Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

cumacek
30. říj 2006

Leamaria, to jsem taky zažila, žádná další vyšetření jsem naštěstí podstoupit nemusela.Asi ti poradím, nemyslet na to a třeba to zrovna vyjde...

leamaria
30. říj 2006

Už skoro rok se snažíme s manželem o miminko,podstoupila sem nějaké vyšetření a bezúspěchu. ☹

vernerka
28. srp 2007

aHOJ HOLKY, JSEM MOOOC RÁDA, ŽE JSEM VÁS NAŠLA!!! ORGÁČEK NEPOMÁHÁ, POLŠTÁŘE TAKY NE, ALE SNAŽÍME SE DÁL 😉 BUDOU TO 4 MĚSÍCE, CO MÁM VYSAZENOU ANTOKONCEPCI, TAK ZATÍM SVALUJI VINU NA TO, ŽE JE JEŠTĚ BRZO 😀 SNAD SE TO ČASEM POVEDE, ALE CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT, JE DOBRÝ PAPKAT NĚJAKÝ VITAMÍNKY??

petrsvetr
28. srp 2007

Ahoj zkus CALIBRUM BABYPLAN stojí okolo 120 kč

ljd
28. srp 2007

A nebo zkus pít kontryhelový čaj, který seženeš buď v lékárně nebo nějaké zelené lékárně...pije se jednou denně nebo dvakrát...taky je dobrá kyselina listová 😉

vernerka
28. srp 2007

díky za typy...tak já valím do lékárny 🙂 tak pááá 😲

luucia
28. srp 2007

vernerko, já sem vyzkoušela čaj od Mojžíšové a po měsíci, co jsem ho pila se mi vytvořily 2 vajíčka, takže tím se zvýšila šance k otěhotnění! Sice se pak zjistila příčina proč sem nemohla otěhotnět v manželovi, ale tím tě nechci strašit! 😉

vernerka
28. srp 2007

já už jsem nervózní ze sousedky, měsíc nebrala antikoncepci, pak ne to s manželem jednou vlítli a byla z toho málá holčička...achach, já chci taky... 🙂

ljd
28. srp 2007

vernerka takových nás tady je a to i těch co se snaží mnohem mnohem déle...my se snažíme 8.měsíců 😒 😉

gabrlinka
28. srp 2007

A my se snažíme rok a měsíc ☹

vernerka
29. srp 2007

ahoj, tak dneska mi brácha vnesl brouka do hlavy..je doktor, ale ne gynekolog..prý by měla ženská zhubnout o pár kilo, než se pustí do plánování dítěte nebo naopak trošku přibrat, to záleží na váze. Tož teď ale nevím, ale možná to zkusím, koupila jsem si čas z kontryhela a kyselinu listovou, tak se holt budeme snažit dál 😉

grej
29. srp 2007

Vernerka dobrý je i maliník. Je po něm pěkný plodný hlen🙂
Jinak my se snažíme rok a dva měsíce - celkem už 16 cyklů...

alusa
29. srp 2007

Ahoj, přidám svém zkušenosti 😉
Zkoušeli jsme to devět měsíců a to co nám pomohlo k těhu, bylo nemyslet na to!!! V měsíci, kdy jsem otěhotněla, ale ještě jsem to nevěděla, jsme začali s Dr.řešit jaké vyšetření bude třeba udělat, aby se zjistilo proč se nedaří, začalo se myslet na něco jiného a bylo... Bohužel jsem v 11tt byla na revizi 😢 Teď to zkoušíme znovu, beru vitamíny a bylinné tinktury 🙂

grej
29. srp 2007

Alusa - tak to tě obdivuji. Já měla období, kdy jsme s manželem stavěli barák - tedy myšlenky fakt někde jinde - a nic. Tenhle měsíc jsme to už taky začali řešit s MUDr, ale myslet na to, že se snažíme o mimi fakt nejde. Nějak nevěřím tomu, že je někdo schopen se chovat tak, jako by třeba bral antikoncepci. To prostě nejde. Podle mě. Sice si říkám, že když nebudu teď těhu, tak se fakt nic neděje, že aspoň splatíme dluhy ze stavby, doděláme zbytky práce na baráku a stejně teď budu lítat po vyšetřeních u MUDr, ale prostě odhodit snahu o mimi za hlavu nejde...

kacka.va
29. srp 2007

vernerko: to je divný, já jsem zase slyšela, že je dobré, když je váha stálá. Já jsem chtěla před těhu zhubnout, ale bylo mi to vyvráceno, že prý pak tělo čeká, že bude hůř a tím pádem že není připraveno na oplodnění.

mobina
29. srp 2007

Grej ale u mě to nemyslet taky zafungovalo. Ze dne na den jsem přišla o práci a dítě bylo fakt to poslední, co jsem řešila. Je pravda, že ovulace si to skvěle načasovala (možná jí načasoval ten šok, protože byla dřív než obvykle) a taky jsem zkusili jinou polohu než obvyklého misionáře. Mám podezření, že se nám to povedlo zezadu 😅 Ale je pravda, že kdyby nepřišel tenhle šok, tak se možná spíš připravujeme na inseminaci, která měla být v září.

lu777
29. srp 2007

ahoj, Kacko, já teda nedoporučuju před těhu hubnout.. měla jsem asi tak tři kila navrch a moc se šikly, když jsem nemohla v I. trimestru jíst a potíže mám vlastně doteď.. takže pořád nejsem ani na váze před těhu
takže pokud nemáš fakt velkou nadváhu (která šance snižuje), tak žádné diety neplánuj 😉

jinak z vlastní zkušenosti můžu doporučit cvičení podle Mojžíšové, povedlo se během jednoho měsíce a to byl manžel po operaci, po které to trvá rok až dva 😵 rozhodně ale najít rehabilitační sestru, protože je před vlastním cvičením potřeba srovnat páteř a odblokovat ji!

sisa32
29. srp 2007

Ahoj holčiny, můžete mi některá poradit, kde mám sehnat čaj Mojžíšové ? Díky za rady.

vernerka
29. srp 2007

nevím, mě to bylo řečeno s tím zhubnutím...asi je to mysleno, kyž má někdo opravdu velkou nadváhu. Kde se sežene ten čaj, to by mě taky zajímalo!! 😉

janicckka
29. srp 2007

Ahoj 3krát deně,ze zadu a hodně hluboko. 😲 😀 😀 😀 😀 A pak spát nevstávat,ani na čůrání,naopak dělat stojky 😅 😅

vernerka
29. srp 2007

janiccko, provedu!!! 🙂

lucinecka
29. srp 2007

Holky, teda dělat stojky, to bych asi nezvládla. Jani, nejsi náhodou nějaká sportovkyně? 🙂 Mně dělá problémy udržet nohy nahoře, natož stojky 😀

sisidani
29. srp 2007

ahojky, já sice přímo stojky nedělám, ale dávám hezky nohy nahoru. Výsledek ovšem zatím žádný ☹ . V říjnu to bude rok co se intenzivně snažilkujeme. Taky piji kontrzhelový a meduňkový čaj.

pajinkaa
29. srp 2007

Holky, taky se připojím se zkušeností..... já jsem byla už těhotná třikrát - a mám zakloněnou dělohu, takže zezadu a pak zůstat na bříšku ležet, nebo to bříško ještě i podložit a zůstat tak nejlíp hodinu, nebo prostě usnout. Než jsem se to dověděla, snažili jsme se 12 měs a nic. Pak dr. řekla, ať prubnem zezadu, a těhu jsem byla hned další měsíc. bohužel to třikrát nedopadlo, ale aspoň to otěhotnění je už te%d cca do 4 měs. Držím všem palečky!!
Já po posledním nezdaru čekám ještě jeden cyklus, než ze mě bude zase snažilka!
A pak určo listovku nebo calibrum baby plan nebo takové vitamínky. Myslím, že i ty čaje jsou fajn.

kacka.va
30. srp 2007

lu777: ani jsem se pak zhubnout nesnažila a ani bych to asi nestihla 😉))
jinak se fakt přikláním k tomu dát pánev po souloži nahoru. Já si třeba lehla na zem a dala jsem nohy na postel, to mi bylo nejpohodlnější. Jen nohy nahoru nestačí, to u nás pořád teklo ven, chce to celou pánev.
Janiccko: 3x denně není moc dobré, to má pak partner řídké sperma a hlavně se nestihne obnovit dostatek spermií, takže z tohohle pohledu je pravděpodobnost nižší. Jinak jsem četla, že v té poloze stačí vydržet 30 minut, po té době, co se nedostalo dovnitř, to už nemá skoro šanci se tam dostat.

vernerka
30. srp 2007

holky, nevíte, jestli nějak vadí spermijím laktobacily?? dostala jsem je v lékárně v podobě čípků, měla jsem slabý výtok a teď přemíšlím, jestli se mi tam nějak nepoperou a nazabijí to, co tam zůstat má 😒

terinda
1. zář 2007

ahoj holky, poradily byste mi nějaké dobré vitamíny po vysazení HA? Asi něco s kyselinou listovou - dr mi doporučuje GS mamavit... díky

ene
1. zář 2007

Teri, me doporucil Calibrum BabyPlan, ale je to vcelku jedno 🙂

terinda
1. zář 2007

Ene, chtěla bych to nej nej 😉, ale asi ty vitamíny jsou všude v těchle preparátech stejné...

vernerka
5. zář 2007

ahojky, tak teď jsem ta nejsmutnější, asi mě klepne pepka!! dostala jsem kvasinkovou infekci a diktorka mě zakázala pohlavní styk, to je v porádku, ale zakázala mi se snažit 2 měsíce na prckovi, nechápu proč, když jsem se jí zeptala, tak mě řekla, že to prostě tak je! Tak teď opravdu nevím, ale asi ji budu muset poslechnout, achychjo.. ☹