Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

akita
28. únor 2012

@sipkovarose já jsem snědla poslední piluli a další cyklus už nepřišel neb jsem byla těhotná, takže u nás se podařilo hned..slyšela jsem, že po vysazení atk je to jako když "pohnojíš" ale nemusí to samo platit u všech..

sipkovarose
28. únor 2012

@petanevesta čauky 😉 děkuji za odpověd ještě se chci zeptat v době kdy jsi užívala HA jsi měla MS v pravidelných intervalech?

sipkovarose
28. únor 2012

@klaire22 děkuji za odpověd 😉 grauluji k miminku 😅

alushka
28. únor 2012

@sipkovarose tak já jsme brala HA taky asi 10 let, po vysazení jsme to normálně dostala a měla celkem pravidelný cyklus, ale otěhotněla jsme až za rok a čtvrtk, měla jsme potíže s imunitou proti spermiím a další protilátky, které se tvoří při dlouhodobém užívání HA☹ Naštěstí po přeléčení jsme otěhotněla, ale chceme ještě druhé dítě, takže po porodu už jsme do HA nešla🙂 Tak uvidíme, jak se zadaří teď. Každopádně doporučuji vysadit raději dřív, ať se tělo srovná

sipkovarose
28. únor 2012

@akita čaukyy 😉 jako že po vysazení je větší šance na otěhotnění?to bych zase měla strach jak se říká ta očista atd ale v dnešní době někdo říká nechat tělo očistit a druhej zase říká že není třeba tak si vyber 😅 😖

sipkovarose
28. únor 2012

@alushka děkuji za odpověd 😉

petanevesta
28. únor 2012

@sipkovarose jo při užívání antikoncepce jsem měla MS pravidelnou, žádný problémy třeba se špiněním mimo cyklus, to jenom jednou, když jsem v létě spojila tři platíčka najednou, jinak to bylo naprosto bez problémů...zato teď si užívám, dneska už jsem 42.den cyklu, těhu testy negativní a menzes ještě nedorazila 😒

finezuza
28. únor 2012

@sipkovarose já brala HA přes 8 let, měla jsem stejné obavy, že neotěhotním, často jsem slyšela názory, že to trvá 6-8 měsíců, než se tělo "očistí" po vysazení prášků. Já vysadila 2 měsíce před svatbou s tím, ať se tedy tělo očisťuje a že se začneme snažit po svatbě. Dopadlo to tak, jak už tady někdo zmínil, otěhotněla jsem při první ovulaci, 14 dní po vysazení antikoncepce. Nestačila jsem se divit 🙂

lenka5731
28. únor 2012

2x po vysazení HA na první cyklus, jednou bez vysazení HA taky na první cyklus 🙂
je to individuální jako všechno.

akita
28. únor 2012

@sipkovarose Jj někde jsem to slyšela, ale možná je to kravina co já ti vím, dnes se toho napovídá 😎 Jo s tou očistou je to jak píšeš, co doktor to názor...Myslím, že pokud je žena schopna otěhotnět, tak v těle žádné hormony nejsou a tím pádem není potřeba očista..Pokud by to nešlo, svědčilo by to o potřebě těla dát se po hormonech dokupy..těžko říct, já jen napala jak se to podařilo nám.. 😉

gabka32
28. únor 2012

po několikaletém užívání jsem tabletky vysadila, ani jsem nečekala, že bych otěhotněla hned, přeci jen jsmé té "romantice" zas až tolik nedávali a o dítě se nesnažili a ono to vyšlo hned, další měsíc už MS nepřišla 🙂

lenka5731
28. únor 2012

jo a před tím prvním vysazením jsem HA brala skoro 10 let a před tím druhým 2 roky. a bez problému.

sipkovarose
28. únor 2012

@akita souhlasím s tebou 😉 to tělo si řekne samo jak to má býtzda potřebuje očistu či nikoliv 😠

kockacz
28. únor 2012

@akita @finezuza @lenka5731 @gabka32 no holky, takto by to asi melo fungovat, to vam preju takove rychle uspechy 😀 Obvzlast kdyz tady na MK vidim, kolik holcin ma problemy ☹
@sipkovarose Ja jsem otehotnela asi 6 mesicu po vysazeni.

arinikac
1. kvě 2012

Já jsem otěhotněla cca 4-5 měsíců od vysazení. Cyklus naprosto nepravidelný, MS jen dvakrát a ta druhá trvala 16 dní - asi do zásoby 😉

lulii
1. kvě 2012

Ahojky, já jsem otěhotněla dva a půl roku po vysazení 😒 S manželem jsme oba měli vše naprosto v pořádku, i já vždy pravidelný cyklus a stejně jsme takhle čekali. Ale dočkali 😵

kauculacek
1. kvě 2012

HA jsem brala 8 let, vysadila a záhy otěhotněla 🙂
Názory aj zkušenosti jsou různé.. Jestli se pročistit, nebo ne, ale myslím, že příroda ví nejlíp sama..

berticka
3. kvě 2012

Já brala HA 12 let, po vysazení okamžitě naskočil pravidelný cyklus a otěhotněla jsem ve 4. cyklu po vysazení 🙂

eficenka
3. kvě 2012

švagrová brala HA 15 let, otěhotnění 2.měsíc po vysazení, já brala HA 1 rok a otěhotněla až 4.měsíc po vysazení

katty.w
3. kvě 2012

Otěhotněla jsem 1. měsíc po vysazení, HA jsem brala cca 8 let.

betynka1997
6. pro 2012

artep26 : dobrý den..🙂 chtěla bych se zeptat tu injekci píchá normálně pak gynekolog a kolik to tak stojí..?..předem děkuju za odpověd..🙂

snik
13. pro 2012

Ahojicek holky,tak mi uz se snazime 5 mesicu ale marne,potom co sem vysadila HA nemam menstruaci a tak nehrozi ani ovulace,uz mi to leze na mozek :(

nikmik
13. pro 2012

@snik Nezoufej... já vím, ono se to lehce řekne. Já jsem otěhotněla 4. měsíc/cyklus po vysazení HA. MS taky naprosto nepravidelná. Nakonec to vyšlo tak, že když MS měla přijít, teprve jsem otěhotněla ( ovulace byla zpozděná asi o 14 dní, aspoň to tak vychází podle UZ ).

snik
14. pro 2012

@nikmik No ja to po vysazeni HA nemela dva mesice,pak sem to dostala po injekci a ted zas nic :( takze budu muset asi zas po Vanocich na gyndu bozinku to je strasny

ivanatl
14. pro 2012

@snik Ahoj, a říkal ti doktor proč to tak je, že MS nemáš? Já na tom budu asi stejně. Antikoncepci jsem vysadila 4.10. pak jsem dostala MS přesně na den no a teď druhý cyklus nic už jsem 40DC. Tak nevím co se děje ☹

snik
6. led 2013

ahoj rikala mi doktorka ze to bude tim jak sem vysadila prasky, ja je vysadila v srpnu pak sem to dva mesice nemela pak injekci sem to dostala a ted uz zase mesic nic! Bylo mi porazeno at si vyzadam vysetreni endokrynologicky tam prej zjisti co a jak
@ivanatl

krtek82
9. únor 2013

no děvčata každopádně většina znás ruku na srdce po styku s partnerem výjdou spermie okamžitě ven u někoho to trvá déle u někoho je to hned ale moje rady zní když chcete otěhotnět a partner z vás vytáhne přirození je nejlépe lehnot si na záda a zvednou nohy i zadek dovrchu a ležet vklidutak máte jistotu že nějaká šikovná spermuška se určitě ujme a mě se to povedlo mám dceru. 🙂

krtek82
15. říj 2013

@krtek82 Tak holky povedlo se mi to i tímto stejným spůsobem na podruhé čekáme chlapečka jsem ve 4 měsíci takže Vám všem přeji hodně štěstí a vyzkoušejte to funguje to. 🙂

hanishka1710
7. lis 2013

Ahojky holky..🙂)

HA jsem vysadila v září a s manželem se snažíme o miminko.... už bysme ho hodně chtěli...🙂) tak snad brzy... včera sem ovšem myslela že manžílka ,,zabiju,,:D chtěla sem pracovat na mimi a s klidnou tváří mi sdělil... jsem unaveny jdu spat...:D hmm tak fajn🙂 😀 😀

hanishka1710
7. lis 2013

A jinak mam taky pocit že všechny spermie ze mě vytečou.... :( tak snad se brzy dočkáme.