Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

adellaide03
14. dub 2008

Ahoj holky. Jsem tu poprvé. Antikoncepci jsem vysadila v březnu a teď se s přítelem pokoušíme o mimi. Jak psala aalca můj přitel už má taky dávno vybrané jméno - prozměnu Šárku. 🙂 Taky mu nedochází, že se může povést kluku. Ale co ať se povede cokoliv jen ať to vyjde. To přeju samozřejmě všem snažilkám.

strouzek
14. dub 2008

tak koukám holky že ti chlapi to prožívají mnohem víc jak my. mě teda dítě chytlo z mnoha důvodů,jednak v práci je to na pytel, pak jak vidím manžela jak po mimču touží a taky kvůli věku, nechci čekat do 30. no a tak se do toho přidali i hormony a šílenec je na světě 😀 doufám že se brzo podaří, už bych chtěla moc moc

slzicka
14. dub 2008

Ahoji holciny ,tak uz mi zacina byt pomalinku spatne jeste jsem ale nezvracela doufam ze ani nebudu. Moje mamca pry taky nezvracela kdyz cekala mimi.Akorat me stve jeden problem a to je ten ze mi je zima, dneska ve skole jsem myslela ze padnu byla mi docela dost velka zima, snad se to srovna.

gasha
14. dub 2008

Holky, s tema chlapama je to vsude stejny. Pritel ma zas vybrane jmeno pro kluka a vubec nepocita s moznosti, ze bychom mohli mit i holcicku 🙂 Jinak me bude 30 za 3 mesice, takze uz davno nemam na co cekat... ☹ Slzicko, to zvladnes, i kdyby ti bylo spatne, tak to zvladnes. Ale pokud byla mamka v pohode, tak mas velkou sanci byt po ni, pry to docela plati, tohle pravidlo. Kdyz je ti zima, tak se vic oblec, je to lepsi, nez kdyby ti bylo horko, ne? 😉 Ja vim, blba pripominka... 🙂

adellaide03
14. dub 2008

Slzicka: co děláš za školu?

slzicka
14. dub 2008

adellaide03: obchodku

elana
14. dub 2008

Slzičko, ahoj, jestli je Ti zima, tak si změř teplotu, pokud máš nějakou chřipku, neměla bys do školy chodit. S nevolnostma má Gasha pravdu, dost často se to dědí po mamince, tak třeba to ještě rozchodíš. Jinak pomáhá (prý) k posteli suchar a čaj a přes den, když je nejhůř, doušek Coca Coly🙂

elana
14. dub 2008

Jo anebo se poptej v lékárně na zázvorový lízátka. Někomu pomáhají, někomu ne, ale za zkoušku nic nedáš 😅

slzicka
14. dub 2008

elena: no zima mi je hlavne ve skole a teda nekdy i doma ted lezim v postely pod dekou takze mi je teplo. S tim ze mi je spatne to zas tak strasny neni ale je to neprijemny.

elana
14. dub 2008

Nojo, jsi taky teprv na začátku, nevolnosti se vyvíjí postupně, většinou maxima dosahujou 8.-10.tt a potom by měly pomalu odeznívat, možná bude hůř🙂

Ta zima bude asi nějaký zajímavý průvodní znak toho, jak se Ti tělo adaptuje na mimi, když budeš mít zimnici, tak popros spolužačku nebo učitelku, ať na Tebe sáhne, jestli nehoříš, případně si vezmi teploměr a tajně se třeba o přestávce změř...jinak samozřejmě se pořádně oblíkej, ať neprochladneš sezením ve škole.

slzicka
14. dub 2008

no doufam ze to horsi snad ani nebude s tou nevolnosti. No ale je to strasny dneska tam skoro vsichni v tricku a ja mela na sobe mikinu a jeste bundu. Kolikrat to citim jak jsem horka a mam teplotu.

elana
14. dub 2008

Hm, to by být ale nemělo☹ promluv o tom s mamkou, jestli by nestálo za to do toho čtvrtka kdy jdeš k doktorce, zůstat doma pod peřinou.

misa84
14. dub 2008

cau holky, ja si jen tak procitam vasi debatku, taxem chtela pripojit svou zkusenost - uplne na zacatku tehu, kdyz jsem vlastne jeste nevedela, ze cekam miminko, mi bylo porad zima, nedokazala jsem se zahrat cely den, ani kdyz jsem byla ve sprse v horke vode, asi je to vasne nejaky pruvodni jev 😉

slzicka
14. dub 2008

doufam ze to nebude moc vazny to bych asi nepreizila hlavne aby to neublizilo malymu ☹ mamca rikala ze by me klidne nechala doma ale ze prej musim nahlat nejaky znamky. jeste uvidim ale myslim ze me doma necha protoze by nepripustila aby se stalo neco malymu. me je vzdycky nejak divne a potom citim jak jsem horka a je mi zima. A nevis z ceho by to mohlo byt? myslis ze je to z toho ze ted cekam miminko tak se ted telo adaptuje? nebo ze na me neco leze nejaka chripka?

misa84
14. dub 2008

no normalne jak to popisujes, tak bych si typla spis nejake nachlazeni - navaly horka+zima, kdybych nevedela ze cekas miminko..je asi i totiz dost mozne, ze to vazne muze byt tim, nevim, me byla jen kosa 😀 a v kterem tt jsi, jestli se muzu zeptat?

elana
14. dub 2008

Slzi, jak říká Míša a jen to potvrzuje čeho jsem si všimla u kamarádek: hodně časných těhotenství se ohlásí něčím, co připomíná chřipku. Tělo je vyvalené z toho, že je "něco" jinak a zapomene se bránit virům atd., změní se poměry hormonů, celkově termoregulace...ne nadarmo se těhotenství říká "jiný stav"🙂

Nic to ale nemění na tom, že horečka nad 38.0, která trvá víc dní, plod prokazatelně poškozuje, je potřeba ji srazit, klidně si vezmi Paralen, to miminkovi neublíží, určitě míň, než přehřátí. Vždyť horká vana se používala jako prostředek k potratu, tak si vezmi, že to není žádná legrace.

slzicka
14. dub 2008

no to ja prave jeste neviim ve kterem tydnu jsem to se dozvim az prijdu od doktorky.

elana
14. dub 2008

A Ty vůbec netušíš? Aspoň zhruba, podle poslední menstruace, nebo víš, kdy jste se vykašlali na ochranu, třeba.

misa84
14. dub 2008

aha, a jak dlouho to vis? promin, necetla jsem celou diskuzi. jinak gratuluju 🙂

slzicka
14. dub 2008

ano ja vim ale zatim kdyz jsem se merila tak jsem teplotu kolem 38 nemela. takze zatim to budu jen hlidat. Uvidim co mi rekne i doktorka a pak uvidim mno. Prave ze ja jsem drive byla hodne nemocna protoze mam asi oslabenou imunitu nevim jak ted ale predtim jsem mela problemy ze jsem byla hodne nemocna.

elana
14. dub 2008

No, tak víš co, když nemáš 38, tak ono je to hodně taky tím stresem, zatím se s miminkem čerstvě sžíváš, je to neplánované, nové...neboj, to se srovná!🙂

slzicka
14. dub 2008

tak to jsem rada, kdyz to nebude tak vazne. ale asik radsi zustanu doma.ted uz nic riskovat nebudu!!

misa84
14. dub 2008

slzi, ted jsem listovala v diskuzi ve starsich prispevcich, abych si precetla tvuj pribeh a musim rict, ze brecim jak zelva 😅 😅 no jo, hormony. fakt krasa, moc ti to preju.
jeste k te teplote, fakt se casto stava, ze na zacatku tehu jsou mamky jakoby nachlazene, trosku se jim oslabuje imunita, tak hlavne odpocivej.
co se tyce tech nevolnosti, tak nastesti se to asi ne vzdy dedi po mamince, moje mamka problinkala obe tehotenstvi a ja koncim 1. trimestr a jeste ani jednou jsem neblinkala a uz snad ani nebudu, klep klep 😀
tak drzim palce

slzicka
14. dub 2008

misa84: dekuji moc. No prave bych rekla ze by na me neco mohlo i lezt tak neviim. Ja se najim a je mi divne ale za chvili je to o trosku lepsi. snad zvracet nebudu

misa84
14. dub 2008

dulezite je nehladovet, to my bylo vzdycky vselijak, nehladovet a moc se neprejidat...da se to zvladnout 😉

slzicka
14. dub 2008

nene to nehladovim ale moc toho nesnim nemam ani chut jist. chtela jsme se zeptat jestli bude vadit kdyz budu pit mineralku Rajec jak jsou ty bylinkove

andelka
14. dub 2008

Já myslím, že to nevadí, stejně to má jen příchuť bylinek. Ale moc bublinek by se asi nemělo, že ne? Taky by mě to zajímalo. Já myslím že nebublinkové vody, ředěné džusy a čaje budou lepší, ne?

slzicka
14. dub 2008

no ten rajec nema bublinky

andelka
14. dub 2008

Tak to by problém být neměl. Mně moc ty bylinkové nechutnají, mám nejradši čisté nebo Regenia, ta mi přijde méně sladká než ostatní, ale musím vždycky nechat trochu vyprchat bublinky. 😉

effi
14. dub 2008

ahojte holky, ctu tady, ze berete nachalzeni jako jeden z moznych pruvodnich jevu tehu a bavite se o casnem tehotenstvi-jak moc casne tehotenstvi tim mate namysli??

Kdyz jsem vas cetla nedalo mi to, dva dny se nemuzu poradne zahrat a myslim, ze na me neco leze - mam mirne zvysenou teplotu, ale mam i trochu zatahly krk. Jenze jsem teprve 4DPO - a to si myslim ze je prilis brzo na jakekoliv priznaky... co myslite??