Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

musilka
20. zář 2007

to je ten zánět dutin 😉 jsem zdravotní sestra tak si nějaký ten latinský termínek neodpustim 😀

musilka
20. zář 2007

chci ten test koupit a jen se ujistit že ty pocity co mám opravdu značej ovu 😉

olca5
20. zář 2007

tak už to chápu 😉 😀 No já jsem se tě chtěla zeptat, jestli nejsi sestřička nebo doktorka... 🙂 Tak to jsi mě uklidnila, když mi to řekne sestřička, tak o tom musíš asi něco vědět, tak jsem ráda 🙂 Děkuji 😉

olca5
20. zář 2007

tak jestli si je opravdu budeš pořizovat, tak mi kdyžtak prosím dej vědět jaké jsou, jestli ti to potvrdí. 🙂 A nevíš v jaké finanční rovině se ty testy pohybují? Kdybych se pro ně taky rozhodla, ať vím na jaký šok se připravit 😀

musilka
20. zář 2007

olca5 u nás v lákárně okolo 50 ti Kč takže žádnej šoking 😉 jak dlouho se snažíte?

olca5
20. zář 2007

tak to je v pohodě, to snad zvládnu 😀 Snažíme se teprve od června, ale přijde mi to jako hrozně dlouhá doba 😠 Co mají říkat holky, které se snaží půl roku a víc, že?

olca5
20. zář 2007

No já jsem netrpělivá, já vím, ale nemůžu si pomoct 😉

meggi10
20. zář 2007

Ahoj holky dobré ránko, musím vám něco říct.
Včera jsem si ráno dělala test, jelikož vstávám v 5.45hod.kdy je ještě tma, viděla jsem na testu jen / a hodila ho do koše!!!
Když jsem přišla z práce něco mi říkalo, mrkni na test tak jsem ho vylovila z koše a byla tam slabounká 2.čárka, ale dnes ráno když jsem si test dělala znovu, nebylo tam nic opravdu nic!!Ani nevíte co to se mnou udělalo když jsem tam tu 2.čárku viděla a dnes ráno mi zbyly jen oči pro pláč
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
v tomto albu má lucinečka stejný proužek jako jsem měla já, tak co teď???
Už jsem se zařekla že testovat nebudu, ta mrcha mi zas dává zabrat, jsem 29dc.
1.test na kterém se mi objevily // byl zn.GALMED, máte s ním někdo zkušenost??
Myslíte že mohu být těhu??
Díky moc

musilka
20. zář 2007

meggi10 zkus to za pár dní (2-3) znovu a kup si mama test od GS ten je podle mě nejspolehlivější budu na tebe myslet a držet palce 😉

musilka
20. zář 2007

olca5 já mám taky problémy se svou trpělivostí. Hodně velký. Zvlášť po tom co se mi podařilo otěhotnět hned po vysazení HA ale to byl asi ten důvod proč to nevyšlo 😠 ale fakt nejlepší lék je na to nemyslet. Zařídit si den tak abys na to maslet nemusela a pořád měla co na práci, chodit cvičit na kafíčko s kámoškama a tk. Nebo si najít tucet důvodů proč je zatim lepší život bez mimča a říct si že si aspoň můžete s manžou užívat jen sami sebe a ono to v tu chvíli přijde věř mi 🙂 🙂

olca5
20. zář 2007

Ahojky meggi, to mě opravdu mrzí, že jsi neměla // 😠 Já mám mamatest, takže s tímhle zkušenosti nemám, takže poradit bohužel nemůžu. Naději máš vždycky. Já mám kamarádku, která přišla dvakrát mrška a přesto byla těhu a teď už má krásnýho chlapečka 🙂 Tak hlavu vzhůru 😉

olca5
20. zář 2007

To se vám to povedlo opravdu hned další měsíc, co jsi to vysadila? To si říkám taky, musím dělat spoustu jiných věcí abych na to pořád nemyslela a nepřipouštěla si to tolik. Ty důvody asi vyzkouším taky, budu hledat, proč teď mimi nemít a třeba to brzy klapne 🙂

musilka
20. zář 2007

olca5 ale vidiš jak to dopadlo. Tělo na to prostě ještě nebylo připravený ☹ tak tomu teď nechám nějaký čas volnost. Třeba se to zrovna povede když nebudu koukat na žádnou teplotu ani ovu testy 🙂

meggi10
20. zář 2007

Pořád si říkám že se tam ta 2.čárka nemohla udělat jen zbůhdarma tak třeba se to projeví za pár dnů!
Děkuji za rady 😉

olca5
20. zář 2007

Hlavně doktorka mi řekla, když jsem jí říkala, že chci vysadit HA, tak mi doporučovala začít až tak měsí po vysazení, že předtím je velká pravděpodobnost mít dvojčata, což je rizikový těhu a nebo, že to jak říkáš ty nevyjde ☹
To si říkám taky, jestli to s tím pozorováním nepřeháním a třeba to tím spíš nevyjde 😒
Já jinak piju kontryhelová čaj a beru gravital. Co myslíš, je to dobrý?

olca5
20. zář 2007

meggi jak říká musilka, vyzkoušej to za pár dní znovu a budeš moudřejší 😉

musilka
20. zář 2007

já mám calibrum baby plan jeřáb ptačí a pak asi tři přípravky z ajurvédy ty jsou fakt zázračný 😉

olca5
20. zář 2007

o tom jeřábu jsem tady taky trošku něco četla, ale vůbec nevím k čemu je dobrý. 😕 A ty přípravky z ajurvédy jsou k čemu, to taky vůbec neznám 😠 🙂

musilka
20. zář 2007

jeřáb je úžasnej na srovnání hormonů a tak. A ajurvéda je medicína strašně stará najdi si o tom nějaký povídání. Já jezdim k léčiteli co mi to píše už asi 4 roky vyléčil mě z astmatu a teď mi slíbil že budu do vánoc těhu 😉 já mu věřím už mi takhle předpověděl moc věcí 🙂

olca5
20. zář 2007

tak to se hned na něco podívám 😉 Tak to bych taky potřebovala nějakýho takovýho léčitele, aby mi taky takhle hezky pomohl a slíbil těhotenství 🙂 😉

musilka
20. zář 2007

olca5 tehle pán je fakticky úžasnej. Kamarádka tam na moje doporučení začala jezdit loni když porodila chlapečka a hned se u něj zjistila alergie na mléko. I na mateřské samozřejmě. A ten malinkej už ve čtvrtym měsíci bumbal i mlíko od krávy. Fakt je to kouzelník 😉 teď mi sestavuje měsíční kalendář na říjen kdy můžeme počít a kdy to bude holčička a kdy kluk 😀

olca5
20. zář 2007

tak to je opravdu nějakej kouzelník 🙂 Já tady nikoho takovýho neznám, tak fakt nevím. 😠 Možná kdybych se na to zaměřila podrobně, tak bych někoho objevila, uvidíme, zkusím to. 😉 Tak to jsem zvědavá, jestli mu to vyjde i s tím pohlavím. To mi potom určitě msuíš říct, jestli to klaplo i tak do podrobna 🙂

musilka
20. zář 2007

věř a víra tvá tě uzdraví 😉 asi na takovym principu to tuším funguje 🙂 a já tomu věřím protože mi to už tolikrát pomohlo. Mimojiné mojí mamku dostal z rakoviny prsu. Ne že by jí jako vyléčil ale jsem si jistá že kdybych k němu mamku před dvěma lety nedovedla tak už tu s námi dnes není 😅

olca5
20. zář 2007

tak to jsem opravdu zvědavá. Kouknu na net jestli se v mé blízkosti taky někdo takový nevyskytuje 🙂
A vy se snžíte jak dlouho, resp. kdy jsi vysadila HA s tím, že byste chtěli mít mimi?

musilka
20. zář 2007

teď to jsou tři měsíce cca. V červnu jsme se brali a oba si moc přejeme aby to teď už bylo o.k. 😖

olca5
20. zář 2007

tak to jsme na tom tak zhruba stejně 😉 My jsme se brali teda loni v říjnu a mimi jsme ani tak brzy neplánovali, ale teď poslední dobou jsme o tom začali přemýšlet a rozhodli jsme se pro něj 🙂
Já vám to taky moc přeju, aby to klaplo a vše bylo v pořádku a v pohodě 😉

olca5
20. zář 2007

Hlavně víš co je nejlepší. My jsme to nikomu neřekli, že bychom se chtěli teď snažit. Já jsem to řekla jen dvoum kamarádkám, jinak rodiče nic neví. A nikdo to právě teď od nás nečeká, tak to bude opravdu pro všechny překvápko, no to se hrozně těším 🙂 😉 A taky jsem se chtěla vyhnout těm otázkám, který by každá měsíc přicházely: tak co? a já bych jen odpovídala: nic, zase jsem to dostala. A zbytečně bych se u toho ještě nervovala, že nám to nejde a takový 😠

vernerka
20. zář 2007

meggi10: myslím, že nejlepší je opravdu test od GS.. ale ještě jsem chtělas říct, že mojí kámošce vyšel test se dvěma // a pak zas s jednou / a byla těhotná, já to měla tento měsíc opačně, zkus to ještě jednou za pár dní a pak kyžtak zajdi k dr., udělá ti testík sama. 🙂

janitchka
20. zář 2007

Ahoj holky,já to taky tajim,jako že se snažíme,ale někdy jsou to tak přímé otázky,jako že jestli už děláme na miminku,jestli ještě beru prášky atd. 🙄 a já prostě neumim lhát,tak se prokecnu,ale snažim se aby to vědělo co nejméně lidí,protože kdyby se to povedlo,tak budou překvapený.My jsme s manželem už devět let,tak ty otázky asi už musely přijít a nejvíc rok po svatbě.Taky pořád řeším,jestli mám jít k doktorce,nebo až po nějaký době,když to nepůjde.Dneska si budu dělat poprvé ovu test,tak jsem zvědavá 🙂

janitchka
20. zář 2007

Jo a ještě mám dotaz 🙂 .Je špatně že i když po milování dělám svíčku asi půl hodiny nebo mám podloženou pánev, tak stejně když se jdu pak mýt tak toho ze mě dost vyteče?nemělo by to ve mně vše zůstat,aby byla větší šance?nebo ty nejrychlejší už jsou na cestě? 😕