Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

janculovi
14. dub 2008

tak at vám to hezky jde a podaří se,ja taky pádím do koupele a pak do hajan ,bohužel sma manža má noční,hezky mi to tady sváma uteklo,papa

elana
14. dub 2008

Janculovi, dyť kolik si myslíš, že před snažením jsme byli my, taky tak 4x do měsíce🙂 Ale holt snaha o mimi Tě pohltí, najednou je Ti hrozně líto nedat miminku tu šanci přijít, když jediný, co Ti brání, je lenost🙂

Dvoji, já původně chtěla napsat milovací a zotavovací, ale to mi znělo hodně drsně😀

bury
14. dub 2008

jooo dvojka- vždycky, když je to "na prázdno" tak i 2x denně, ale když je ovu, tak se nějak nesejdem 😀
tak pa.

janculovi
14. dub 2008

tak to ste mě holky potěšili,že si opravdu při snažení užijem 😉 ,taky sem eště zapoměla napsat že další důvod že se snažením začnem až po létě je má utkvělá představa že se mimi narodí v červnu,prostě se mi ten měsíc hrozně líbí-to sem naivní co 😀 😀 😀 tak ale už utikám

poletucha
14. dub 2008

janculovi- 😀 to ja jsem si zas vybrala kveten...bohuzel,tak snad to bude aspon ten pristi 😎

bury
14. dub 2008

dvojka tak jsme to fakt zakřikli - když už jsem si myslela, že se jdem snažit, tak byl přítel odvolanej k porodu krávy! takže se na to můžu pěkně vyprdnout 😀 😀

slzicka
14. dub 2008

ahojiky holky tak ted mi psal pritel. Uz se zajima jestli budu chtit vedet jestli je to holcicka nebo chlapecek a napsal mi ze uz se tesi na miminko. 😵 😵 takze ted jsem maximalne stastna

janculovi
14. dub 2008

slzička-no vidíš,to je užásný,tak hezky se to čte,zdravě ti závidím
bury-tak to fakt naštve,co ☹
poletucha-tak to sem ráda že nejsem sama kdo má vybraný termín

gasha
14. dub 2008

Slzicko, taky zavidim, ale taky zdrave 😉 Budete takova krasna spokojena rodinka, proste parada... 😉
Bury, taky pekny, u nas je to obvykle hokej nebo fotbal nebo jinej sport, ale obvykle v televizi ☹
Janculovi, tak to jsme meli podobne, my taky driv jen parkrat za mesic, ale s vidinou toho mimouse mame nejak vetsi apetit 😀

adellaide03
15. dub 2008

Ahoj holky. tak já jsem s přítelem skoro už pšt let a on má teda apetit na sex pořát stejný. To u mě co jsem začala brát HA ta potřba po seku klesla a teď po vysazení HA je to OK a mám na to chuť daleko větší. Nikdy bych nevěřila, že v tom fakt má příčinu HA.

strouzek
15. dub 2008

ahoj adellaide, nechceš mi toho svýho muže půjčit?? 😀 mě taky přišlo že při braní HA jsem začala trošku ztrácet chuť na sex, ale říkala jsem si že je to tím že stárnem, taky že jsem přibrala atd. Teď mám vysazeno a popravdě se to zase zlepšilo ale manžel mi zatím zpohodlněl, takže teď nutím já jeho, zvlášť když mám plodný dny 😉

kacenka25
15. dub 2008

ahoj adellaide, jsem s přítelem více než 6 let a při braní HA jsem taky ztrácela chuť na milování. HA jsem vysadila a najednou se mi to zas líbí a mám chuť hooodně často. Opravdu za to může HA. Já papala Cilest a tam je to dokonce i napsané v letáku. 😲

adellaide03
15. dub 2008

Strouzek, nepůjčím ani na chvilku 🙂 . Zkus vymýšlet různé finty v sexu to pak zabere i na zlenivělého 🙂
Kacenka25 já brala microgynon nic uvedeného tam nebylo a stejně to tak bylo. Jsem ráda, že jsem na to přišla a už o HA nechci ani slyšet.

aalca
15. dub 2008

ahojky, my jsme s přítelem spolu 8let a chuť na sex se také ztrácela, brala jsem to tak,že je to způsobené stereotypem a tím,že jsme dlouho spolu a teď po vysazení se to změnilo a chuťe taktéž,takže je teď spokojenost na obou stranách. Taky bych nevěřila,že za to mohou prášky. Brala jsem Novynette.

jindri
15. dub 2008

Ahoj holky, přidávám se k tématu, my se snažíme 6tý měsíc, mám nepravidelné a dlouhé cykly, teď zrovna čekám zda bude ovu či nebude🙂.... mám stejnou zkušenost s větší chutí po vysazení HA😉, manžel je šťastný jak blecha😀 Dnes ráno mě napadl možná blbý dotaz, ale zeptám se 😅 : větší oblibu u nás má ranní milování, takže po "ranní rozcvičce" 😀 vstávám, jdu do práce..... tím pádem neležím, není čas nechat působit. Nesnižujeme si tím šanci na otěhotnění? Nebo je to blbost a cestičku si to najde😉 Díky.

adellaide03
15. dub 2008

Je to fakt zvláštní. Když jdete k doktorovi většinou vám neřekne, že to může způsobit i tohle a i jiné vedlejší účinky. Já kdybch nezačala přemýšlet o mimi a tak číst různé články tak si dodnes myslím jak je HA skvělá. Jo je skvělá v tom, že zabrání nechtěnému otěhotnění, (někdo má možná lepěší pleť) ale to je podle mě vše.

strouzek
15. dub 2008

jindri taky se přikláním u ztráty chuti ke stereotypu, být pořád a dovolené v pohodě tak sexujem furt prášky neprášky

co se týká ranního sexíku, no říká se že si spermoníci cestu najdou i tak ale přeci jen pokud máš více zakloněnou dělohu pomůže si chvíli lehnout a podložit polštářem. každopádně hned neval do vany, to by se nemělo jinak odplavíš spermoše

adell no jsou dva tábory, někdo si HA chválí, neměl s ní problémy, pomohla mu s pletí a i s menzes, a někdo jí třeba ani nezkusil a odsuzuje.samozřejmě vše má své pro a proti si myslím, já třeba jednou zkusila kondom s manželem jen tak na zkoušku protože jsem to s ním nikdy nezkusila a jednak v prožitku to bylo znát a pak jsem dostala zánět. tak asi tak ti to řeknu. moje švagrová si nechávala píchat antikocepční injekce a nadávala na ně. tak si vyber, jedině nesexovat a nebo používat jiné"přírodní" metody ale ty nejsou 100%

jindri
15. dub 2008

... mě celkem mrzí, že jsem se nezajímala o jiné druhy antikoncepcí. Novější už mají přeci jen menší procento hormonů.
Já jsem od začátku, tj. před 9 lety, zobala jen Femoden - kamarádce pak doktorka řekla, že tyto pilulky patří mezi vysokohormonální, teď že se dělají mnohem šetrnější.

Strouzek: asi začnu dávat budíčka ještě o pár minut dřív, abych chvilku poležela ..... to budou pozdní příchody do práce, jsem schopná vytuhnout během minuty 😀

adellaide03
15. dub 2008

Stroužku já vím máš pravdu. Mě to s kondomem taky nic neříká a je fakt, že kromě té ne velké chuti na sex jsem s HA žádné problémy neměla, ale někde jsem četla, že teď až jsou první generace žen co berou dlouhodoběji HA, že se vlastně ještě přesně neví jak je to s tímto dlouhodobým užíváním a následných případných zdravotních problémehc. I když já si myslím, že by nemohli něco pustit jen tak ať to jí milióny žen s tím, že se ještě neví co to udělá do budoucna.
Jindir: ono je lehké vzít si prášek a nestarat se. Neříkám chránit se kondomem, ale jinými antikoncepčními prostředky. Já naštěstí měla nízko hormonální HA. Ale i tak jsem se mohla víc zajímat.

strouzek
15. dub 2008

já měla celých 6 let jedny prášky, 3 fázovky takže si myslím celkem vyvážený % hormonů. popravdě mám kámošky bez HA celý život a taky nemají chuť, prostě je to i tím že člověk "zestárne", hlavu plnou starostí, taky i váhou to je, od střední mám nahoře 10 kileček,manžel 20

a že mám teď větší chuť sexíkovat?? no to mám, mám taky proč, chceme mimčo to se dobře sexuje s cílem no ne?? 😉 a vím že jednou zase do prášků půjdu, já jsem spokojená. když jsem se ptala doktora jestli vidí rozdíl v délce otěhotnění u ženy s práškama či bez říkal že není rozdíl, holka s práškama otěhotní hned a druhá s práškama za rok. to stejné u holek bez prášků a vůbec bez hormonů

adellaide03
15. dub 2008

vidáš stroužku to mě nenapadlo. Že by to nebylo HA, ale tím, že chci mimi? 🙂

strouzek
15. dub 2008

u mě to je jednoznačně mimišem, v ovulaci jsem byla jak drak, manžel už pomalu utíkal, a teď mám před menzes a sexíkovat se mi nechce.

adellaide03
15. dub 2008

Tak to budeš mít určitě tím mimiškem. Já to zatím nemůžu nějak posoudit jestli se mi chce víc nebo míň protože jsem ještě neměla normální menzes jen z vysazení tak doufám, že to bude OK. Před braním HA to OK bylo tak snad i teď, ale mám trochu strach z toho jak všude čtu, že musí holky chodit na vyvolávačky. Snad budu patřit k těm šťastnějším, kterým to přišlo samo. Ty si měla po vysazení HA s tímto nějaké problémy?

strouzek
15. dub 2008

adell já jsem po vysazení první měsíc takže já ti neporadím, taky čekám na první skutečnou menzes bez HA

adellaide03
15. dub 2008

Aha takže seš taky zvědavá jestli příjde normálně nebo ne jo?

kacenka25
15. dub 2008

alellaide na vyvolávačky může jít kterákoliv holka. víš co jednou MS dostaneš, pak ne a musíš tam. to je hrozně individuální. každopádně nečekej cyklus 28 dní jako s HA, to fakt nebude

jindri
15. dub 2008

adellaide03: já jsem 6 měsíců po vysazení a každý měsíc je to jiné. Nejdelší cyklus byl 38, nejkratší 27. Nic moc, ale ovu dle FertilityFriend probíhá, tak jsem zatím v klidu. První měsíc po vysazení jsem to dostala ukázkově po 30 dnech.

vendulka
15. dub 2008

Ahojky holky, je opravdu nějaká zaručená metoda na otěhotnění?Asi ne co?Každá jsme jiná a na každou to působí jinak.My se včera snažilkovali a vyzkoušela jsem pár rad co se tady na MK píše, tak jsem zvědavá jestli to klapne a nebo ne...
Nejvíce jsem včera pobavila manžela, když jsem si po milování podložila zadek a opřela si nohy o zeď,abych je měla nahoru..prej co to dělám?? 😀 Tak jsem mu řekla, že experimentuji... 😀 😀 😀 , a taky jsem zkusila tu prstíčkovou metodu...no a taky jsme to zkoušeli ze zadu, tak běda,jestli to neklaplo... 😀 😀 Mám za to, že by mohla být ovulka, dneska a předevčírem mě nějak pobolívá vaječník...ale myslím, že dneska to taky nezanedbám... 😉

adellaide03
15. dub 2008

Kacenka 25: já vím, že vyvolávačku může dostat která koliv jen prostě že před braním HA jsem to měla úkazkově s čímž samozřejmě nepočítám.

vendulka
15. dub 2008

já to měla ukázkové přesně na dena skoro i na hodinu... 😀 Ale po vysazení jsem musela na vyvolání...