Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

olca5
18. zář 2007

pajca, no právě, já když se kouknu kolem sebe tak jen v mé těsné blízkosti mám tři kamarádky těhulky 🙂 Já jim to smozřejmě přeju, ale i trošku závidím... 😉

pindruska
18. zář 2007

vernerka: posílám odkaz, tam by měla být tabulka ke stažení
http://www.nasedetatko.com/index.php?popis=100&...

pindruska
18. zář 2007

grej: ahoj

pajca
18. zář 2007

To znám.Ja jen proste nevim jak mam poznat tu ovulaci.Mereni BT je zbytecné a ty ovu testy pry nepresne.Manzel uz je ze me uplne hotovej

pindruska
18. zář 2007

pajca: to mi ani neříkej ☹

pajca
18. zář 2007

nevim co je na tom pravdy.Ja si je delala a zadny mi nevysel ale mela jsem zánet delohy tak nevim jestli jsem ovu vubec mela.Doktorka ale rikala ze mocnevycházeji.Já to ale tenhle cyklus zkusim

koryna
18. zář 2007

Ahoj holky.Já si dělávala ovu testy,ty na principu těhotenských a vždy mi vyšly 100%.Taky stojí jeden kolem 50kč.

janitchka
18. zář 2007

Tak mám ten čaj!Píšou mírně sedativní,tak radši si ho udělám večer ale zasejc musim bejt čilá když mám možná ovu tak to bude príma 🙂 jo a zrovna když mám možná plodné dny,tak k nám jede na týden tchyně.Měla jsem jí koupit v tý lékárně asi i špunty do uší 🙂 .No co,ona furt,že chce vnoučátka 😀 Jo prosim vás,napište mi postup jak vložit foto,nevim kde dělám chybu,nebo kde najdu návod.

pindruska
18. zář 2007

janitchka: Foto se vkládá v Nastavení / Tvoje foto / Procházet (najdeš si fotečku, kterou máš uloženou na svém PC a dáš vložit. Ale třeba ti to nejde, protože je fotečka moc veliká. To bys jí musela zmenšit.

olca5
18. zář 2007

janitchka, tak vidíš, povedlo se 😉

janitchka
18. zář 2007

Díky,bylo to velikosti 🙂 Jinak díky,chtěla jsem tam dát taky svatební,ale to mi nejde,zkusim je trošku upravit.Ty jsou totiž nejhezčí.Začínám být zasejc trošku nervózní z toho oplodňování co nás čeká v těchto dnech,ale venju prší,tak co jinýho 🙂 díky za návod.dneska už jdu domů,tak zase zítra.už se na vás těšim. 😀 😀

olca5
18. zář 2007

Nás to teď čeká taky, tak ještěže je venku opravdu škaredě 😀

pajca
18. zář 2007

To vám docela závidím já čekám MS a nejspíš dojde, protoze me bolí bricho 😢

olca5
18. zář 2007

Já jsem byla taky neštěstná, když naposledy přišla, ale ty ji máš teprve před sebou a nikde není řečeno, že přijde 😉 Tak hlavu vzhůru a musíš věřit 🙂

vernerka
18. zář 2007

grej: moc díky, jen jsem se chtěla zeptat, jak dlouho trvají plodné dny? a jak se podle teploty ty plodné dny poznají, dívala jsem se na grafy, které mají na koníkovy ostatní holky a asi to dělám blbě a to, co jsem našla napsany asi nějak nechápu ☹ asi se utrápím!! budoucí táta mě dneska řekl, že jsem se zbláznila, jestli vás prý nechci pozvat do ložnice, aby jste mi radili, ale já jsem opravdu nešťastná!!

pajca
18. zář 2007

Vernerko, chápů te taky jsem z toho takova zmatena, nevím kdy mam ovulaci a tak sveho muze znasilnuju porad.On je teda uzasne trpelivy ale vubec nevim jestli to ma smysl.Ja jelikoz delam denni a nočni tak u me nemá cenu si merit bazalní tplotu. ☹

vernerka
19. zář 2007

pajca: no, to je právě to, manžel jeddí po montážích a je doma jenom o víkendech 😒 říkala jsem i, že to zkusím, ale možná je lepší sledovat hlen a tvar čípku..

olca5
19. zář 2007

Ahojky holky, jak to tak čtu o tom znásilňování, tak mi to něco připomíná 😉 Taky mi občas přijde, že jsem tak trošku zvrhlá, ale ono to jinak asi nejde 😀 Taky se na manžela vrhám a občas znásilňuju, když to jinak nejde, ale mám štěstí, že mu to zatím vyhovuje 🙂 😉

vernerka
19. zář 2007

jo, to je pravda, tohle asi vyhovuje všem chlapům 😀 potřebovala bych si vzít dovolenou a muj drahy asi taky a pak se snažit a snažit a snaži!
😉

olca5
19. zář 2007

No znám i pár případů, který to tak moc nebere 🙂 A to kolem sebe pořád slyšíme, jak se my ženský vymlouváme na bolesti hlavy 😠
To je fakt, vzít si tak na 2 měsíce dovču a jen se snažit a snažit 😀 To by bylo super.

vernerka
19. zář 2007

jo, to jooo!!! včera jsem přemýšlela, myslíš, že se může stát, že žena otěhotní i mimo ovulaci?? 😕

olca5
19. zář 2007

Myslím, že je to nepravděpodobné. Tělo k tomu není přizpůsobeno, tak jak by mělo, takže opravdu myslím, že ne.

vernerka
19. zář 2007

tak to asi nebudu těhotná nikdy! dneska jsem si koupila krásný pyžamko pro mimi, tak třeba ho dím přivolám! 😀

olca5
19. zář 2007

Ty jsi blázen 😀 😉 Ale třeba to vyjde a opravdu ho přivoláš 😉

olca5
19. zář 2007

Tak jsem koukala, že jsi z Blanska...Na Moravě?

vernerka
19. zář 2007

jo, odkud jsi ty??

olca5
19. zář 2007

Já teď momentálně bydlím kousek od Beroun, ale sem jsem se vdala. Předtím jsem bydlela kousek od Prostějova. A nej kamarádka bydlí v Bukové, jestli ti to něco říká...? 🙂

vernerka
19. zář 2007

jasně, to není tak daleko 🙂jejda, taťulda přijel dřív, copak se děje, naposled když přijel brzo, měl pořeznou nodu 😒
jdu za ním, já se za chvilku vrátím

vernerka
19. zář 2007

je to dobrý, jen už se asi taky zbláznil, koupil dudlíky a knížku s jménama!!!!!! 😅 myslím, že než se nám to povede, tak skončíme oba v blázinci!!!
co dáváš manželovi za vitamíny a co bereš ty?? a jak dlouho se snažíte?? uuff, to je otázek, to jsem šikovná, co 😉

olca5
19. zář 2007

Tak to jsem ráda, že se mu nestalo nic horšího 😉 To jste se opravdu sešli, taková dva blázínci, to je hezký 😉 😀
Manžel neber nic, já zatím doufám, že nic nepotřebuje. Já beru gravital, piju kontryhelový čajík a doufám, že se nám to už povede 🙂 Teď máme dobré podmínky, jsme ve snažilkovské fázi, takže uvidíme příští měsíc...