Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

miruskaaa
24. říj 2007

nelcin:ahoj mas pravdu budou to 4 mesice co sem visadila antikoncepci a porad nic..a ti co treba nechteji tak sem jim to opvede to je proste smula.taky sem slysela ze i kdyz ses tehotna tak menstruaci myt muzes treba se stalo ze byla tehotna zena a menstruaci mela az do konce.ja s pritelem se taky snazime a zacinam uvazovat o tom ze tomu necham cas az to prijde tak to prijde protoze kdyz si udelam test a neukazou se tam// tak me to mrzi.

andilek
24. říj 2007

my jsme to dělali každý den, tak ani nevím, kdy jsme přesně počali, ale klaplo to hned první měsíc, hlavně se na to moc nesoustřeďte, je to o psychice 😉
nelcin, v počátku těhu mohou bolet vaječníky a ospalá taky můžeš být. 😉

nelcin
25. říj 2007

Andilek: na bradavce se mi objevila taková menší bílá tečka - ale jen na jedné. To ale s počátkem těhotenství souviset nemůže, co? Zvlášť ne, když do mám dostat příští pátek, takže bych byla fakt na úplném začátku.
😖 Nevíš, co to může být?

renatak
25. říj 2007

Ahoj, já doufám, že otěhotnění jenom v té psychice to není. Pořád si zakazuju na početí myslet, ale tím na to zase myslím. Pořád si nadávám, že už zase mi to proletělo hlavou a že z toho tudíž nic nebude. Vlastně to vzdám, už předem, protože jsem na to přece myslela. Jsem asi blázen....V čem přesně prosím spočívá "prstíková metoda".

musilka
25. říj 2007

renatak prstíková metoda- po styku prostě prstem ty nebo partner pomůžete spermiím dostat se k děložnímu čípku. Neni to nic složitýho 😉 je tady na to celé téma tak si přečti třeba jen 1. stránku tam budeš mít lepší popis 🙂

nelcin
25. říj 2007

A jaký máte názor na to, že jím jen ryby, jiné maso ne. Může i strava ovlivnit početí a pozdější vývoj plodu?

tictac
25. říj 2007

nelcin- pokud mas vsechny potrebne vitaminy a mineraly ze stravy, tak nevidim problem s nejezenim masa. Taky jim maso strasne malo, tedy jen kureci a obcas rybu a myslim, ze mi nic nechybi 😉

katzi
26. říj 2007

renatak: opravdu to není jen o psychice - kamarádce to s prvním mimi nedopadlo dobře (mimoděložní těhotenství). Jen co mohla, začali se znovu snažit s tím, že moc moc chce, vědomě plánovali s manželem sex na plodný dny,..prostě rozhodně žádný "hlavně na to nemyslet" a povedlo se. Je těžký si zakázat úplně na to myslet a klapnout to může i přesto.

vernerka
27. říj 2007

ahojky holky, já už fakt nevím, jestli jsem nprmální, ale poraďte mi, prosím!!! MS jsem dostala o 14 dní později,je hrozně slabá a vůbec není krvavá, spíš kako na konci, mám nafouklé bříško asi už 3 tyýdny a taky mi z prsou vytíká bělavá tekutina, ale na testu mi vyšla jen / tak si říkám, že si zkusím udělat test ještě příští týden..ale co myslíte, mohlo by to být na // nebo jsem už opravdu cvok.. 😒

barag
27. říj 2007

vernerka -a nebrala si třeba clostilbegyt?
já sem brala clostilbegyt a místo menstruace mi přišlo jen takové špinění - vždycky sem měla tendenci mít spíš slabé měsíčky, ale co jsem se dočetla z příbalového letáčku , clostilbegyt může zapříčinit taky slabou menstruaci, protože při léčbě clostilbegytem: ateď cituji z příbal. letáčku - způsobuje nedostatečnost žlutého tělíska

ale ty ostatní věci to nevysvětluje, nejlepší bude jít za doktorem

vernerka
27. říj 2007

teď kromě vitamínů na podporu otěh. neberu nic

mila30
27. říj 2007

Vernerka, takové příznaky měla moje kolegyně a teď je v 7 měsíci. MS měla malounko a teklo ji z prsu jajo tobě. DR jí tvrdila, že těhu není a pak najednou zjistila, že je těhu, to už ale byla v 9 týdnu 🙂 . Tak držím palce 😉 a hodně štěstí 🙂 .

blister
27. říj 2007

ahoj holky,
prominte,že se vám sem takhle vtírám,ale ohledně toho otěhotnění..taky sem otěhotněla den před menses.
moc sem mimi chtěla podařilo se hned na poprvé..takže neplatí kdo chce nevlítne do toho nebo to trvá 🙂 ale bohužel bylo to těhotenství zamklé takže nedopadlo dobře..přeju hodně síly a hlavně bez stresu!!nezdá se to ale ten škodí nejvíc..

hanka.
27. říj 2007

vernerka - taky mám kamarádku, která měla uplně stejné příznaky...držím taky pěstičky, aby z toho bylo těhu🙂

vernerka
27. říj 2007

hauuu, já chci!!! a kdo z vás ne, že.. tak já pak písnu, jak to dopadlo..

jitulka1985
28. říj 2007

Ahoj, tak jsem se zde zaregistrovala, protože se mi líbí, jak skvěle někteří dovedete poradit a hlavně povzbudit.Na tyto stránky mě hlavně dohnal můj problém a to je to,že už půl roku se snažíme o miminko a pořád marně a já už jsem z toho dost zoufalá.Myslíte si, že opravdu jde otěhotnět pouze v plodné dny???Ptám se proto, že manžel jezdí domů jen na víkendy, protože dělá v cizině a většinou (jako na potvoru)mám plodné dny v týdnu.Je to práce. Mějte se pěkně.

jitulka1985
28. říj 2007

A ještě jsem se chtěla prosím zeptat, jestli někomu z vás pomohly vitamíny Calibrum Babyplan.Děkuju moc

hanka.
28. říj 2007

jitulka - pokud máš ovu v týdnu i tak je možné být těhu. spermije totiž vydrží po styku až 72 hod.takže pokud byste snažílkovali v neděli a ty měla ovu ve středu, pořád tam šance těhu. stejně tak kdyby si ji měla v pátek, vajíčko je schopné až 24 hodin oplodnění...ale to jsou vše jen ty udáje, tvoje tělo na tom může být jinak. a taky záleží na manželových spermiích....držím pěstičky, aby to vyšlo🙂

nikolkasvatkova
28. říj 2007

Ahoj, tak jsem dnes objevila tyto stránky a rozhodla jsem se konečně svěřit se svým problémem. Asi jako většina z vás tady, se i já snažím o miminko, ale už 2 roky a pořád nic. A mám jednu otázku, na kterou jsem se nikdy neodvážila nikde zeptat a to je to, jestli třeba může špatná a častá masturbace ženy v minulosti způsobit nějaké narušení a neplodnost. Co myslíte?Je to totiž trapné a osobní, já vím, ale prostě jen se chci zeptat na váš názor. Moc všem děkuji

caira
28. říj 2007

nikolko masturbace nema s neplodnosti nic spolecneho 🙂
Zasla jsi si treba na nejake vysetreni k tvemu lekari? Urcite by ti udelal radu testu a popripade by se to zacalo resit. Urcite vyhledej odbornika, drzim palecky aby to brzy vyslo 🙂

PS: kamaradka nemohla otehotnet uz take skoro dva roky a pote co jim doktori rekli, ze maji jen minimalni sanci, ze by kdy otehotnela se tim prestala zabyvat a vic se uvolnila a zacala se zase radovat ze zivota, protoze si rekla, ze nestravi cely zivot honbou za ditetem neni-li ji to prano..a jejda...par mesicu na to byla tehotna..A neni to jediny pripad, kdy "stacilo" se proste psychicky srovnat a vyslo to.. musis verit tomu, ze zazraky se deji 🙂

vernerka
1. lis 2007

taj test to rozhodl, nejsem v tom, achjo

musilka
1. lis 2007

verner brzo to přijde neboj se a ty // tam budou potvory 😀

gabrlinka
1. lis 2007

Vernerko, to je mi líto, a až moc dobře to znám 😖 jestli já někdy uvidím na svém testu // tak tomu ani neuvěřím 😀
Neboj, třeba příští měsíc je najdeš 😉

jitulka1985
2. lis 2007

😖 taky znám ten pocit sklamání když se objeví jen jedna čárka. Ach jo, nikdy jsem si nemyslela, že je to tak těžké - otěhotnět. A nejvíc mě štvou lidi, kteří mají dětí "jako smetí" a neváží si toho.

modesty
3. lis 2007

Ahojky všechny, taky se hlásím mezi vás. Zatím zkoušíme měsíc a pomalu očekávám MS. No snad nepříjde. 😵

Jitulko, tak se zase potkáváme, teda pokud jsi to ty, ale myslím, že jo. - Hanka - triple.snake. 😎

gabrlinka
3. lis 2007

Jitulko, úplně s tebou souhlasím. My se snažíme už rok a půl, a asi to vypadá na umělé 😖 Taky mně štvou ženské, co hned počnou, porodí, dítě je zdravé a ony se o něj ani pořádně nestarají. Jsem učitelka, tak vidím, jak takových dětí přibývá. Nejhorší jsou ty sociální případy. A my normální, inteligentní, vše připravené pro dítě a nic, není to fér!!!!!!!!!!

modesty
4. lis 2007

Ahoj, mám jednu kamarádku, taky jim to nešlo - prvni měla mimoděl. po dlouhé době. Pak jí museli vzít ten vaječník a na druhém měla srůsty. Tak šla nakonec na umělé - nic příjemného, ale vydržet se to dalo. Na druhý pokus to klaplo a má zdravého kluka. To že to nejde přirozeně ještě není konečná. Teda aspoň já se tím uklidňuju, kdyby náhodou to nešlo. Ale ty stresy a zklamání moc dobře chápu, jenže takový je hold život. Každý má něco. Hlavu vzhůru a bojujte. Myslím, že miminko stojí i za to nepříjemné umělé oplodnění. 🙂 Držím všem palce. 😎

musilka
4. lis 2007

holky já si taky myslím že pokud to nejde přirozeně tak medecína je dneska téměř všeschopná a i když to někomu trvá měsíc a někomu pár let tak se mu dá pomoci. A to že je dítě počato ve zkumavce na jeho zázraku nic nemění 😉

numerenka
4. lis 2007

Ahoky holky,všechny vás moc zdravím.Jsem tu poprvé a s manželem se taky snažíme o miminko (zatím jen dva měsíce). Chtěla jsem se zeptat,zda některá z vás má zkušenosti s užíváním Feminanu nebo Femigardu. Moc děkuji. Mějte se moc krásně 🙂

musilka
4. lis 2007

numer já beru femigard mrkni k nám na diskuzi zkušenosti s femigardem tady ve snažilkách