Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

elana
17. srp 2008

Chápeš to správně s tím testíkem, je to tak jak píšeš🙂 Čím menší číslo, tím menší množství hCG je nutné pro pozitivitu testu-teda mělo by být. Upřímně: lepší je počkat aspoň do dne očekávané MS a test (oba dva) už by měly být pozitivní.

Smutno-to víš, v těch diskuzích, kde není stálá parta a spíš jsou pro otázky a následně jednopříspěvkové odpovědi smutno bývá...pročti si pár víc diskuzních vlákýnek a tam, kde se Ti zalíbí, tam se připoj🙂 skoro všude ještě berou😀

kukuca
18. srp 2008

Holky taky poprosím o radu - názor..Mám 1. měsíc vynehanou antikoncepci a snažili jsme se.Takže tím pádem nevím délku svého cyklu,ale kdysi jsem to mívala na den přesně. Včera měla přijít MS a nic,dneska to taky nevypadá. Jenže já to nevydržela a v sobotu(den před očekávanou MS) jsem si udělalal test- Rapicelar a nic ☹ Ale možná to bylo fakt brzo?? Tak jsem z toho celá nervózní, ovulace si myslím že proběhla(podle hlenu i bolesti) ale teď nevím kdy udělat další test abych si ušetřila zkalamání..

sindel
18. srp 2008

Ahojky kukuco,podívej se na předchozí stránky co jsem psala já...mám to to samé... 🙂 předchozí měsíc tj.30.7.jsem dobrala HA a zkoušíme.....styk jsem měla 9.,11.,14.-(to jsem měla mít pár dní ovu)už několik dní mě děsně bolí-píchá v podbřišku při chůzi je to hooodně nepříjemné,bolí mě v kříži,dělala jsem si testy s citlivostí 20mklU/ml a 10mlU/ml a vyšli mi // ale ta testovací byla slabší...no a mamatest nic....je to podle citlivosti...takže sama nevím co je se mnou...ale soudě podle toho,že už mám 3letého prcka a těhu za sebou tak,tyhle změny a bolesti jsem pocitovala v tý době,ale teď to mám nějak dříve tak uvidíme..MS mám dostat 28.8.ale uvidíme co z toho vznikne....s každou si to tělo hraje jinak a buď to žena pozná dříve,jako já tenkrát a nebo taky ne a těhu stejně může být.......

sindel
18. srp 2008

jo a třeba což nchápu je,je mi blbí to psát... 😖 když si šáhnu tam dovnitř,tak jen ztěží páč to tam mám celé zduřelé a už ze mě asi tak 2-3dny jde výtok hustý bílý až jako tvarohový,tak nevím to jsem tehdy taky měla jako jeden příznak....ale už jsem z toho taky celá hin 😖

kukuca
18. srp 2008

Sindel, no já jsem si dělala test 10mlU/ml ale den před MS takže buď nic,nebo je to ještě brzo.Moje těhu by to bylo první,takže já vůbec nevím jak na to nemyslet.Buď prostě čekám na svoji MS která prostě přijde o týden později a je to normálka nebo je zpožděná těhotenstvím.A do toho je v sobotu u nás velká oslava a všichni se budou prolívat alkoholem,a já když ani kapku protože nebudu vědět na čem jsem,bude jim to podezřelý 😖
Ale u tebe to vypadá nadějně si myslím,už to asi poznáš.

sindel
18. srp 2008

kukuci,zas tak to nepoznám...hlavně co tu čtu příběhy ostatních holek,tak se celkem bojím,protože je tu řada holčin,které si tak moc přejou otěhotnět,že si příznaky dokážou vsugerovat... ☹ ale zasejc si říkám že nejsem snad divná a tu bolest si vsugerovat nemůžu,protože někdy je to tak ostrá bolest....takže spíš se bojím tohohle..... ☹

sindel
18. srp 2008

kukuci,no v den před Ms by ti to už ukázat mělo něco,ale zase,mohl být špatný test a nebo je prstě ještě moc brzo......být tebou tak se ještě testnu jiným...zkus ten co jsem měla já Day 7.....ten má citlivost 20mlU/ml a ten druhej měl taky 10 a přesto mi ta čárka naběhla dost pozdě a u tamtoho hned.......máš skype nebo icq?dáme řeč... 🙂 hodně holek tu nadává na best-2 ale mě to ukázal dobře při předchozím těhu několikrát... 😖 mamatest mi to neukázal.....

zdenallicka
18. srp 2008

sindel: Ahoj, to, co pises o tom bilem hustem vytoku, je podle meho priznak kvasinkove infekce.. Ja s tim mam velke zkusenosti, posledni je znedavna... Zajdi k lekari hned, jak budes moct a poleci te... 😉 Za pet dnu mas pokoj...

sindel
18. srp 2008

zdenaliicko,nn,to není candida,kvas.inf.jsem měla jéééééje nespočetněkrát a tu už zaruč.poznám......spíš mi to připomíná zvýš.výtok v těhu...

zdenallicka
18. srp 2008

A ze bys ho mela tak brzy? Jestli jo, pak bych asi mela blahoprat... 😉

sindel
18. srp 2008

zdenaliicko,to ne,radši s tím počkej 🙂 jen soudím podle toho co jsem měla v 1.těhu....výtok a bolesti jsem měla už několik dní před MS.....tak nevím..jen spekuluju..... 🙂

zdenallicka
18. srp 2008

sindel: Tak bylo by to rozhodne fajn, ne??? A jestli jsi tehotna, tak se asi picnu... 😠 Ja se snazim od prosince a ty vysadis antiko a uz to je... Teda pssst, at to nezakriknu... 🤐 Dnes rano, jak jsem vyprovazela Martina, nad nasim leteli dva capi... Tak uvidime.. treba prinesou Matyska...😉

sindel
18. srp 2008

no uvidíme.-...bylo by to supeeer ale já jsem pesimista ☹ ale je fakt že jsem vysadila HA a za 9.měsíců byl čertík na světe 🙂 a jak jsi na tom ty povídej......... 🙂

zdenallicka
18. srp 2008

sindel: blbe.. 3,5 mil/1ml... :o(((

zdenallicka
18. srp 2008

sindel: Momentalne hledam na netu, jak a cim zkvalitnit sperma.. Zatim vim zinek a vapnik, vitaminy D a E.. Co dal?? Snazime se 9 mesicu, zkousime to, ale nedari se.. Ted uz zcasti vime, proc to tak je...

vov
18. srp 2008

Zdenallicko, pises, ze uz zcasti vis, proc nemuzete 9mes otehotnet. Mohu se zeptat na duvod? Dekuji 😉

zdenallicka
18. srp 2008

vov: Protoze pritel ma nizky pocet spermii na 1ml...

sindel
18. srp 2008

zdenaličko,vím že už to tu padlo,ale dooost dobrá je kniha Ludmily Mojžíšové...je v ní spousty rad ohl.tohohle problému...jsou tam i cviky pro muže,jak zkvalitnit sperma.....tu knihu jsem si koupila,zaujala mne....a opravdu jsem ji zhltla a pak pujčila kamaradce která byla dvakrát na umělém oplodnění a zadařilo se.....máš tu knihu?

sindel
18. srp 2008

Ahuj Poletuško,noo tak to si moc nemyslím...myslím,že svý tělo už za nějaký ten pátek znám a vím jak pracuje...prodělala jsem těhu a tak poznám příznaky si myslím...s ovu to nic společného nemá....kdybych nenarazila na tohle fórum,kde se mluví i o ovulce tak bych na ní ani nepomyslela...nějak jsem to nikdy neřešila,prostě se milovalo a pak jsem otěhotněla 🙂 dělala jsem si další test a zasejc vyšel na // tak uvidíme.... 🙂 nechci předbíhat...... 😉 a copak ty?jak jsi na tom?

zdenallicka
19. srp 2008

sindel: Ahoj kocko, knihu nemam... Uculi jsme se o Mojzisove i na vošce, tak to asi bude mit neco do sebe... Zkusim ji pohledat na netu a objednam si ji kdyztak.. Zacala jsem pit vcera kotvicnikovy caj, par dnu se uz cpeme s milym vitaminky a listovkou, tak uvidime... Dnes mi konci MS, kdy si mam zacit delat ovulacni testy? Staci tak za tyden???

andelka
19. srp 2008

zdena: Pkud to zkoušíš poprvé, tak bych radila dřív. Když jsem začínala s měřením BT, tak jsem začala hned po MS, protože jsem nevěděla, kdy ovu dorazí, jestli 10DC nebo 25DC. Nakonec ji mívím v průměru 18DC, takže začínám měřit od 10DC. S testy bych popré začala taky dřív, aby se nestalo, že ovu bude brzo a ty ji nezjistíš.

sindel
19. srp 2008

ahojky ženy 🙂 prosím vás,potřebuju dát hlavy dohromady...psala jsem na jednu stránku dotaz ohl.toho mého případu... 😉 psala jsem že,27.7. jsem dobrala HA a doktor mi napsal,že ovu u mě proběhla asi 8.-11.8. není to nějaký divný?Já vím,že jste říkali,že cyklus když se bere HA není,ale tohle je nějak brzy ne?já bych řekla,že tak 14.-20.......co myslíte vy?Díky moc papa 🙂

andelka
19. srp 2008

sindel: Nevím jak to počítal. Taky mi to přijde divné. Pokud jsi dobrala 27.7. HA, tak se čeká na MS a ty asi nebyla hned, že ne? Takhle to vypadá, že počítal ovu 12 - 15 den po vysazení HA a to se mi zdá moc brzké. Já dobrala HA, od MS (která byla ještě krátká jako při braní HA) jsem začala počítat cyklus a ovu došla 19DC. Ale každá žena to má jinak, hlavně po vysazení. Nevím, jak přišel na tvoje hodnoty.

sindel
22. srp 2008

ahojky,je tu někdo??? ☹

andelka
22. srp 2008

Sem tam jo. 😉

hvezdicka05
24. srp 2008

čauky holky,mám otázečku... 🙂 patřím taky k snažilkám...snažíme se první měsíc,dobrala jsem HA jako Sindel jen o den dřív...Taky testy 5-dní po ovulaci pozitivní,best2,gravitest,těhotenský test,rapiclear,day7...nechala jsem to být,ted mám 6dní do MS a mamatest nic...je možné že tamty testy s citlivostí 20ml a 10ml jsou citlivější a proto mi ukázali pozitivitu a na mamatest s citlivostí 25ml je ještě brzy?je mi divný,že mi tolik testů ukazovala pozitivu a ta druhá čárka tam většinou nabíhala hned ještě než naběhla ta testovací.....ovšem potom mi trošku zeslábnula,ale to nejspíš proto že jsem před tím pila jak duha(vodu)a doktor mi řekl že se HCG ředí.......Takže co si o tom myslíte?máte zkušenosti s testem mamatest tak 7dní do MS?Díky moc za odpověď 😎

sindel,jak jsi na tom ty?máte podobný případ... 🙂

sangarepa
10. srp 2009

ahojky holky, jsem tu porve uz do kvetna se snazi otehotnet ale nejak nam to nejme pocitam si plodne dny v tech dnech jsem o neco malo aktivnejsi ale stejnak nic nevi co bych mela podniknou dal

sangarepa
10. srp 2009

a 🙂 hojky holky, jsem tu porve uz do kvetna se snazi otehotnet ale nejak nam to nejme pocitam si plodne dny v tech dnech jsem o neco malo aktivnejsi ale stejnak nic nevi co bych mela podniknou dal

sedmitecka
14. pro 2009

sanga: zkus vitaminky - selen, zinek, vitamin E nebo bylinky - kontryhel nebo kapky Gynex 😉

denousek
2. čer 2011

ahoj holky zalozila jsem si otazku z touhle témou a adminimi tojak jinak nez zamkly už tady totiž nic jinyho nedělají nž jen zamykají 😠 ale i tak mi muzete sem dal poradit jak konečně otěhotnět..snažime se rok ....v lednu po 9 mesicich se to konecne podarilo ale v breznu laparka-bylo to mimoděložní ☹ a mam už jen jeden vejcovod a to čekání je stále horší..prosím nazory typu ,,nemysli na to,, ani nezverejnujte to se snazim celou dobu ale v podvědomíi je to proste porad ☹