Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

madu
12. lis 2007

ahoj nikolko! ja myslim, ze to urcite nevadi, taky to tak beru a dokonce to schvalila doktorka.

evikk
12. lis 2007

Nikol:Ja taky beru presne to co ty,myslim,ze to vubec nevadi,jsou to jen bylinky a kdyz jich bude v telicku moc,tak to stejne vycuras,takze klidne to papej a nemej strach

nikolkasvatkova
12. lis 2007

Dobře, děkuji za radu a ještě mám jednu takovou blbou otázku: myslíte že je lepší kontryhelový čaj porcovaný v sáčkách nebo jako bylinky sušené?Já mám kontryhelovou nať sušenou, ale slyšela jsem že existuje i porcovaný v sáčkách.Asi by to mělo mít stejný účinek že?Mějte se fajn.

tictac
12. lis 2007

nikolka - taky beru tehu vitaminy, femigard, kontryel a jeste malinik 😀 Slysela jsem, ze sypany je lepsi, protoze ten porcovany je slabsi.... Myslim, ze urcite to uskodit nemuze 😉

jitulka1985
13. lis 2007

Ahoj Nikolko.Já mám ten sypaný.Přijde mi to takový lepší, že aspon vidíš že je to fakt kontryhel 😀 Ale je to určitě jedno.Účinek by to mělo mít stejný.I když jak píše tictac, je opravdu možné, že ten v těch sáčkách je o něco slabší.

madu
13. lis 2007

nikolko ten sypany je opravdu lepsi, uz jsem mela oba a neda se to vubec srovnat, v sackach je fakt slabsi

kay
13. lis 2007

ahoj holky, prosím vás můžete mi někdo poradit co je to ta prstíková metoda na otěhotnění? díky 🙂

madu
13. lis 2007

kay tady to mas popsane:
Hltala jsem články a diskuze, kde radili lékaři i úspěšně těhotné co s tím, ale nedařilo se... Po každém milování jsem dávala nohy nahoru a podkládala zadeček, dělala stojky a hrbila na čtyřech hřbet jako kočka, aby se spermie nemusely moc namáhat a měly to jednodušší. Zkoušela jsem všechno možné a po 2 letech se to opravdu povedlo. Zjistila jsem, že jsem těhotná.

Shodou okolností to bylo v měsíci, kdy jsem použila pro někoho možná zvláštní metodu jak pomoci spermii k vajíčku:

Po styku jsem si podložila zadeček a (teď se červenám) prstíkama pomohla semenu, aby se dostalo až k děložnímu čípku (ten ucítíte jako takovou bouličku na koci pochvy). Vysvětliluji si to tím, že čípek je nalepený na stěnu pochvy a tím dírka do dělohy a dál k vaječníku ucpaná poševní stěnou. Tím, že prstama odtlačím poševní stěnu od čípku (vchodu do dělohy) a namočím čípek do "loužičky" se spermiemi, pomohu jim proniknout do dělohy a dál ...

Možná to někomu přijde divné a nepřirozené, může pomoci partner nebo odejděte do ložnice a tam se snažte samy. Stojí to ale za to, bývala bych pro dítě snědla i žížalu a tohle je proti tomu nic ))

Proč to píšu a nenechám si to pro sebe? Moje kamarádka se snažila otěhotnět 11 měsíců a po sdělení mé "finty" už menstruaci nedostala a teď má o 2 měsíce mladší holčičku a úplně mě přesvědčilo, že pár, který čekal na těhotenství 3 roky se také dočkal. Na silvestra jsem jim vyložila moji metodu (s tím, že nevím, jestli to není náhoda) a teď mi volali, že jsou ve 3 měsíci.

Je opradu těžké o tom mluvit a dalo mi to moc práce nastydět se a popsat to jak kamarádkám, tak vám, ale stojí to za to, aspoň doufám.

DRŽÍM PALEČKY!!!!!

kay
13. lis 2007

Jejda děkuju 🙂 myslíte že to fakt funguje? Já teda ještě teď začínám cvičit Mojžíšovou, tak snad to klapne..

madu
13. lis 2007

ja jsem to zkousela az tento mesic no a ted cekam jestli MS prijde nebo ne, taky jsem zvedava jestli to k necemu bylo nebo ne, no ale kdyz by to nevyslo tak jsme si pri tom uzili aspon fuuru srandy🙂

kay
13. lis 2007

🙂 to asi jo, ale asi bez chlapa.. před ním toasi nepůjde, to by se divil a dělal by si srandu, že ho k tomu skoro nepotřebuju 🙂 Tak já to vyzkouším jak bude příležitost 🙂 děkuju 😉

nikolkasvatkova
14. lis 2007

Ahoj holky. Mám ještě jeden dotaz(ale je asi hodně blbý a nehodí se sem), chci se prosím zeptat, zda-li si myslíte, že se můžu hned první den menstruace koupat s tamponem v krytém bazénu.Máme totiž 15.12.firemní akcičku, jedeme do lázní do Německa a mně to zrovna postihne ☹((Nevím jestli se mám koupat nebo ne, jestli to mám risknout.Ale bojím se, abych nedostala pak nějaký zánět nebo něco ☹(Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?Děkuju všem za názor a odpověd.

madu
14. lis 2007

ahoj nikolko, nekde sem cetla ze by se to nemelo a zrovna prvni den, ale fakt nevim co je na tom pravdy

mobina
14. lis 2007

Nikol pokud pak tampon vyjmeš a dodržíš hygienu, tak by to mělo být v pohodě 😉

elis..
19. lis 2007

Ahoj holčiny, od rána tady čtu vaše příspěvky a je toho opravdu hodně..Pořád přemýšlím jestli mám nebo nemám.Je mi 22, s přítelem jsme spolu rok a půl, už oba pracujeme, teda já teprve 4 měsíce, ale přece. Už asi rok básnim o miminku, vím že kluk, se kterým ted jsem, je ten pravej, prostě to jinak nechci, měli jsme už před svatbou, ale jelikoš jsem měla maturitu,tak jsme to oddálili🙂 Včera mě ale to moje zlato překvapilo s tím, že už by jsme mohli taky zadělat na mimčo-Jenže já po tom tak toužila že se ted začínám bát. Nemáme vlastní byt,bydlíme u přítelovo mamči v bytě 3+1, kde jsme jen tři.Ani nevím jak to budu mít s mateřskou,když teprve dělám 4 měsíce. Teď jsem fakt na rozpacích,hlavně co na to budou řikat všichni okolo,mají na to jinej názor než my dva,prostě si myslí že sme na všechno moc hrr atd..Äle já si myslím, že když už se dva rozhodnou,tak to za to stojí,hlavně já zastávám názor čím dřív tím líp,bůhví jestli se nám to taky povede..Poraďte holky prosím🙂 Mějte se krásně,zatím páá

musilka
19. lis 2007

elis asi mě nebudeš mít moc ráda...ale počkala bych až budete mít nějaké bydlení. Nevím je to jen můj názor ale taky jsme se začali snažit ž když jsme měli byt 😒 Připadá mi to rozumné než mít dítě a nemít kde pořádně bydlet

kacka.va
19. lis 2007

Nikol, já myslím, že je úplně jedno, jestli je to první den MS nebo nějaký další. Obecně se ale koupání nedoporučuje, protože ten tampón není špunt a drží v sobě i tu vodu, ve které se koupeš.
Elis: to si musíte rozhodnout sami. Já jsem ráda, že máme kde bydlet a že jsme počkali. Jinak mě taky v tvém věku chytali stavy, kdy jsem chtěla miminko, ale studovala jsem vysokou, tak rozum mi velel, že je to blbost se zbytečně stresovat. A taky si myslím, že jsem o nic nepřišla a teď se na mimi těším a myslím, že teprve teď je fakt ten správný čas.

elis..
19. lis 2007

No jo,asi máte pravdu,budu o tom muset ještě popřemýšlet..Na naše společný bydlení to vidim až za spousty let,protože je čím dál těžší sehnat byt.Takže to ještě necháme plavat,ale díky za názor..Mějte se hezky

ivana98
19. lis 2007

Co pre vas znamena mat vlastne byvanie? Dom alebo byt v osobnom vlastnictve? Hypoteka? Alebo nezavislost na byvani u rodicov? My teda byvame v podnajme (sami) a v ziadnom pripade nechceme cakat. 😉

musilka
19. lis 2007

ivana víš nepřipadá mi rozumné bydlet s rodiči v bytě a ještě do toho přivést potomka. Nevím to je můj názor.

kacka.va
19. lis 2007

ivana: pro mně je to spíš vlastní dům, vlastní byt a nebo pronájem, ale s přiměřeným nájmem, ale rozhodně za vlastní bydlení nepovažuju bydlení s tchánovcema nebo s rodičema.

buri.furi
19. lis 2007

Ahojky milé snažilky,jsem tu dnes poprvé i když koníka pročítám už pár měsíců. S manželem jsme letos dostavěli domeček a začínáme pracovat na miminku. Osobně si myslím, že pokud to jen trochu jde, tak bydlet ve vlastním je nejlepší. Každý má své návyky a je lepší si do toho vzájemně nemluvit.

ivana98
19. lis 2007

Jasne ze bez rodicov, na tom sa uplne zhodneme! ale my napr. hypoteku na kupu vlastneho bytu nemame a ani ju v najblizsej dobe neplanujeme...

musilka
19. lis 2007

ivana to není o tom že byste měli mít vlastní bydlení ale rozhodně ne v bytě s rodičema to nedělá dobrotu

ivana98
19. lis 2007

no vsak ano...naco sa opakujes? 😕 ja som od urciteho veku s rodicmi nebyvala ani sama a uz vobec nie s partnerom..

musilka
19. lis 2007

ivana já se neopakuju jen reaguju na tvůj příspěvěk tak nerejpej jo?? Na to je tu přebornic už dost

jitulka1985
23. lis 2007

Holky pomalu se loučím, mějte se krásně a přeji vám všem pěkný, pohodový víkend! 😉

leyla1
28. lis 2007

Dobry den mile damy.
Jednoho krasneho dne jsem se dozvedela, ze jsem tehotna po te co jsem byla na operaci mi rekli doktori, ze nemohu mit nikdy dite, ale pri jedjich smule jsem za pet dnu po propusteni zjistila, ze cekam miminko. Operovali a nedelali predtim test. pri zjisteni, ze jsem zapadla jsem´byla ta nejstastnejsi pod sluncem. 😀

barru
29. lis 2007

ahojky holky, chtěla bych se zaptat, jestli má medík nějaký vliv na účinky kontryhele?Myslím, že jsem o tom četla někde tady🙂

hynka
11. únor 2008

Já jsem jedla listovku, pila kontryhel a nakonec jsem se ještě dočetla o jeřábu ptačím. Po užívání jeřábu jsem otěhotněla do měsíce. Věřím, že to nějaký vliv mělo. 😉