Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

tictac
14. dub 2008

effi, to nachlazeni se spis bere az kolem pripadne MS, podle me 4DPO je docela brzo....

elana
14. dub 2008

Tic, já mám právě vypozorováno, že ty holky byly nemocný ještě než MS začala meškat, vlastně to byl nejprvnější příznak. Já totiž moc nevěřím na takové to blinkání 4.DPO a bolavá prsa a kdoví co všechno, co způsobuje až HCG, ale na druhou stranu, nevím, proč by právě tak citlivá věc, jako je imunitní systém, nemohl reagovat na to, že ve vejcovodech nebo už v děloze je prďola, který tam vlastně vůbec nepatří, protože polovinu genů má cizích, je to vlastně vetřelec a tělo se dost možná v první fázi brání a chce ho vypudit-proto ta horečka. Nemá to ještě nic společného s HCG, jen bílé krvinky se vyděsily, co to tam roste🙂

tictac
14. dub 2008

eli, to jsem prave myslela, tesne pred tim, nez ma dorazit MS...mozna ne tesne pred, mozna i tyden pred, aspon tak jsem to odpozorovala. Ale kazda jsme jina... 🙂

elana
14. dub 2008

No, týden před, s tím se naprosto shodnem🙂 Však to je hodně brzo🙂

tictac
14. dub 2008

presne tak 😀 kdyz beru LF 14 dnu, tak behem prvniho tydne po ovulce bych urcite zadne priznaky asi nehledala, ale znas me... 😀 😀

elana
14. dub 2008

Znám Tebe, znám sebe...známe se všechny snažilky😉

effi
14. dub 2008

ok.holky, moc diky za reakce, me to taky prislo desne brzo, asi na me proste jen neco leze, tak doufam, ze to bylinkama zazenu, ATB bych rozhodne nechtela, tak snad to polecim prirodni cestou.

diky

elana
14. dub 2008

Effi, určitě, odpočívej. A bacha na horečku, to je zmetek největší😉 Kdyžtak radši fakt Paralen.

effi
14. dub 2008

elana-no odpocivat by urcite pomohlo, ale ja mam ted fakt hodne prace a nemuzu jit ani na PN, dneska jsem zdrhla z prace driv, ale v nasledujicich dnech to nebude mozne, takze az vikend..
jinak teplota je kolem 37,3 max 37,5, tak to je snad jeste v poho, ale kdyz bude hur nic jineho mi nezbyde a bbudu muset ten paralen

elana
14. dub 2008

Jo, to je v poho. Nebezpečná je horečka.

janculovi
14. dub 2008

tak jsem si zas početla a přidám trochu do mlýna,s těma chlapama a mimi je to asi opravdu všude stejný,mě můj manžel(28let) ůplně včera šokoval tím že- se na mě hezky podíval a řekl ,já už bych chtěl miminko 😵 ,sice jsme se o tom bavili a uvažovali až o příštím roku-hlavně já.on mi to akorát říkal když byl trochu připitý,a jak se říka pravdu hledej ve víně,myslela jsem si že to říka vždycky jen tak,že to nemyslí vážně,ale včera to přišlo,celý den mi vykládal jak se na malé těší,jak si sním bude hrát atd,a aby už to bylo,samozřejmě má také vymyšlené méno-Matěj.já jsem pořád z toho ještě v šoku a moc se na mimi necítím,ale jak ho tak poslouchám,dneska jsem se byli už dívat i v obchodě,tak mě to asi chytne,ted dobírám poslední HA,pak si dám tak 3měs očistec od hormonů a pak se do toho dáme,no spíš -nebudem to přehánět a jen spát bez ochrany a čekat až se to podaří.

elana
14. dub 2008

Janculovi, tak ať Vám to rychle uteče a mimi se rychle podaří. Ono se to tak řekne, "necháme tomu volný průběh", jenže ono když se to při volném průběhu nepovede ani napotřetí, tak člověk zpozorní a za chvíli je z Tebe regulerní snažilka🙂

Tak přeju, ať Vám vyjde mimi ještě dřív, než se o něj začnete snažit 😎

janculovi
14. dub 2008

jo a jak si to pročítám o té zimnici v začátku těhu,ja sem zrzlík i tak ,takže v těhu asi zmrznu ☹

elana
14. dub 2008

tak to máme podobně🙂 já spíš počítám s tím, že v těhu se teda asi upeču🙂

janculovi
14. dub 2008

jo to si taky říkám-TED,že i kdyby to byl rok ,jako milování bez ochrany,tak to bude v poho-jelikož máme sex jen o víkendu 😀 😀 ☹ ,ale po 3mes z toho budem určo nervozní,dyt já i ted když mi je nějak blbě nebo přiberu přes víkend 2kg,nebo jsem moc unavená,nebo se mi jen o pár dní zpozdní MS dělám testy,jěště že je taky nemám doma bo bych je používala každý den

bury
14. dub 2008

janculovi - co mám vyčteno a co mi říkal i můj gynekolog - už není v dnešní době třeba očista od hormonů 🙂 V HA je ta dávka hormonů tak nízká, že za týden už v tobě není nic... 🙂

bury
14. dub 2008

jak to tak čtu, tak jsme všechny stejný - já to neřešila tak 14 dní 😀 pak už jsem v tom snažení byla až po uši 😀

elana
14. dub 2008

Janculovi, souhlas s Bury, dneska už opravdu očista nutná není. Tělo si samo řekne, kdy počít a i když někdo otěhotní při braní HA, tak se neprokázala vyšší pravděpodobnost postižení dítěte...

No a s tím snažením a volným průběhem, to je přesný🙂 Mně to nehrocení taky vydrželo asi dva týdny🙂...i když teď už to bude za pár měsíců rok a pořád nic.

bury
14. dub 2008

Janculovi - takže vysaď a pak už se jen snažte. My jsme vysazení pořád posouvali a nemohli se domluvit. Chtěli jsme nejdřív až v květnu, no a teď jsem ráda, že jsme vysadili už v říjnu - květen za humny a pořád nic 😢

janculovi
14. dub 2008

bury:ja vím ,ptala jsem se i DR jako zodpovědná snažilka na všechny otázky ohledně přípravy ,takže jsem se ptala i na ty HA a poradila mi,že když začnem hned po vysazení je větší šance dvojčat,my máme dvojčata i v rodině,a já osobně dvojčata nechci takže to nebudu riskovat.
a co vy jak dlouho už se snažíte a jak často,nutíte se do sexu nebo to necháváte jen tak přírodě???-snad nevadí že se ptám na tak osobní věci

bury
14. dub 2008

Jancu - my jsme vždy měli sexík tak ob den, takže jsem to neřešila. pak jsem začal měřít bazální teplotu a od tý doby se to snažíme načasovat na nejvíc plodné období - což mám zrovna teď 🙂 . ale nic nelámem přes koleno.
to jsem neslyšela, že po vysazení je větší pravděpodobnost dvojčat ... 🙂

elana
14. dub 2008

Nutíme...to asi neni správný slovo, když se vyloženě nutíme, tak to většinou skončí tím, že se tomu začnem smát a necháme to "na zítra" (pročež druhý den ráno řekne teploměr, že ovu byla včera a že už máme pro tento měsíc padla😀)

Ne, my to prostě berem jako úkol, který jsme si dali, rozmnožit naší rodinu, tak se milujem ob den, spíš ob dva až do ovu a potom jak je chuť. Nejsme zrovna moc snažící typy, spíš si radši povídáme nebo blbnem a tak🙂, takže většinou se nám měsíc dělí na půlku milovací a půlku odpočinkovou😉

janculovi
14. dub 2008

elana-tak to mě mrzí že je to tak dlouho,a snažíte se nějak víc

elana
14. dub 2008

Já to s těma dvojčatama sice slyšela, ale mám asi 6 kamarádek, které otěhotněly hned po vysazení a dvojčata nemá žádná...osobně tomu moc nevěřím. Nakonec člověk zjistí, že mu po HA nenaskočil cyklus, dostane Clostík a dvojčata má raz dva a ještě je za ně rád😀 Co se má stát, stane se🙂

bury
14. dub 2008

je pravda, že to tak taky máme - po ovu je to míň, než před ovu 🙂

elana
14. dub 2008

Víš, ono to tak letí, že mi to ani nepřijde. A jak říkám, taky byly cykly, kdy jsme to vyloženě prošvihli, nebo jsme byli nemocní...prostě z těch asi 10 ovulek, co už proběhly, jsme se opravdu trefili tak 5x🙂

janculovi
14. dub 2008

to já se pravě taky nechci nutit,ale jak čtu váš pestrý sexuální život,to my stín naším 4x do měsíce budem mít mimi až tak za 10let,ale možná že se bude manža víc snažit a bude to častější,to se poměju 😀 😀 😀

dvojka
14. dub 2008

Eli - to je hezký měsíc se nam dělí na půlku milovací a půlku odpočinkovou

bury
14. dub 2008

taaak končí zprávy a já předávám klávesnici příteli 🙂 tak holky pa. no a taky se musíme ještě dneska snažit 😀

dvojka
14. dub 2008

Ty jo Bury to bylo strachování a přitom tooooolika sexováního máte 🙂