Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

kacm
20. zář 2007

Ahoj holky máte některá z vás zkušenost s ovulačním testem? Chtěla bych ho zkusit a stále váhám, zda to nemám nechat na přírodě....snažíme se krátce o mimi, ale z článků co čtu na modrém koníkovi jsem taková nejistá, když čtu kolik holek se snažilkuje a stále nic. ☹

olca5
20. zář 2007

Ahojky kacm, já zatí zkušenosti nemám, ale dnes jsme se tu o tom zrovna bavily s musilkou, že do toho asi půjdeme. 😉 Musíš to brát tak, že tobě se to povede třeba hned 😉 🙂 Co ty víš....

vernerka
20. zář 2007

hauu, přijela na návštěvu manželova babička a přinesla mě čepičku na mimi, prý aby nějaké přivolala, že je už na čase!! POMOOOC, jako by nestačilo, že sem nešťastná, ona mě musí ještě takhle podpíchnout..teď šla na vycháku na hřbitov, tak mám chviličku čas. asi se zbláznám

olca5
20. zář 2007

tak to budeš mít doma veselo 😉 No takové dárky jsou opravdu nejlepší. A ona ví, že se snažíte o mimi, nebo to dovezla jen tak, aby se neřeklo? 😅

grej
20. zář 2007

Anty - no držím palečky ať to vyjde co nejdřív. Jen hooodně málo páru zůstane bezdětných, tak musíš věřit 😉

kacm - no já zkušenosti s ovu testem nic moc. Nikdy se mi ještě neukázal opravdu pozitivní (aby byla testovací čárka tmavší než kontrolní). Prý je možné, že se mi tvoří málo toho hormonu na který ten test reaguje a tak by se ukázal jen kdybych fakt testovala v pravou chvíli. Pokud prošvihnu třeba několik hodin během dopoledne, tak mám smůlu a ukáže se jen čárka mnohem světlejší 😉
Leze to dost do peněz, takže já jsem raději začala měřit teplotu...

Vernerka - no tak to je hukot. To ti teda vůbec nezávidím...Mám štěstí, že moje babičky to nějak neřeší a tchánovci jsou vycepovaní z neúspěchu u manžovi sestry, takže se na nic neptají 😉

vernerka
20. zář 2007

neví! holt, asi by chtěla pravnoučka a já mimi 😠 holky, já asi magořím!! a do toho mi má přivést můj táta 2 děti z děcáku, abych je pohlídala, protože ostatní jenou na výšlap na kola, tož to se nezastavím, ukecaná babí a ještě dva broučci do toho, sou to strašný střely 😀

olca5
20. zář 2007

jo, tak to je stejná asi jako všechny babičky a budoucí babičky 😀 😉 Mě teda naštěstí nikdo zatím nic nevozí...
Tak to budeš mít doma veselo, hlídat dvě dětičky, to je radost 😀

kacm
20. zář 2007

Děkuji za názory, tak asi zatím ovu test nechám pěkně ležet v lékarně a zaměřím se abych na to nemyslela a nechám to na přírodě, snad to půjde i bez testíků.
Jak dlouho se holčiny snažílkujete, at´ se mám na co připravit...

olca5
20. zář 2007

Jasně, příroda ví sama nejlíp co a jak 😉 Tak mi ses snažíme teprve od června, ale některé holky už to zkoušej mnohem dýl, ale proč se hned od začátku připravovat na nejhorší? 😉 🙂

kacm
20. zář 2007

Já vím příroda je mocná čarodějka ta nejlépe ví, kdy je pravý čas na mimi...někdy ze zbytečně stresuji...

grej
20. zář 2007

Přesně jak píše Olca - není důležité jak dlouho se snaží ostatní, protože právě vám se to může povést skoro hned 😉 Moje kámoška vysadila, dostala jednou MS a už byla v tom 😉

My se teda snažíme už rok a čtvrt, nutno ale podotknout, že jsme měli rok plný nervů, stresů a starostí, takže není divu, že se k nám miminku nechtělo 😉

kacm
20. zář 2007

Možná že to také prožívám více... 😔 moje kamarádka nedávno o to přišla, tak i z toho jsem zkamaná ☹ a honí se mi nejrůznější hrůzné myšlenky hlavou.... 😒
Moc všem přeji aby to vyšlo v ten pravý čas.... 😀

olca5
20. zář 2007

To je právě ono, nač stresovat těma nejhoršíma možnýma myšlenkama 😠 Musíš věřit, že ty to budeš mít jiný, lepší a ýt optimista, takový nervy ti moc nepomůžou 😉 🙂

kacm
20. zář 2007

Já jsem v životě pesimista, vždycky všchno vidím nejdříve černě, to jsem prostě já.... 😀

kacm
20. zář 2007

Holky včera jsem neodolala v CA a koupila jsem si dvě bodýčka na mimíska i když vlastně ještě není...nedělám špatně?

olca5
20. zář 2007

Já nevím, jestli neděláš špatně, ale já bych tohle dřív jak po třetím měsící těhotenství asi neudělala 😉 Je to sice moc hezký, ale já bych se bála, že to zakřiknu... 🙂

kacm
20. zář 2007

Já vím,že je někdo pověrčivý, ale spíš jsem v sobě cítila, že si to koupit mám, tak jsem tak učinila...i když mi doma řekli, že se to nemá... 😖

olca5
20. zář 2007

Já bych neřekla, že jsem zrovna pověrčivá, ale na tohle bych nedala a opravdu bych to vydržela 😉Hlavně taky vím, že by se to nemělo. Ale třeba to opravdu nic neznamená... 🙂

kacm
20. zář 2007

Asi ano, ale co člověk to jiný názor...třeba je budu mít jako pro štěstí...at´ se nám to všem brzy povede.

olca5
20. zář 2007

To určitě, každý má na to svůj názor, a třeba zrovna u tebe to bude přivolávací způsob 😉

olca5
20. zář 2007

To by bylo super, kdyby se nám to všem povedlo. Já jsem si dnes měřila BT a docela mi rozhodila grafík 😕 Místo plánované ovulky vzítra jsem ji měla už v úterý 😅 Což je sice dobře, protože víkend byl pernej, ale myslela jsem, že se připravím trochu jinak 😀 Člověk si něco naplánuje a ono je to stejně všechno potom jinak... 🙂

vernerka
20. zář 2007

holky, to je den!! právě odešla babí a najednou mi má ještě přijít kámoška, dneska je faticky veselo! aspoň, že ty děti jsou hodný!

já to vidím tak, že všechny do toho vlítnem, ano nebudeme vědět jak 😝 😀

olca5
20. zář 2007

ty to máš dnes opravdu našlápnutý 😉
Já bych to tak taky viděla, jen s tím, že já to budu tušit, jak jsem do toho vlítla 😀 😉

vernerka
20. zář 2007

holky, já prostě nemůžu otěhotnět, já nebudu mít asi nikdy klid!! manžílek jezdí po republice 3 roky a čím jsme spolu dýl, tím víc mě to štve a tím víc jsem z toho smutná, co jsme to za rodinu, když se skoro vůbec nevidíme!!takhle to přece nejde! asi se utrápím!! ☹

pindruska
20. zář 2007

Ahojky holčiny, nějak jsem se sem už snad druhý den nedostala, ale pročetla jsem si poctivě, o čem jste tu debatily. 😀
Dneska jsem si koupila kontryhelový čajík a i čajík z maliníku. Budu ho poctivě bubmat, jíst kyselinu listovou a dooooufffaaat. 😉 😉

musilka
21. zář 2007

ahojda prďolky. Tak už se balim na dovču co vy? Už je pátek to je pohodáááá 😎

olca5
21. zář 2007

Dobré ránko, vernerko to musí být asi fakt těžký, ale nesmíš si to tak připouštět 😉 S takovou psychikou ti to opravdu půjde těžce.
pindrusko, tak to jsem na tom stejně, já sice nepiju maliník, ale jinak mám to samé a hlavně doufám, že to pomůže a dobře to dopadne 😉 🙂
musilko, ty jedeš na dovču? To se máš, to ti závidím 😅 Já jedu sice taky, ale až příští týden ve středu a hlavně jen do neděle, tak už se taky nemůžu dočkat 🙂

musilka
21. zář 2007

olca5: jedeme na chatu na Slovensko. Na celej krásnej tejden pryč od civilizace 😎

olca5
21. zář 2007

tak to se budete mít krásně 🙂 Celej týden si užívat a snažit se, ne? 😉 To bude veget. My pojedeme taky na chatu, ale jen do Pece pod Sněžkou, pěkně si to vyjdeme nahoru, a pěkně druhou stranou zase dolu, to bude taky prima 😎 Už se nemůžu dočkat...

musilka
21. zář 2007

olca5 no jasně 😉 Tohle bude naše trochu opozděná svatební cesta. Minulý měsíc jsme dokončili rekonstrukci bytu takže musíme šetřit korunky, jinak už bych si válela šunky někde u moře. Ale je fakt že taková turistická dovča na Slovensku když tak je teď krásné babí léto je stokrát lepší 🙂