Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

andelka
9. črc 2008

Však si na 9 měsíců odpočineš, neboj. 😀

elana
9. črc 2008

Jojo, ale Bůh ví, na kterých 9 měsíců😀 Ale jsi milá, děkuju🙂

strouzek
9. črc 2008

kontryhel po ovu?? co jsem vyčetla a co říkal mojí známé doktor kontryhel jen do ovu pak může ublížit

strouzek
9. črc 2008

prej rozhází cyklus a kdyby bylo vajíčko oplodněné může způsobit potrat,jestli je to pravda to nevím

andelka
9. črc 2008

elana: díky, tak já to zkusím. Já nejsem snažilka, takže zatím můžu i kontryhel. No uvidím, až bych byla, pila bych ho jen do ovu.
Já si něco právě pamatuju z diskuzí a vyrozumněla jsem, že při snažení kontryhel, na konci těhu maliník a lněná semínka. 😕

kaca007
9. črc 2008

ja taky slyšela kontryhel do ovu...

elana
9. črc 2008

Já právě zas slyšela kontryhel klidně pořád, tak si vyber😀 ale fakt je, že do ovu se nic nezkazí, i když si myslím že po ovu než se těhotenství zjistí, tak je tak chráněno, že by kontryhel musel být opravdu pravý abortivní prostředek a to teda určitě neni, aspoň jsem nikdy neslyšela radu, že kdo nechce dítě, má pít kontryhel 😝

strouzek
9. črc 2008

eli no já taky nevím ale myslím že kontryhel je na zvýšení děl. sliznice a když ho budu pít celý měsíc zas si říkám jestli není na škodu aby rostla dál. nevím no ale upozornovalo mě na to hodně holek na diskuzích a co jsem i tak na netu jinde vyčetla tak jen do ovu tak babo raď

andelka
9. črc 2008

Tak snad to bude mít účinek, i když ho budu pít jen do ovu, ne? Nebo po ovu méně často. 😕

katka82
9. črc 2008

Ahoj co jsem se dočetla o kontryhelu tak by po ovulaci vadit neměl 🙂 ba naopak snižuje riziko samovolného potratu.Takže klidně do třetího měsíce se pít může.

tina79
10. črc 2008

Ahoj holky, koukám, že debatujete o bylinkách. Já taky zkouším všechno možné. Vyčetla jsem na netu, že kontryhel se chová jako progesteron a podporuje růst děl. sliznice. A maliník zase jako estrogen a taky působí na sliznici. Když se v první půlce vylučuje estrogen, tak bych brala maliník a pak po ovu kontryhel. Jenže nejsem odborník, tak nevim jestli je moje úvaha správná. 😒

terinda
10. črc 2008

ahoj holky, tady je všude doporučováno pít kontryhel jen do ovu 😉

kaa
10. črc 2008

Našla jsem, že kontryhel se pije pořád 🙂 , dokonce má posilovat i děložní svalstvo a doporučuje se pít před porodem 🙂
tina79- naopak, do ovu pít kontryhel a po ovu maliník 😉

Akorát teda nevím kdy ten kontry mám pít,ptž nevím kdy a jestli mám ovu 😢

katka82
10. črc 2008

Kaa mužeš to klidně kombinovat 🙂 a pít třeba ráno maliník a večer kontryhel

elana
10. črc 2008

To jsou dobrý zmatky😀

Navrhuju toto:

Maliník jen DO ovu (a za to se fakt přimlouvám, vždyť se používá potom před porodem, aby se usnadnil).

Kontryhel jak kdo chce🙂 určitě se nic nezkazí do ovu, ale s tím, že posiluje dělohu, ulevuje při menstruačních bolestech a působí proti potratům, to se přiznám, že jsem četla taky, takže si myslím, že po ovu, než se objeví //, tak komu kontryhel chutná, tomu určitě neublíží🙂 Když se ty // objeví, tak za sebe říkám, že už nic, co nebude naprosto nezbytně nutné, do sebe cpát nehodlám, takže radši ani ten kontryhel🙂

kaa
10. črc 2008

Tak já teda začnu pít konťas, doufám, že budou brzo //, snad se zadaří. Holky, jak dlouho se snažíte? Já od 11/07, a v dubnu byly nějaké zmatky, hcg v krvi byl, na utz nic, a pak velká krev, a pak v krvi nic. Pak se mi pobláznily hormony, a teď píchám agolutin, mám už 2 inj za sebou.

kaa
10. črc 2008

Teda na utz sliznice vysoká, černý flek, ale mimi prý nee. Když se vždycky ptám doktorky, tak se jen usmívá, tak nevím, ještě půl roku nám dává a pak jdeme..... 😒 Jsem docela v klidu, zas tak se na to mímo neupínám, ale dost stresuju v práci 😖

elana
10. črc 2008

Kaa, my se snažíme rok, včera jsme měli "výročí" 😠 no, už to přebolelo, jedem dál🙂

S Tvým nálezem, to se někdy stane, že se vytvoří prázdný váček, resp. to, co v něm bylo, se vstřebalo a potom vše odešlo, nebylo to v pořádku a lepší teď, než později. Určitě se brzo dočkáte, je to aspoň známka toho, že jsou průchodné vejcovody, když to došlo až do dělohy a usadilo se to v ní, že děláš vajíčka, že se umí spojit se spermií...teď už tomu dát jen čas, ono to prostě vyjde.

kaa
10. črc 2008

Elana- děkujuuuu
Já tomu taky věřím, že jednou to přijde, teď už to nechávám tak, když tak spoléhám na dr. v tom listopadu, ale dost mě štve, že mi neřekla, co to bylo nebo nebylo. Když jsem ten večer začla špinit, tak jsem jen fňukla a bylo to zas dobré 🙂
Taky si myslím, že lepší dříve než později, příroda o tak chtěla.

kaa
10. črc 2008

Elana- zkoušíš nějaké babské rady, jak otěho? My jsme zkoušeli prstíkovou metodu, ale asi jen 3x během 1cyklu, moc nás to neba. 😀 😀 Tak radši budu čajíkovat, nepřipá mi to takové "nucené", čajíky piju i tak.

kaa
10. črc 2008

Elana- už jste byli u dr? Nezkoumá se, kde je problém?

elana
10. črc 2008

Kaa, už ani ne🙂 Za ten rok jsem vyzkoušela asi skoro všechno (zrovna prstíkovou jednou, nějak mi to nejde k srsti🙂 ) a teď už na to prdím, akorát měřím BT, abych věděla, jestli jsme se trefili a mám doufat, nebo se o doufání radši ani nepokoušet😀 Teď už se spíš poohlížíme po doktorech, máme základní testy (spg, HP) a uvidíme, co dál, jdu tam zas v září.

kaa
10. črc 2008

Elana, je to dost síla, dr. mi doporučila měřit bt, a nemyslet na to 😀 😀 , to jde dost těžko, když sotva otevřu oko, mám myslet na teploměr.....a to mi dojde proč to asi dělám,ne? ☹ A takhle každé ráno, takže neměřím, akorát polykám vitamíny a neřešímto. Teď plánuju změnu zaměstnání, takže na nějaké smutnění není čas. Víš čela jsem, že holky taky začly spoléhat na dr, ale pak už šly jen pro průkazku, protže se zadařilo přirozeně, třeba ti to taky tak vyjde.

kaa
10. črc 2008

Jéj, dneska má stranou lenoru, přítel v práci, doma jak po výbuchu a paní na úklid(fakt si tak někdy připadám) sedí u PC 😀

kaa
10. črc 2008

opravuji: strašnou lenoru 🙂 , až tak , že nepíšu písmenka 🙂

elana
10. črc 2008

Kaa rady "nemyslet na to" už teda házím za hlavu rovnou, je to blbost, to je jak říkat maturantovi, aby se nebál a na školu nemyslel😀 stejná ptákovina.

Jo a lenoru mám teda taky. A teď se půjdu odvalit k dr.Housovi:-)

kaa
10. črc 2008

Jj, rada nad zlato 🙂 🙂, ale sedlo to :nemyslet a měřit 😀 😀 Já koukám a počítačuju, ale díky za povídání, a hezký večer.

elana
10. črc 2008

To fakt sedí, to je jak "zavři pusu a jez"!!😀 taky fajn rada, pamatuju si ji z dětství🙂

Tak já jdu...a pak zas přijdu🙂 Jinak jsem na diskuzi Femi-Garda, kdyby ses chtěla někdy třeba přidat. Neboj, neni to monotéma, Femigard už tam pijou jen asi dvě holky🙂

kaa
10. črc 2008

😀 😀 😀 Přijdu, dík

missy.elliott
12. srp 2008

ahojky holky já to zkrátím....než jsem otěhoptněla tak mi to trvalo asi 7měsíců....zkoušela jsem proto všechno,vitamíny,cviky,fígle jako polštářek a tak dále a až po sedmi měcících jsem byla úspěšná...bohužel,v 8.týdnu těhu se přišlo na to že je to zamlklé.... ☹ a tak následovala kyretáž... 😢 po třech měsících jsem otěhotněla,ani nevím jak,ale přikládám tomu to,že jsem asi byla z toho předchozího tak zklamaná,že jsem se na to nechtěla už tak soustředit no a vyšlo to..........po třech měsících po kyretáži jsme mohli zase sexovat a během měsíce to bylo.....no a mám tříleté zlatíčko.... 🙂 a ted bychom chtěli ještě jedno mimi....snažíme se teprve půl měsíce,jen jednou jsme zatím sexovali...nevím proč ale něco mě přimělo k tomu že méně je více....tím že budeme sexovat obden si moc nepomůžeme...tak uvidím jak dopadnu.....

Ale jinak,chtěla jsem vám poradit jednu metodu kterou jsem si vyčetla,je dobré po souloži kdy partner ejakuluje si podložit zadek,ALE dát si tam dovnitř tampon,spermie se tam uzavřou..je dobré s ním nějakou dobu chodit,přece jen spermie mají životnost nějakou tu dobu tak je tam můžete chvíli nechat podusit... 😉

a chtěla jsem dodat,jednou tu padla zmínka že nejde mimo plodné dny otěhotnět...tak bych to ráda vyvrátila...ta pravděpodobnost tu je,byť malá ale je....mým 3 kamarádkám se to podařilo právě takhle.....vždyt kdyby to 100% nešlo,tak nemusí mladým holkám nabízet doktoři antikoncepci.... 🙂

Moc nám všem přeju aby nám to vyšlo co nejdřív.......... 🙂