Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

dablikolik
26. zář 2007

Holky držím vám palečky. Já už se taky nemůžu dočkat až ve mně bude růst malý človíček, ale v dnešní uspěchané době to je pomalu zázrak, alespoń u nás. 😒

pindruska
26. zář 2007

grej:první měsíc nám to nevyšlo, tak snad tento. A to jsme se nejvíce snažilkovali, když jsem měla dle testíku ovu. 😒

jajicek
26. zář 2007

Ahojky holky jsem tu dneska poprvé,s manželem si mooc přejeme miminko, snažíme se asi tak 2 měsíce, mate nějaké rady jak nejrychleji otěhotnět? Ovulačni testy mi zatim nic neukazali a mam také problémy s měsičky.
Díky mooc,fajn den 🙂

pindruska
26. zář 2007

jajicek: nejlepší by zřejmě bylo, aby ses poradila s gynekologem, protože je možné, že když ti ovu testíky nic neukázaly, tak můžeš mít problém právě s ovulací. A zvlášť když píšeš,že máš problém i s měsíčky, tak bych ho navštívila, řekla, že chcete mimi a jaké máš problémy. Držím palečky. 😉

jajicek
28. zář 2007

Díky moc pindrusko,už jsem se s nim radila a nic mi nedal, v pondělí k němu jdu, jelikož mám 14 dní zpoždění a navíc hrozné křeče v bříšku, tak uvidíme 🙂)))určitě se ozvu,jak to dopadlo...

jajicek
28. zář 2007

já to zkouším 2 měsíc po svatbě, takže snažílkování zdar holky 😉

christla
29. zář 2007

jajicek: ahoj, tak to máme asi stejný problém. MS nepravidelná a podle ovu testů ovulace neprobíhá...

pajca
29. zář 2007

Ahoj Holky, chtela jsem se zeptat ten kontryhelový čaj mam pít kdy?Je na nem nepasane v dobe MS 😒

christla
29. zář 2007

pajca: Nevím kdy se má pít, ale mohla bys mi napsat, na co má působit? Já jsem si objednala čaj na otěhotnění podle báby Radnické, ale ještě ho nepiju, protože užívám bylinnou kr, tak nechci kombinovat několik věcí najednou.

filipina
29. zář 2007

Ahoj děvčata, i já se přidávám mezi vás. S manželem už máme leccos za sebou, snažíme se asi 18 měsíců o miminko a nedaří se. Máme za sebou nepříjemnosti jako jsou spermiogramy, laparoskopie, návštěva v CAR, já užívám nějaké hormony na podporu ovulace, kterou jsem nemívala, problém je z části i v manželovi. Taky jsem dříve hltala všelijaké informace jak co nejsnadněji otěhotnět, užívala jsem kys.listovou i calibrum babyplan, taky vitamin e a stále se nedařilo. K tomu všemu jsme měla doktorku která tvrdila, že fakt, že půl roku mi vychází negativní ovulační testy, je náhoda, že to může zkreslovat. Něco se mnou začali dělat konečně až jsem přestoupila k jinému doktorovi, bohužel je zatím všechno bezvýsledné. Tak se přidávám mezi vás, pokud tedy můžu, ráda si nechám poradit, příp. poradím jiným, pokud budu znát odpověď. P.

jajicek
30. zář 2007

Ahojky holky já na ovulačních testech mela jen slaboulinke pozitivni čárky,brala jsem na podporu MS proveru,ale tu uz mesic neberu,mohlo to být i tím?No zítra jdu k doktorce, měla jsem to mit 15.9 a stale nic, těhotenské testy 2 negativní.asi jen zpoždění nic víc,takže snažte se 🙂

pajca
30. zář 2007

Ten caj by meil byt na upravu MS.
Holky jak poznam ze nemam ovulaci?Grafy si merit nemuzu protoze delam na smeny, tak nevim jak to poznam ☹

musilka
30. zář 2007

pajca a zkoušela jsi testy? a nebo se zeptat gynekologa na folikulometrii. To znamená že tam budeš docházet na UZ a on bude sledovat kdy praskne folikul a uvolní se vajíčko.Já osobně beru jeřáb ptačí ten je na úpravu cyklu super 😉

musilka
30. zář 2007

pajca a jinak si myslím že kontryhel ti neublíží když ho budeš pít kdykoli 🙂 trošku se v bylinkách vyznám tak ti snad a můžu poradit ale zkus ten jeřáb.

filipina
30. zář 2007

Pajce: Já to poznala podle ovulačních testů. Dají se koupit v lékárně, sice to trošku leze do peněz, ale zase máš jistotu. Mně bazální teplota ukazovala ovulaci, nebo alespoň stoupala vždy tak v polovině cyklu a to jsem ovulace vůbec nemívala. Poznala jsem to až z ovulačních testů. A stejně tak jsem na nich poznala i ovulaci, když se mému novému doktorovi konečně podařilo mi ji "vytvořit" 🙂)

olca5
1. říj 2007

Ahojky holky, tak jakpak se máte po víkendu? 🙂 Taky se vám tak nechtělo zase do práce? 😒 😠 A co je u vás jinak nového...?

mia25
1. říj 2007

Ahoj holky, s manželem jsme se teď taky začali opět snažit o miminko. Mám endometriozu a dokončila jsem léčení, tak teď musíme co nejrychlejí otěhotnět. Milujeme se tak obden. Myslíte, že to snačí? Jinak se po tom ještě podložím polštářem a chvilku čekám.

1980mat
1. říj 2007

Ahojky, my taky právě začínáme se snažením, tak jsem zvědavá, jak rychle se nám zadaří. Necháme to úplně na přírodě.

musilka
1. říj 2007

olca5 nového nic ale mám tři dny zpoždění mrchy ach jo 😠 v sobotu jsme se vrátili z dovči a teď se prokousávám papírama v práci ☹

olca5
1. říj 2007

ahojky musilka, tak budu držet pěstičky, aby mrška nepřišla 😉 🙂 Já na ni za pár dnů budu čekat taky, doufám, že marně 😉 😀 Uvidíme....
My jsme se vrátili včera z dovči, a vůbec se mi od tama nechtělo. Sice nám pršelo, ale i tak bych tam zůstala aspoň měsíc. Ono to špatný počasí na jednu stranu taky docela jde, je chladno, musíme se zahřívat, tak je to taky k něčemu dobrý 😉 😀 Už aby přišla další dovolenka 🙂

musilka
1. říj 2007

olca5 to my měli krásně lezli jsme po tatrách krásný výhled jsme krásně opálený 😎

jajicek
1. říj 2007

ahojky holky, nemáte někdo zkušenosti s lékem utrogestan?? Prý podporuje otěhotnění??Díky za radu. ..

olca5
1. říj 2007

Tak to jste se měli fakt krásně 🙂 Ale já si neztěžuju, až na to počasí to bylo moc hezký 😉
Nemáš zkušenost s vkládáním grafů do diskuzí? Já jsem se o to snažila, ale nějak mi to pořád nejde. Dělám si ho na fertility friend.

musilka
1. říj 2007

olca5 to nemám. Grafik mám v počítači ale sem ho ani dávat nechci. Já si nechci dávat planý naděje je ještě dost brzo ale... to zpožďo a tak už je to dost podezřelý. I co se teplot týče

olca5
1. říj 2007

To já určitě ještě taky ne, ale na začátku měření jsem tam měla nějaký nejasnosti, tak jsem se chtěla poradit s holkama.
Jinak míváš MS pravidelnou? Myslíš, že ten kontryhelový čaj prodlužuje cyklus?

musilka
1. říj 2007

olca5 nemyslim že prodlužuje já měla cyklus pravidelnej ale nevim do jaký míry mi ho rozhodila ta revize. Ještě chci s testováním počkat připadá mi to hodně brzo po tom nepodařeném výkonu 😒

olca5
1. říj 2007

Já jen, že jsem to tady hodně četla, že to psaly holky, tak jsem se chtěla zeptat jestli se ti to stalo taky.
Asi bych taky ještě pár dnů počkala, sice je to nekonečný, ale bude to potom jistější 😉 Fakt ti moc držím palečky 🙂

musilka
1. říj 2007

olca dík chci počkat ale znáš tu ženskou zvědavost.... 😠 jestli jo tak se zbláznim a jestli ne tak na to holt vlítnem další měsíc 😉

janitchka
1. říj 2007

Holky venku je nádherně a já se trápím protože dneska má manža narozky a já mu chtěla udělat radost,že jsem těhu ale testy jsou furt negativní 😠 ☹ 😠 sakra!!!!!a tak jsem se rozhodla že si je prostě už dělat nebudu tak často,jen když se mi mrcha opozdí,zatím je posledních deset let přesná na hodinu 😖 😝

olca5
1. říj 2007

musilka, právěže tu zvědavost moc dobře znám, ale je fakt lepší to vydržet 😉 To zvládneš 🙂 😉 Já jsem si od konce června dělala jen jeden testík a protože byl negativní, tak jsem si řekla, že prostě dokud nebude zpoždění aspoň týden, tak si ho dělat nebudu. A dodržuju to docela dobře. Jeslti ne, tak na to i do toho vlítneme příští měsíc 😀
My máme s manželem říjen docela přelomovej, tak se nám to snad podaří 😉