Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

musilka
9. říj 2007

kachnickaa je to podle toho jestli máš pravidelný vyklus. A nejlepší je měřit si bazální teploty 😉

olca5
9. říj 2007

Dobré ránko holky, tak co je nového? 😉

musilka
9. říj 2007

olca5 ahojda no nic mrcha stále nikde a navíc mám zánět hlasivek 😠

olca5
9. říj 2007

ahoj musilko, tak ten zánět ti teda opravdu nezávidím 😠 No a kdy má mrška přijít, nebo už měla?

musilka
9. říj 2007

už měla před 11 - ti dny ale zase se jí nechce a budu muset na vyvolání 😖

labut
9. říj 2007

ahojky holčiny.
musilka: zánět mě mrzí, určitě se to ale brzo spraví a pak šup na snažilkování. Já čekám na ovu, snad teda dorazí, měřím se 1. měsíc bt.

musilka
9. říj 2007

labut no já bych ráda měřila taky ale jelikož jsem marod a mám TT 37,6 tak to nemá cenu 😅

labut
9. říj 2007

musilka: no, tak to asi fakt cenu nemá, ale holčiny někdy měří i tak a napíšou si do grafu, že byly nemocné. Já hlavně doufám, že mám aspoň ovu, a že snad do konce týdne dorazí. 😀

musilka
9. říj 2007

labut no tu já právě nemám ☹

olca5
9. říj 2007

musilka, takže ty to máš takhle rozházený jo? 😠 Že musíš na vyvolání? A ještě k tomu ten zánět 😒 Doufám, že to bude všechno v pohodě 😉

musilka
9. říj 2007

plca5 už bylo hůř 😀 teď jsem si objednala ten Femigard dneska by měl přijít tak uvidíme 😉 prej to hodně pomáhá

olca5
9. říj 2007

Tak to vůbec nevím na co se Femigard používá, ale doufám, že ti opravdu pomůže 😉

musilka
9. říj 2007

olca5 je to bylinný prostředek 😉

olca5
9. říj 2007

Tak bylinky ti snad nemůžou nikdy uškodit, tak ti to snad pomůže 🙂 A ty jsi přes ty bylinky, že? 😀 Tak do sebe nebudeš cpát něco co ti nesedí 😉

x.j.x.
9. říj 2007

Dobré ráno 🙂
musilka, to mě mrzí, jako bys těch starostí neměla málo, ještě tohle nachlazení 😖
mně se drží teplota pořád na 36,9. tak si to půjdu zapsat.
olca5: tak to heslo mi nepřišlo ☹

musilka
9. říj 2007

olca5 no jo já jsem taková bába bylinkářka 😀 do všech cpu bylinky manže už je ze mě na hlavu 😀

x.j.x. to nachlazení je to nejmenší v necděli to bude pryč 😉 a pak se zase budu plně soustředit na jiný věci 😀

x.j.x.
9. říj 2007

musilka: tak to jo. nejhorší je u mě snad období, kdy mám MS. jak se pak už zase začne se snažilkováním, tak je to lepší, lepší nálada a opět naděje. ale v době MS člověk nemá co na práci 😀 tak přemýšlí, proč a kde se stala chyba 😉

musilka
9. říj 2007

jenže já právě nemám ani tu MS tak nemůžu přemýšlet o chybách ale jen o tom že prostě jako ženská nefunguju ☹

olca5
9. říj 2007

musilka, to věřím, že má z tebe manža radost 😀 Ono těch bylinek je někdy taky dost 😉

x.j.x.
9. říj 2007

musilka: takhle jsem to nemyslela ☹ nebud smutná. říkala jsi, že zajdeš na vyvolávačku, tak by třeba ti nějak doktor poradil ...

musilka
9. říj 2007

x.j.x. já jsem v pohodě jen mě někdy chytne takovej amok sebelítosti jinak to snad zvládám v celku dobře úsměv vše vyléčí 😀 😀 😀 už jsem kvůli PCO přešla k jinému gynekologovi a jezdim se radit kde můžu. Zatím jsem jen vyčetla že na PCO vyzraju když o pár kilo zhubnu a prostě celkově udělám změnu životního stylu. Tak se začínám snažit o tu změnu a taky zítra jdu poprvé na mojžíšové cvičení 😉

x.j.x.
9. říj 2007

jé, prý je to dobré to cvičení 🙂 tak to pak budeš muset písnout 😉
taky jsem už přemýšlela nad změnou životního stylu, snažila jsem se dobře vše dodržovat před svatbou, abych se cítila líp a vůbec, ale ted jsem zase zašla do starých kolejí, v práci děs, takže ne vždy se daří. ale moc ti fandím. ono ti to pomůže i psychicky, budeš se líp cítit 😎

musilka
9. říj 2007

x.j.x. právě že vše je o psychice. Potřebuju z toho kolotoče ven

x.j.x.
9. říj 2007

byli jste na nějaké dovolené? nebo chodíš někam na relax, cvičit nebo tak? my přestavujeme byt, takže jsme taky na nervy a já myslím jen na to, ale za 14 budeme na svatební cestě v Paříži, tak snad z toho taky vypadneme.
nejhorší je, že pokud přijde mršina, tak ji dostanu tam 😢 😠

musilka
9. říj 2007

my taky přestavujeme teĎ jsme dokončili koupelnu a kuchyň ještě nás čeká obývák. Ale to už tolik nespěchá. Už je to super. Na dovču bohužel moc nebyly penízky byli jsme ale na slovensku lízt po horách teď na konci září.

x.j.x.
9. říj 2007

tak aspon to, abys přišla na jiné myšlenky a změnila trochu prostředí 🙂
nám doobkládá zedník koupelnu, pak se musíme pustit do kuchyně, jelikož se nám blíži termín montáže, pak asi ložnice, abychom se mohli už KONEČNĚ přestěhovat. zybtek pak. ale přes to vše my myšlenky zůstávají u jednoho . prostě odreagovat se nejde.

musilka
9. říj 2007

x.j.x. my jsme bydleli i v těch polních podmínkách. První jsme zmákli ložnici aby bylo kde spinkat pak kopelnu a kuchyň a teď ten obývák a už bude pohodička. Dětskej pokoj necháme až bude důvod 😉 jak dlouho se snažíte viď?

musilka
9. říj 2007

ježiš ne viď ale vy.... nmě už hrabe

x.j.x.
9. říj 2007

🙂
my se snažíme sice "krátce proti vám", terpve 3 měsíce, ale přeci jen už to na psychiku je taky nátlak, člověk si říká pokaždé, co když není něco v pořádku.

x.j.x.
9. říj 2007

když já bych tam šla bydlet hned, doma se už nedá vydržet, ale nemáme v místnostech dveře a pořád je všude hafo prachu, tak až se aspon on trochu ustálý a lehne a nebude se pořád něco brousit. tak tam jsem raz dva 😀