Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

x.j.x.
4. říj 2007

Já už taky půjdu balit.
vůbec o tom nemluv, že v tom je něco i jiného 🙂
já prostě o tom doma nemluvím, vždy se o tom tak nějak začneme bavit, když to nevyjde, tedy při MS. ale o tom, že ho svádím a různými způsoby doháním k věci, tak on neví,že já se snažím, vůbec o tom nemluvím. prostě to zatím jde. hlavně to zatím jde v těch určitých dnech 😉
ale ono to asi přijde, kdy na to nebude už mít sílu a náladu a možná ani já 😒
na to téma se podívej, celé jsem ho pročetla, nevěřila bych, že něco takového je možné. našla jsem i nějaké příspěvky na netu.
tak hezký večer.
papa ps.moc vám děkuju 😅

vernerka
6. říj 2007

ahojky holčiny, tak co, povedlo se někomu za tu dobu, co nejsem na příjmu?? já pořád nic a ještě ke všemu se hodlám přestěhovat do hrozné díry světa, takže už asi nenapíšu... třeba při tom stěhovavým šílenství otehotním, to by se mě líííííbilo!!! juchu, tak honem na vc..pořád na vás myslím a moc mi chybíte!!

verap
8. říj 2007

Ahoj holky, muzu se k vam pridat? Ja se zacnu snazit za par dni, jsem uz 12 let na HA, ted mi zbyvaj 2 pilulky a pak zacnu.

Muzete mi nekdo napsat, jake jste meli problemy po dobrani HA? Ja jsem mela nepravidelnou MS a akne, nez jsem zacla s prasky, tak se bojim, aby se to nevratilo.

musilka
8. říj 2007

verap myslím že je někde tady 100 % založené téma týkající se vysazení HA. 😉

musilka
8. říj 2007

verap je na staně 3 tady na snažilkách 😉

x.j.x.
8. říj 2007

Ahoj Musilka. tak jak ti je? nějaká změna?

olca5
8. říj 2007

Ahoj holky, tak jak se máte takhle při pondělku? 🙂
musilko, nějaké novinky? Nebo všechno při starém? 😉 Mě mrška přišla o víkendu, takže čekám až zase hezky odejde a budeme se moct zase hezky snažit 😀 😉 Říjen to jistí...

vernerko, třeba ti to opravdu půjde, během toho shonu kolem stěhování 😉 Ale aby tě to moc neunavilo 😉 To tam nebudeš mít PC, aby jsi napsala?

musilka
8. říj 2007

olca5 x.j.x. no pořád nic teď jsem byla v lékarně pro test tak uvidíme. Ale mrcha pořád v nedohlednu.... a chřipka stále na krku 😖

musilka
8. říj 2007

hm testik negativní. Ale s tim jsem počítala. V sobotu jsem si objednala femigard je dost chválenej prostředek tak uvidíme jak to bude působit. Docela mě to prdí kdyby aspoň ta mrcha byla a já věděla že jsem o.k. 😒

x.j.x.
8. říj 2007

musilka: ach jo. to je děsný, tahle nejistota ☹ a měříš si BT nebo se "pozoruješ" nějak jinak, z čeho by třebas šlo něco odvodit ...

musilka
8. říj 2007

x.j.x. bt už neměřim mám to tak zblblý že to nemá cenu. Ale asi zase začnu. Chodila jsem na folikulometrii a tam mi řekli ty anovulační cykly.

x.j.x.
8. říj 2007

anovulační cyklus je, že ovulace vůbec neproběhla?
já jsem sice začala asi pozdě, ale od včerejška si měřím teplotu 🙂 uvidím, zatím mám pořád stejně a to 36,9.
chci vidět, zda opravdu žena pozná, co se bude dít a tak.
já mám nervíky, zda za týden přijde mrcha či ne 😔

olca5
8. říj 2007

musilko, já bych tu teplotu přece jen zkusila. Sice já jsem z toho svého grafíku byla teď docela zmatená, protože mi 2x přehodil ovulku, ale snad to už bude dobrý 😉 Horší to bude asi s tím jestli nemůžeš měřit pořád ve stejný čas 😠

musilka
8. říj 2007

olca5 a nemáš nějakou tabulku do který se to zapisuje? těm zápisům na fertilitifriend moc nerozumim ☹

x.j.x.
8. říj 2007

také vůbec nerozumím těm zápisům na těch stránkách, tak jsem si udělala v excelu jen takovou obyčejnou tabulku 🙂 ale aspon něco.

olca5
8. říj 2007

musilko, já si to zapisuju na ff, ale když si k tomu otevřeš www.merenibt.xf.cz, tak je to tam úplně krásně popsaný, přesný postup a jde to podle toho pochopit. Jinak ti můžu poradit třeba jen normální čterečkovaný papír, udělej si tam graf a máš to. Jen na tom netu je dobrý, že ti to tam vyznačí tu ovulku a všechno. Zkus to, třeba tomu přijdeš na chuť 😉 🙂 Když budeš potřebovat poradit s tou registrací, tak klidně napiš 😉

imca
8. říj 2007

ahojky verap, já brala HA nějakých sedm let. Když jsem ji neužívala, tak jsem měla docela dost problémy s akné a totéž s menstruací (moc mě navštěvovat nechtěla!). Takže když jsem vysadila (a to už v prosinci), tak se mi bohužel pleť opět zhoršila☹. Nicméně aspoň trošku pomohl utrogestan - každopádně mi upravil cyklus 🙂. Brzo už zjistím, jestli je ten cyklus i ovulační, ale zatím to funguje...
Takže Tě nechci strašit, ale pokud jsi měla s pletí a pravidelností cyklu problémy, je možné, že se Ti vrátí.. i když nemusí to tak být.
Držím palečky, aby to bylo ok 🙂

grej
8. říj 2007

Holky jestli chcete rozumět tomu Fertilityfriendu, tak mrkněte na stránky Len - http://www.merenibt.xf.cz
tam je to všechno dopodrobna vysvětlené, takže to určitě pochopíte. Je tady na stránkách i diskuze, která se FF věnuje.
Je to jednoduché, to pochopíte!
Existuje i německá stránka, taky o ní najdete věci na stránkách Len...

musilka
8. říj 2007

já asi začnu zase na tom čtvorčekovanym paíře to bylo nejlepší. Tomu na netu fakt vůbec nerozumim ani timu německy a to mám půl příbuzenstva zrovna in deutschland 😀

x.j.x.
8. říj 2007

tak jsem se zkusila zaregistrovat. ale heslo mi doted nepřišlo :((

olca5
8. říj 2007

musilka, to je asi opravdu nejjednodušší, třeba to ani moc dlouho nebudeš potřebovat a přidáš se k těhulkám 😉 Pak takový problém už nebudeš muset řešit... 🙂

x.j.x, jestli jsi vše udělala správně, tak by ti heslo dorazit mělo. Třeba je to na netu jen moc našlápnutý, tak to bude chvíli trvat 😉

x.j.x.
8. říj 2007

snad ano 😉 zahlásilo mi to, že jsem registraci provedla úspěšně a heslo by mi během následujících hodin mělo přijít.
musilka: já bych ti klidně poslala tu excelovskou tabulku 😉

olca5
8. říj 2007

tak to ti určitě přijde 😉 🙂 Když ti to tam napsali, že jsi provedla všechno O.K., tak jen vydrž 😉

x.j.x.
8. říj 2007

co mi zbývá jiného 😉
pořád myslím na to, zda mi příští týden ta mrcha přijde či ne.
jak se vlastně správně podle BT pozná, že jsi těhu. četla jsem o tom, ale pochopila jsem to tak, že po ovu se ti teplota drží nahoře, ale před MS klesne, když jsi těhu, tak neklesne? kdy by měla klesnout?

olca5
8. říj 2007

tak jak píšeš, před nebo i na začátku MS by ti měla klesnout, když neklesne, a nedostaví se MS, tak by jsi měla s největší pravděbodobností být těhu 🙂

x.j.x.
8. říj 2007

tak to by bylo krásné. ale spíš mám ted obavy, že na mě leze chřipka a tím i ta vyšší teplota 😔
bolí mě hlava, spala bych, oči se mi sami zavírají ...

olca5
8. říj 2007

no jestli budeš mít teplotu, tak je možné, že by se ti ty hodnoty zvýšily 😒 Takže to bude těžké. Jedině budeš muse počkat až jestli přijde mrška nebo ne 😉

x.j.x.
8. říj 2007

hm, to je děsný, jednou se konečně dokopu, že si ji začnu měřit a hned další problémy 😠
jak to vypadá u tebe?

olca5
8. říj 2007

no ono ne vždycky to je, tak jak si představujeme 😠 Ale příští měsíc to už určitě bude lepší, nebo třeba budete mít štěstí a příští měsíc už nebudeš muset měřit 😉
Mě minulý týden dorazila mrška 😠 Takže teď čekám až se zase budeme moct začít snažit, to je na tom čekání nejlepší 😀 😉

kachnickaa
8. říj 2007

CHtěla jsem vědět kdy přesně je ovulace? Jsem mlada a nemam v techto vecech paru. diky a jeste kdy nejlip otehotnim ?? 🙂