Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

vendulka
16. dub 2008

já totiž nevím jak dlouhý mám cyklus, pač jsem byla na vyvolávačce

bury
16. dub 2008

ahoj vendul. možný je všechno - jediná možnost jsou buď ovu testy a nemo si měř teplotu 🙂 🙂 - pořád dokola ty stejný rady, viď? 😀

vendulka
16. dub 2008

bury: jo pořád dokola 😀 😀 😀 a nic pro mě...měřit nechci, pač to potom to zapisování není moc pro mě, jednak to není takový problém to tam zapsdat,ale vyznat se v tí křivce a pak na ovu testy prdím, pač jsou drahé a nevím na kolik procent spolehlivé

vendulka
16. dub 2008

takže to nechávám na přírodě a na našem snaženíčku 🙂

bury
16. dub 2008

v křivce by ses určitě vyznala a když si nejseš jistná, tak tu jsou od toho grafařky profíci , co rádi poradí 🙂
tak teď ty teda už nic jinýho neporadím - jen čekat 🙂

vendulka
16. dub 2008

no já se v tom nekoukám, kouknu občas k někomu na křivku a čumím jako tele na ový vrata 😀

rioko
16. dub 2008

vendy na tom nic není, když jde teplota nahoru, máš ovu, to je vše

vendulka
16. dub 2008

jo to jo,ale potom a tak vše kolem dokola, já na to raději kašlu a ono se uvidí, i když jsem teď měla nutkání měřit,ale jaksi se to nekonalo, tak snad potom další cyklus, jestli teda bude potřeba 😀

vendulka
16. dub 2008

si věřím, že? 😀 Však ono mě to přejde

dvojka
16. dub 2008

Ahojky
Vendy třeba ne.Třeba otěhotníš cobydup a nebudeš potřebovat měřit...Já začla,protože jsem se chtěla přesvědčit jestli u mě dochází k ovulaci.Měřila jsem dva cykly a pak už né....Jednak mě to malinko stresuje a jednak tak nějak kvůli malé-No asi hloupá výmluva,ale je to tak,pač když zavelí musim utíkat za ní a svítit jí a měření je to tam 😀

Ale třeba ještě začnu,ne jednu stranu to bylo prima,že jsem věděla jak se chová moje tělo

vendulka
16. dub 2008

no tak to je asi na to dobré, že člověk pozná, zda se s ním něco děje,ale já má takový pocit, že jsem takové pako, že bych nic nepoznala 😀 😀 😀

dvojka
16. dub 2008

Ale poznala-pač jsou tu holky které by ti pomohly se v tom orientovat...Já jsem z toho byla taky jelen a co už ted všechno vim 😀

vendulka
16. dub 2008

tak možná další cyklus to zkusím

vendulka
16. dub 2008

zatím čau, možná se tu ještě ukážu, kdyby ne, tak hezký večer a a hojky 😎

dvojka
16. dub 2008

Vendy určitě zkus

tesinka
16. dub 2008

ahoj všem 🙂
vendi, zkus to, za to nic nedáš, já tou taky nějak stáoe nerozumím, ale je to zábava 😀 😉

adellaide03
17. dub 2008

Krásné ráno holky jak se vede? Já mám dnes v práci poměrně klídek i když ještě při ní studuju a dnes odpoledne jedu na zkoušku takže mám celkem nevy. Dneska bych měla mít OVu, ale po vysazení HA nevím nevím. No ale snažílkovat se můžeme i tak 🙂

kaca007
17. dub 2008

ahoj devcatka!

vendulka
17. dub 2008

Ahojky holky

vendulka
17. dub 2008

holy, holky, ak já to další cyklus etda zkusím,ale musíte mi potom radit co a jak ,ju? Jinak s tím praštím... 😀

kapunka
17. dub 2008

holky dnes na ovu testu jasné // jdu na to!!! 😎

vendulka
17. dub 2008

kapunka: superrrrrrr, držím palečky....

adellaide03
17. dub 2008

Holky vím že to je blbý dotazm, ale ty ovu testy se dají koupit v lékárně a normálně řeknu, že chcu ovulační testy? Já vím úplně se stydím, že to nevím, ale holt když je někdo nový neví všechno 🙂

vendulka
17. dub 2008

ade: není se přece za co stydět, ne? Já myslím, že to by stačit mělo... 😉

vendulka
17. dub 2008

á taky nevím, jak se to jmenuje,ale asi bych taky chtěla ovu testy a basta...nijak jinak se to přece nemůže jmenovat,ne? 😀

adellaide03
17. dub 2008

Díky. Teda já to sice zatím beru tak, že se milujeme když máme chuť (což je teď poměrně často) 🙂 , ale vím, že časem když to nepůjde budu taky blbnout a zkoušet všechno možné a nemožné.

vendulka
17. dub 2008

ade: já jsme do toho šla taky, že to ude jak bude chuť, tak chuť byla denně a mimo zatím nikde,ale nevadí, já si to pěkně užívám, pak to třeba nepůjde...no a vyšiluji pořád, jestli už jo a nebo ne, ale jinak je mi to jedno 😀

adellaide03
17. dub 2008

Vendul: já když jsem teď vysadila HA jsem v sexu úplně spokojená. Četla jsem o tom v poslední době dost, že HA zmírňují chuť na sex a že po vysazení se to může, ale nemusí zlepšit a jsem ráda, že se to zlepšilo 🙂

janculovi
17. dub 2008

adellaide03-OVU testy se normálně kupují v lékárně,řekni že chceš ovu test,a nemusíš se stydět,vždyt je to normální věc,jo nejsi náhodou z Frýdku-Místku,uplně stejně jako tvoje přezdívka se u nás menuje svatební salon

a to jak se pořád dočítám o zvýšené chuti na sex po vysazení HA-tak na to se už moc těším ted dobírám,tak sem zvedavá,jestli to u mě bude taky fungovat 😉

vendulka
17. dub 2008

no u mě se to zlepšilo asi o milion procent 😀