Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

vendulka
11. únor 2008

kacka.va...díky za radu....no já to teď ob den nezvládám, mám pořád chuť.... 😀

kacka.va
11. únor 2008

😀 mně to poradila kamarádka, která 2x otěhotněla taky skoro hned

vendulka
11. únor 2008

no tak to je osvědčená rada k nezaplacení, ne??? 😉

kacka.va
11. únor 2008

no snad jo 🙂 uvidíte 😉

vendulka
11. únor 2008

určo to zkusím... 🙂 no a buď to vyjde a nebo ne.,...

krissta
17. únor 2008

Ahojky všem snažilkám,Jsem už zníčená z toho jak každý měsíc přijde mentruace a mnželem se snažíme přes dva roky tomu nech¨áváme volný průběh a poslední půl roku od svatby se snažíme o miminko stále nadarmo.Už nevím co mám všechno udělat aby přišla chvíle ,abych mu řekla,že budeme tři. ☹ Já se toho snad nikdy nedočkám.Poradíte mi prosím co mám všechno udělat?

verap
17. únor 2008

kristla - bylas na gynde na nejake vysetreni? dva roky je docela dlouha doba, ja bych tam skocila.

berunka
19. únor 2008

ahojky zdravim vsechny snazilky.My se s manzelem snazime zatim prvni mesic.Chtela jsem se zeptat,nevite nekdo zda mi mohla souviset moje zvysena teplota s pocinajicicm tehotentstvim?uz 3 dny mam pres den cca 37 - 37,5 ale jinak mi nic neni. Krome toho,ze mam zaludek jak na vode.Dekuju moc vsem za nazory.pa 🙂

musilka
19. únor 2008

beru no podle toho kolikátý jsi den cyklu 😉

berunka
19. únor 2008

mam cca tyden do menstruace. ted jsem v jednom casopise nasla,ze v rvnim trimestru s teplota zvedne cca o 0,6 stupne.takze by to mozna mohlob yt ono🙂

musilka
19. únor 2008

beru uvidíš no 😉

zelvovka
14. bře 2008

Avojte,taky se už rok s přítelem snažíme o mimčo.Jenže vubec nic se nestalo. 😒 Nechala jsem si poradit,jenže jsem asi na všechno imuní.Ale když nad tím tak přemíšlím,a čtu ty vaše příspěvky,možná trochu přicházím na to čím to muže být.Orgazmus jsem nikdy neprožila,protože se toho trochu i bojím.A taky to se mnou nic při pohlavním stiku nedělá. A TO JSME VYSKOUŠELY RUZNÉ POLOHY.Doktorka říkala že se to někdy stane,ale početí to nebrání,tak nevím. 😠 Tet jsem začala cvičit podle MOJŽÍŘOVÉ,tak uvidím.V květnu pojedu poprvé k moři tak snad se to tam povede 😎 ,a když né tak pujdu na to umnělé oplodnění.Ale stejně nejvědčí problem u sebe vydím,to že na to moc myslím,i když se snažím a sama sebe přesvěčuju že to nedělám,asi to uplně tak pravda nebude.

elana
14. bře 2008

Želvovko, no, tím neorgasmem to asi nebude...názory na to se různí, ale většinou převládá ten, že orgasmus ženy není k oplození nutný. Ve středověku (no a není to vlastně ještě ani tak dávno, co to platilo taky) byl sex určen jen k plození dětí, vezmi si to, chlap je obecně asi většinou hotový dřív (nebo má k tomu tendence), žena si moc užít neměla právo (a tedy ani čas, když byl hotový chlap, bylo po sexu): no a dětí se rodilo móře🙂

Nechej si udělat alespoň základní vyšetření (spermiogram partnera a horm. profil u Tebe), dál cvič, to je určitě dobrá volba, přestaň myslet na mimino (ono stejně přijde až bude jeho čas a ničím to neurychlíš), těš se na dovolenou a kdoví, třeba už na ni pojedete ve třech🙂

ruzicka24
26. bře 2008

Ahoji holky mam takovej problemek.koukala jsem co jste tu psali tak nevim mno co si z toho mam vzit. Snazime se o mimi ale bohuzel jeste porad nic. A navic mam jeste problemek ze mi z prsou vyteka tekutina podobna materskemu mleku, byla jsem s tim u doktora a ten mi rekl ze tehotna nejsem a ze ten vytok je normalni ze se to stava. Nasla jsem si to na netu a tam pisou ze je to je tim ze je v krvi zvysena hladina prolaktinu. Pry to zpusobuje neplodnost tak nevim. A bude vadit kdyz nedosanu orgasmu?? jinak prasky neberu to je asi jasny 😉

andelka
26. bře 2008

ruzicko: A co třeba se na to zeptat doktora? Já myslím, že on je tím nejpovolanějším na zodpovězení otázek ohledně snažení.
A s tím orgasmem si myslím, že je to blbost. Jen málo žen je schopno vaginálního orgasmu a ještě míň současného s partnerem. Já jsem ho teda neměla za 6 let ani jednou a nevadí mi to, ne že bych ho neměla vůbec, to jo, ale v rámci předehry, nikoli během styku nebo po něm. Spermijky jsou dost rychlé a "inteligentní" na to, aby k tomu potřebovaly nějakou pomoc. samy ví,co mají dělat.

ruzicka24
26. bře 2008

ja jsem prave u doktora byla jestli nejsem tehotna mela jsem zpozdeni tyden a mela jsem i ten vytok z prsou ale rekl ze se to stava ze se to u nekterych zen stava tak ja nevim no.snad to nebude mit nic spolesneho stou neplodnosti.

blueberry
26. bře 2008

Ahoj holky...omlouvám se, že Vám tady tak vstupuju,ale...nevíte, k čemu jsou dobré léky Provera? Díky...

andelka
26. bře 2008

ruzi: No já právě myslela, že by ses ho mohla zeptat i na tu neplodnost. 😉
blue: není to na úpravu cyklu? Opět radím, zeptat se doktora, nebo se podívat do internetové lékárny, kde mají popisy léků.

elana
26. bře 2008

Blue, těch indikací je víc, nejlepší je na www.lekarna.cz si zadat Provera, tam Ti vyjede přímo příbalový letáček a budeš si moct nastudovat vše, co Tě zajímá😉

dckami
26. bře 2008

ahoj kočky,
jsem v této diskusi dnes poprvé, chtěla jsem reagovat na Růzičku: hladinu prolaktinu v krvi mi zjišťovali z krve na endokrinologii, kam docházím kvůli štítné žláze. Její porucha souvisí s neplodností. Doporučovala bych ti, abych tě lékař poslal na odběr krve na prolaktin nebo rovnou na endokrinologii a uvidíš. 😉
M yse snažíme o mimi také dlouho, ale od 11/07 jezdíme do CARu, tak snad nám lékaři pomohou. 😅

katynaa
26. bře 2008

sperma do vaginy 😝

ruzicka24
26. bře 2008

PROVERA tablety sa používajú pri diagnostikovaní primárnej amenorey a sekundárnej amenorey, po vylúčení možnosti gravidity

ruzicka24
26. bře 2008

Andelka: mno ted prave nebudu mit vubec cas tam zajit byla jsem tam asik pred 2 tydny. a az potom jsem se podivala do internetu. 😢

ruzicka24
26. bře 2008

jinak na ty tablety PROVERA to je na internetu napsano 😀

ruzicka24
26. bře 2008

DCKAMI: jezis takze jo je to s neplodnosti no tak to si asik budu muset udelat cas. a to mi daji nejake prasky? a to ikdyz beres ty prasky tak muzes mit pohlavni styk? tak ted jsem z toho cela vedle toho jsem se nejvice bala

dckami
26. bře 2008

Já nevím, já mám prolaktin v pořádku, ale na stítnou žlázu beru Letrox. My se nyní sami sanžilkovat nemůžeme, já má zjištěné protilátky proti spermiím, takže jsem závislá na IUI. teď jsem po laparoskopii, na kontrolu jdu 1.4. a asi půjdu znova krev, zda ze to zlepšilo nebo budu pokračovat v užívání léků...
Ale nestrsuj se tím a zajdi k lékaři, já to odkládala a teď toho lituju. 😒

ruzicka24
26. bře 2008

pockej to jako budu muset na laparoskopii? to asik ne vid? to je jen stou stitnou zlazou. ja totiz byla na laparoskopii jednou a uz bych to radsi zazit nechtela.

dckami
26. bře 2008

Ne, na laparku jsem šla, protože se neví, jaká je příčina neplodnosti. 😲

ruzicka24
27. bře 2008

dckami: aha tak to jo.doufam ze ja tam nebudu muset jit.

ruzicka24
27. bře 2008

Ahoji holciny. Hele mam jeste jednu otazku muzu brat v tehotenstvi susena syrovatka? cetla jsem ze asik ne tak nevim. Jako tehotna jeste samo nejsem 😢 ale kdyby jednou potom jo tak bych to chtela vedet zatim je uzivam