Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

x.j.x.
12. říj 2007

to je zákon schválnosti 😠
kdyby to jen tak šlo poznat hned minutu po styku, co 😉 to by bylo úplně ideální 😎

grej
12. říj 2007

To jo, minutu po styku by se to dalo vydržet😀 No jo, bohužel musíme "trpět" mnohem dýl ☹ 😀

dibdonka
12. říj 2007

ahoj x.j.x. tak jak to tady čtu tak opravdu tehu příznaky... 😀 😀 Ale vydrž.... za týden budeš o něco chytřejší!!! Držim palce!!! 🙂 Je pravda že hodně příznaků si člověk vsugeruje.... já je mam každý měsíc a každý měsíc uplně jiný!!! 😀

x.j.x.
12. říj 2007

ahojky, víš, popisuju, to co cítím, je fajn si o tom s někým pokecat, ale mám strach, že za týden budu leda tak utírat nos :(
ty bolesti si každopádně nevsugerovávám, takže pokud to nebude ono, mám strach co 😢

grej
12. říj 2007

Neboj xjx, to tělo je rozhozený, hormony se v nás bouří jak blázen... mě taky tenhle cyklus docela dost bolelo břicho. Na prsa jsem si pomalu nemohla ani šáhnout... A nic, MS si klído přišla...
Jediný co by ses mohla bát, aby to nebyla cysta. To by tě to ale bolelo i při styku a břicho by bolelo více méně permanentně...
A ani to není velký problém, většina cyst normálně odejde s MS a je klid. A pokud by to trvalo, tak si s tím MUDr poradí, neboj... Je to normálně vidět na UTZ, takže ani nehrozí, že by se to nějak nepoznalo...

dibdonka
12. říj 2007

x.j.x no nemyslela jsem to zle jak to asi vyznělo.... prostě mluvim taky z vlastních zkušeností... ale přeju ti // 🙂

x.j.x.
12. říj 2007

já to nemyslela tak, že to vyznělo zle. to se neboj 🙂 ono je potřeba, aby nás nějaké zkušené drželi při zemi 😎

edmunda
13. říj 2007

Ahoj,můžete mi,prosím,přesně vysvětlit co to je ta prstíkova metoda a zda existují ještě další fígle na lepší šanci otěhotnět? Díky

sylvka
13. říj 2007

čus holky,připojuji se,poraďte mi,jak nejlépe otěhotnět....
Zatím zkouším nohy hore a můj přítel je z toho paf,tuhle jsem poctivě hodila nohy nad hlavu ,on se na mě nechápavě díval a pak řekl:teče ti to ušima 😀 chlapi nemaj pochopení 😀 😀 😀

schimi
13. říj 2007

To máš naprostou pravdu 😒 😒 , chlapi nemaj pochopení 😠 😠 😠 ..
I když na druhou stranu, co bys po nich vlastně chtěla?? Jestli něco zavazujícího a nedej Bože na moc dlouho... To nejsou schopni zvládnout, protože to neumí...........

nelcin
16. říj 2007

Ahoj holky, myslíte, že nevadí používání lubrikačního gelu, pokud chci otěhotnět? Nemůže pak ty spermie "pozabíjet"? 😀 Sexujeme totiž každý den, aby pravděpodobnost otěhotnění byla co nejvyšší, už mě to ale přestává bavit 😖 Nemáte někdo zkušenost s testem For You comfort? Já ho ještě nezkoušela, jen jsem si ho koupila. Píše se zde, že se může provést kdykoliv během dne a už 5.-7. den po oplodnění! Chci to zkusit, ale bojím se, aby ten výsledek nebyl zkreslující. Zdá se mi to zvláštní testit se už tak brzy a nečekat ani na mrchu. Díky.

madu
17. říj 2007

ahoj holky jsem tady nova, s pritelem chceme miminko, brala jsem 6 let HA, ted je to dva mesice po vysazeni,doufam, ze nebudou zadne problemy a brzo se nam podari otehotnet.
nelcin... co se tyce toho lubrikacniho gelu tak nicemu vubec nevadi ( taky me to zajimalo tak jsem se ptala dokt. 🙂 ). no a co se tyce sexovani kazdy den, tak to prej nema cenu, prej by se melo sexovat ob den aby se partnerovi stihli vytvorit spermie, taky info od dok., co je na tom pravdy nevim, ale asi na tom neco bude. preju hodne stesti, at vidis brzo //.

olca5
17. říj 2007

Ahoj holky, nelcin taky si mylsím, že je zbytečné snažit se každý den, zvlášť, když už tě to ani nebaví. Podlé mých informací to opravda stačí obden 😉 Jinak s tím testováním je to opravdu předčasné, byla by jsi zbytečně zklamaná. Nejlepší je počkat jestli se ti nezpozdí mrcha a potom až testovat. 5-7 den je jen reklamní chyták na lidi. Takže bych radila vyčkat, já vím je to těžké, ale nestojí to za to zklamání 😉

madu, bylo mi doporučeno, abychom se první dva měsíce po vysazení HA chránili jinak, protože hrozí riziko výcečetného těhotenství, jako jsou dvojčata a tak, a to je povážováno za rizikové těhotenství, takže je to na vás 😉 Ale určitě se vám to podaří co nejdřív, budu držet palečky 😉

madu
17. říj 2007

tak dva mesice jsou za mnou a pomalu se muzem zacit snazit 🙂 jinak se pridavam k olci 5 s tim testovanim, kamoska si delala nekolik mesicu testy moc brzo a vzdycky byla zklamana,rozhodne ji to za to nestalo, takze nelcin, jeste s tim testovanim vydrz. je dost holek kterym test ukaze // treba 5 dnu po spozdeni ale taky dost holek, kterym to test ukaze treba az 11 dnu po spozdeni, vydrrrz 🙂 - pevne nervy 😉

olca5
17. říj 2007

madu, to určitě můžete, to snažení je na tom to nejlepší 😉 😀 Já čekám na ovulku, takže jsme taky ve fázi snažilkování 🙂
To testování závisí na množství HCG v těle, někomu se to ukáže hned, ale 5 dní po OVU mi přijde opravdu brzo.

madu
17. říj 2007

faze snazilkovani je opravdu to nejlepsi 😀 horsi je pak faze jestli prijde ms nebo neprijde, cekani jestli snazilkovani bylo uspesne nebo ne. snad se dockame brzo 🙂 jak dlouho uz se snazite?

olca5
17. říj 2007

madu, HA jsem vysadila na konci června, takže čtvrtý měsíc. A co vy, jak jste na tom? To je fakt, doufám, že už se příchodu mrchy nedočkám, ale uvidíme...

grej
17. říj 2007

madu - sice hrozí vícečetné těhu, ale zase se říká, že ty první dva měsíce od vysazení jsou nejplodnější...

Testovat určitě až po vynechání mrchy. Za prvé k uhnizďování vajíčka (a tedy k počátku vylučování hormonu HCG) dochází až 4 - 10 den po oplodnění, takže šance, že se ti něco ukáže 5 - 7 den je fakt mizivá, a za druhé - můžeš mít falešně pozitivní test. Vajíčko se třeba zahnízdí, ale pak se neuchytí pořádně a odejde s další MS. Ty budeš zbytečně zklamaná, že máš // a nic... Kdybys netestovala, tak bys to ani nezjistila... Říká se, že takhle oplodněných vajíček odejde z těla bez uchycení až 20 % (ty jo , možná že i 80, ale te´D si nejsem jistá...)

Co se týče sexování, tak pokud má manža dobrý spermio (což asi ještě nevíte), tak se klidně můžete snažit denně (otázka je jestli vás to bude bavit, přesně jak píšeš). Jinak opravdu si myslím, že stačí obden. A to jen v době před ovu a při ovu...

Taky držím palečky!!

madu
17. říj 2007

olca 5... ja jsem vysadila HA na konci cervence, takze 3 mesic...uvidime jak to dopadne, nechame se prekvapit, snazim se na mimi nemyslet a nepremyslet nad tim, ale nejak mne to nejde 🙂, kdyz kolem me je vsude tolik tehulek ☹

madu
17. říj 2007

grej... my jsme se ani prvni dva mesice nijak nechranili a nic ☹ , treba ted ten treti 🙂

olca5
17. říj 2007

madu, takže to máte taky zatím jen chvíli 🙂 Ono na to nejde nemyslet, taky kolem sebe vidím samé těhulky takže myslet na to musím pořád, ale nesmíš si to tak připouštět a věnovat se i něčemu jinému 😉 Uvidíš to půjde brzy 🙂

madu
17. říj 2007

jojo urcite to pujde, at uz pozdej nebo driv ( driv by bylo lepsi) 🙂 drzim pesti 😉

musilka
17. říj 2007

olca5 nazdárek tak co nějaký změny?? U mě vše při starym bohužel 😠 ale bude líp 😀

olca5
17. říj 2007

ahoj musilko 🙂 U mě je taky vše při starém, ale určitě líp bude. Teď je dobře, ale až bude líp bude to lepší 😉 Zrovna včera jsem byla u doktorky, říká mi, že takový lidi má nejradši, co jim nic není a chtějí takhle hezky otěhotnět 😅 Tak doufám, že má pravdu a opravdu mi nic není a půjde to dobře.

musilka
17. říj 2007

olca5 no mě něco je ale taky bych chtěla rychle otěhotnět. Asi to nepůjde já vim ale kdybych aspoň měla tu trpělivost...... 😅

olca5
17. říj 2007

Ale jo třeba to půjde, musíš věřit 😉 A hlavně být trpělivá, já vím, že je to těžký

musilka
17. říj 2007

olca5 no teď už je to lepší než úplně na začátku než jsme zjistili proč to nejde. Teď už jsem s tim jakž takž smířená že to bude trvat dlouho. Proto chodim ke snažilkám až po roce 2008 a snažim se svýmu podvědomí namluvit že se teď vlastně nesnažíme 😀

olca5
17. říj 2007

musilka, tak třeba to teď vyjde, když se na to snažilkování chystáš vlastně až na příští rok 😉 Opravdu budu moc, moc držet pěstičky.

musilka
17. říj 2007

olca5 o.k. dík i tobě 😀

nelcin
18. říj 2007

Ahoj holky, je lepší se o mimi pokoušet přesně v den ovu nebo ten den před ovu?

My si to všechny tak hezky plánujeme... Moje kámoška nikdy nechtěla děti (i když teď ten názor změnila), no a neplánovaně přišla do jiného stavu, byla z toho hotová, měla spoustu plánů... Vůbec ani minutu neuvažovala, že si mimi nechá, ihned šla na potrat. Takže fakt platí, kdo mimi chce, nedaří se a kdo ho nechce, ihned do toho vlítne.

Jinak známá přišla do jiného stavu den před menstruací. Samozřejmě že neplánovaně, ale nakonec měla z mimi radost. Tak nevím, říká se, že se otěhotnět nedá... 😒

Co se týče menstruace v těhotenství, je to častý jev? Vím, že kámoška ji měla normálně první měsíc, tak jak pak teda poznam, že jsem těhotná?

A nevíte, zda mohou v počátku těhu bolet vaječníky? Pořád je cítím, a přitom jsem nikde nemohla nastydnout a jsem děsně ospalá. Ale to může být vsugerováním.

Mějte se krásně!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀