Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

papaya
22. zář 2006

Amartino, proč zakládáš další téma? Stačilo by to úplně jednou a možná vůbec, určitě bys nějaké rady v předešlých diskuzích našla, stačí hledat 😉

amartina
autor
22. zář 2006

Vadí Ti to snad?

papaya
22. zář 2006

Amartino přečti si pravidla pro přispívání do diskuze https://www.modrykonik.cz/forum/rules.php?vRedi...
Jde o to, že pak je tady přehršle zbytečných témat ☹ Můžeš přijít k nám do snažilek, chytrých hlaviček je tam dost a poradíme ti, není třea ani další téma zakládat...

amartina
autor
22. zář 2006

No dobře, dobře. 😒

papaya
22. zář 2006

Já to nemyslela zle 😉

syrael
2. říj 2006

Zdravim vsechny snazilky!
Nemohla jsem vic nez rok otehotnet a podarilo se az v momente, kdy jsem absolvovala svuj prvni orgasmus.Bez nej to proste neslo 😵 Je to zvlastni, ale nekdy je potreba venovat se vic sama sobe - priroda na to ma zjevne vlastni technologie 😉

gedren
2. říj 2006

Ono prej to fakt tak funguje, ze zena pri orgasmu "nasaje" to sperma dovnitr, akorat teda musi vyvrcholit zaroven s manzelem nebo po nem. U nas to zabralo ;)

lenkanemeckova
12. říj 2006

gedren: to fakt??? 🙂 ... tak to jsi mi vlila optimismus do žil... nám to s manžílkem dohromady jde... před svatbou se to dohromady povedlo vyjímečně... ale teď dojdeme navrchol společně tak z 50%... nevím jestli je to uzavřením sňatku a nebo tím, že máme společný cíl... mít miminko co nejdříve 🙂...ale je to tak... a jestli je větší šance že rychleji otěhotním... tak je to super 😉😉😉 ... doufám, že to vyjde 🙂

kacenka.p
13. říj 2006

Teoreticky to s tim orgasmem funguje. Alespon jsem o tom cetla. Kdyby to tak bylo a ja mohla otehotnet prirozenou cestou, byla bych tehotna kazdy mesic. U nas je to uzasne v tom, ze se stava jen zridka, ze bychom nedosahli vrcholu spolecne...
Prakticky je jeste vic ucinejsi prstikova metoda. Ta funguje bajecne. Potvrzeno z meho okoli.
Tak zkuste treba i kombinovat a ja preji hodne radosti pri snazeni! 😉

vobluda
18. říj 2006

Ahoj, mě ste teda moc optimismu do žil nevlily.Patřím asi k těm co je orgasmus obchází.Co mi ale vrtá hlavou? Jak mám otěhotnět, když všechny ty malé potvůrky jdou hned po milování ven? A když ne hned tak ráno určitě. Mám pocit, že ve mě nic nezůstane, co by mohlo zakořenit. Nebo su fakt ůplně blbá? Taky sem četla, že některé ženy prožijí orgasmus až po porodu.

mobina
18. říj 2006

vobluda neboj ono jich tam pár set určitě zůstane 😉 Kdyby se mělo všechno, co můž ejakuluje dostat k vajíčku tak nevím nevím 😀
A ten orgasmus? Na 100% to jde i bez něj. Zkus si hodit pod zadeček polštář a ležet chvilku v posteli. Ono si tam pár ocásků doplave 😉

mori
20. říj 2006

Jak nejlépe otěhotnět? Nemyslet na TO! Já vím, to říká každý, ale věřím že to funguje. My jsme plánovali svatbu a šup ... měsíc po svatbě jsme zjistili, že čekáme mimi. Několik měsíců se plánovalo a myslelo víc na svatbu a povedlo se ...
Jinak také pomáhá (slyšela jsem to) poloha "zezadu" 😉

vobluda
23. říj 2006

Díky,díky,díky.Hned je mi líp.Polštář pod zadeček, dobře, dobře, provedu.Ještě dnes!A nemyslet, hlavně nemyslet.Tak se mějejte krásně.Až zas nebudu vědět, tak se ozvu.

pepibubu
23. říj 2006

holky, já někde slyšela, že jim cesta k vajíčku trvá 2,5 vteřiny, takže myslím že podkládání zadečku a všechno to okolo ani není nutný 😀

linka
23. říj 2006

chcem sa spytat,ak nastane oplodnenie,v tom momente sa zastavi ovulacia?

len
23. říj 2006

Pepi, to je blbost, ty nejrychlejší to zvládají za 20 minut, ale spíš jim to trvá hodiny 🙂

Linka, ovulace je uvolnění vajíčka. Tzn. to probíhá v pořadí: ovulace - oplodnění - uhnízdění - bez těchhle třech fází se k těhotenství dojít nedá 🙂

syrael
23. říj 2006

Ahojda zeny,
polstarky jsou sice fajn, ale u me vic nez rok neprinasely zadnej efekt. Prstova metoda taky nic. Obludo - koukej cvicit orgasmus - kdyz to nejde pri milovani, jiste to casem pujde s postevackem. Drzim palce a radim venovat se sobe a tim si zvysit sance🙂Papa

len
23. říj 2006

Syrael, na mě ani orgasmus nezabírá 😝 Ale minimálně je to o moc příjemnější 😀

syrael
23. říj 2006

To mas pravdo Len! Ale treba to jenom nemate sesynchronizovany 🙂

allena
23. říj 2006

Já jsem teď četla, že nejrychlejší spermijky se dostanou k vajíčku už za 5 minut! To jsou ty nejšikovnější! 😀

len
24. říj 2006

Nojo, šikulky to teda jsou 😀 Ta čísla se z různých zdrojů liší, ale určitě je to v řádu minut a nikoli sekund, jak psala Pepi 🙂

Syrael, já myslím, že to máme i sesynchronizované 😀 Ale co, ono to jednou přijít musí 😉

artep26
24. říj 2006

Ahoj holky, včera v 16:00 hodin jsem byla na včeličce na vyvolání ovu (beru Clostilbegyt). Nevím jak jsem jmenovala ale ovu prý přijde přibližně za 36 hodin. Asi je blbost přesně počítat, kdy uběhlo 36 hodin a hupnout na to ... 😀 . Doktora radil dnes večer, zítra ráno. Víte někdo, jak dlouho ty šikulky spermijky vydrží?? Myslím že jsem někde četla 2 dny. Díky za odpověď a všem snažilkám držím palečky 😉

len
24. říj 2006

Artep, když mají dobré podmínky, klidně i 5 dní, ty 2 určitě, tak neboj 😉

artep26
24. říj 2006

Díky za uklidnění, snad se to konečně povede, když vím že teď na 100% proběhne ovu. Ale není ještě vyhráno ... Uvidíme co bude a pokud se nepovede, tak třeba za měsíc ... 😉

artep26
24. říj 2006

Ještě jeden dotázek, nechtěla jsem skákat na ovulaci, stejně mi asi odpovíš ty Len 🙂
Je možné, že mě při nadcházející ovulaci bolí podbříšek a to tak, že když sedím, bolí to?? Ale není to zas tak strašná bolest, jen si jí uvědomuji. Bolel mě i včera od rána ještě před injekcí na ovu. Díky 😉

len
24. říj 2006

Jojo, ovulační bolest někdo zažívá a podoby může mít různě, když to časem přejde, nic se neděje 🙂

artep26
24. říj 2006

Jsi náš DĚD VŠEVĚD 😉 Díky 😀

len
24. říj 2006

Br, takhle říkáme našemu kolegovi, doufám, že nejsem tak strašně otravná jako on 😕

artep26
24. říj 2006

Nee, to měla být poklona. Je úctyhodné, jaký máš o těchto problémech přehled a znalosti. Díky díky díky 🙂

leamaria
30. říj 2006

S manželem se snažíme už rok o miminko,jednou sem už těhotná byla ☹
,podstoupila sem pár vyšetření a bezvýsledku.