Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

amartina
22. zář 2006

Ahojky holky,
jsem tu dnes poprvé. S přítelem bychom chtěli miminko, HA jsem vysadila v červenci, chtěla bych od vás vědět, za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět po vysazení HA, užívala jsem ji cca 5 let.
Díky moc Martina

pindruska
17. zář 2007

janitchka: já HA vysadila v srpnu a hnedka napoprvé se nám to nepodařilo, takže pokračujeme... Zkusím si koupit ten kontryhelový čajík a snad pomůže zvýšit šanci... 😀

pindruska
17. zář 2007

janitchka: jo a také baštím kyselinu listovou a manža tadké. Dokonce na papír sám udělal dva kroužky, kam každému dává prášek a k jednomu napsal Pro Danušku a k druhému Pro Davídka. Docela mně překvapil, že se takhle angažoval, je totiž proti práškům. 😀 Ale doktor mi říkal, že bychom kyselinu listovou měli oba baštit hoooodně měsíců, aby to prý mělo nějaký efekt.

pindruska
17. zář 2007

Dá se někde na netu objednat ten kontryhelový čaj? Nemůžu ho na netu najít. 😢

vernerka
18. zář 2007

ahojky pindruska, kontryhelový čaj mají v každé lékárně za pár korun, já ho taky piju.. mají buď sypaná nebo klasicky porcovaný..
O tom, že by měl papat kyselinu listovou i taťulda, to mě nikdo neřekl, tak dostane taky

já mám spíš jinou prozbu, nevíte někdo, kde můžu sehnat tabulku na zakreslování bazální teploty?? doktorka mi odcestovala na dovolenou a já bych potřebovala nový 😠

janitchka
18. zář 2007

dík za odpověď.Chtěla jsem se zeptat, kdy bych asi tak měla jít ke gynekoložce(naposledy jsem tam byla pro recept na prášky v dubnu)i když mi nic není,jen bych teda ráda otěhotněla.je to nutný tam hned jít 😕 ?nebo ještě počkat?koupila jsem si Calibrum Babyplan.ale nevim, jestli se mám objednat.tak pa kočky.pokusim se sem dát foto 😉

kacabacka
18. zář 2007

pindruska: co to je hoooodně měsíců do předu? půl roku? rok? 🙂

olca5
18. zář 2007

Ahoj holky, taky vím, že by se měla kyselina listová brát alespoň 4 měsíce před plánovaným těhotenstvím. Takže pilně baštím, ale manža ne, o tom jsem neslyšela žádné zprávy 😒 Jinak kontryhelový čajík opravdu koupíte v každé lékárně a můžu ho taký skvěle doporučit, dá se to i pít, oproti jiným speciálním čajům 🙂

pajca
18. zář 2007

Ahoj Holky, k čemu je přesně ten čaj?

yofresh
18. zář 2007

holky, kontryhel čaj uvolňuje křeče, pusobí spíš při bolestivé MS. Na neplodnost se doporučuje brát vitamín E. No a pro snažilky je dobrý calibrum babyplan. Jo a taky kyselina listová (brání vrozeným vadám plodu). Všechno jsou to jen vitamíny. Nejlepší recept je souložit,souložit a souložit...ono to vyjde 😉

vernerka
18. zář 2007

OMYL! kontryhel blahodárně působí na ženské orgány, zvyšuje jejich prokrvení a funkčnost! nedoporučuje se pít v těhotenství! taky není špatná třezalka, dá se taky koupit v lékárně!

pajca
18. zář 2007

Jak dlouho už se snažíte?My začali přesně 16.8.O7 to je jestě chvilka ne?

olca5
18. zář 2007

SPRÁVNĚ vernerka 😉 Kontryhel - přímo magická bylinka, byla odpradávna doporučována na všechny ženské problémy včetně neplodnosti. Posiluje ženské orgány, především dělohu. Působí proti potratům a zvyšuje pravděpodobnost početí. Kontryhel je jedinečný při menstruačních poruchách, tlumí mentruační bolesti, nadměrné krvácení. Léčí všechna zánětlivá onemocnění v podbříšku včetně zánětu vaječníků a výtoků. Po porodu zastavuje krvácení, podporuje tvorbu mléka a stahuje dělohu. Upravuje nepříjemné potíže při menopauze včetně psychických. Kromě ženských potíží lze Kontryhel použít i na výplachy při zánětech v puse nebo třeba po vytržení zubu, na oční záněty. Je dobrý na průjem, čistí krev, pomáhá při obezitě, zlepšuje spánek a působí jako netoxické sedativum. Při zevním použití hojí rány, včetně hnisavých. Kontryhel nemá žádné vedlejší účinky.

vernerka
18. zář 2007

jojojo! 🙂 dneska jsem si koupila novou knížku o bylinkách, trošku se tím zabývám a jsou tam recepty na bylinné čaje podporující otěhotnění, tak já vám pak napíšu, co jsem vyčetla.. 😉

yofresh
18. zář 2007

vernerka, olca5 - jj při ms působí jako balzám 😉 😉

olca5
18. zář 2007

vernerka, to určitě napiš, protože mě to docela zajímá taky a ráda se dozvím něco nového 😉

pajca
18. zář 2007

tak to díky zkusím to?

olca5
18. zář 2007

pajca, vyzkoušej to, stojí to za to 😉

janitchka
18. zář 2007

pajca: To je teda opravdu jen chvilka 😉 .Já si ale taky začala pročítat diskuze na téma snažilek první den po vysazení antik. 🙂 trošku mě to uklidnilo a přestala jsem vyšilovat 🙂 Jo a letim do lékárny pro ten čaj.To je super že se tady pokaždý dozvim něco novýho(akorát ta fotka mi tam nějak nejde dát 🙂

vernerka
18. zář 2007

tak tady budeme čarovat 😀
ČAJ PRO ŽENY, KTERÉ CHTĚJÍ OTĚHOTNĚT
zeměžluč
třezalka
meduňka
kontryhel
srdečník
rozmarýn
list kostivalu

Záleží, na vás, kolik si čaje namícháte, od všeho však stejmé množství!
POZOR! používá se i jako zábal na podbříšek. NASMÍ SE PÍT ANI POUŽÍVAT ZÁBAL PŘO MS!!!!!!!
Pije se šálek čaje ráno a večer, zábal se dělá 2x do týdne! Zábal se nechává 1 a 1/2 hodiny!!!

jen tak za sebe, některé byliny nejdou sehnat, takže bych to stáhla na třezalku, meduňku, kontryhel, rozmarýn a kostival 😉

já si některé byliny pěstuju sama a některé kupuju v lékárně...

olca5
18. zář 2007

janitchka, neboj to fatka půjde taky 😉 Čajík si kup, je fakt dobrej... 😉

bambulik
18. zář 2007

holky moc moc Vám přeju a´t to brzo vyjde...

janitchka
18. zář 2007

Co je to to jj(působí jako balzám? 😕 já vždycky lezu bolestí po stropě 🙂 jestli jste to psali, omlouvám se.Jo a na ty recepty se taky těšim.Zatím pěstuju bylinky jenom do jídla,tak se něco přiučím. 🙂

pindruska
18. zář 2007

kacabacka: Můj gynekolog říkal že hoooodně dlouho, několik měsíců i roků. Říkala jsem mu totiž, že jsem četla, že je dobré tu kyselinu listovou jíst a on mi říkal to, co jsem napsala výše.

vernerka: Já ten čaj nakonec na netu našla. Ale snad se zítra dostanu do lékárny, tak doufám, že ho tam budou mít. Musím si totiž zase nakoupit ovu testíky, když to tento měsíc nevyšlo. 😢

pajca: My se snažíme od 18. 8. takže o 2 dny méně než vy. 😀

vernerka
18. zář 2007

mimochodem holky, toho kontryhelu se může vypít jen 0.5 litru denně!!! 😉

pindruska
18. zář 2007

vernerka: jenom? 😉

pajca
18. zář 2007

Taky skáču do lékárny.
Mužu se holky zeptat kolik vám je?mě je 23 a vsichni mi rikaji ze bych nemela mit problem, ale já si myslím ze na veku vubec nezálezí.

pindruska
18. zář 2007

pajca: příští měsíc mi bude 26.

janitchka
18. zář 2007

Jo a jsem se chtěla ještě zeptat.Kolik těch ovu testů si mám koupit?Je to celý balení nebo po jednom a co je lepší?

janitchka
18. zář 2007

bude mi 25 a manželovi 35 🙂

pindruska
18. zář 2007

janitchka: já jsem začala s testováním poprvé a protože jsem brala dosud HA a nevěděla jsem, jak budu mít dlouhý cyklus, tak myslím, že jsem jich vypotřebovala něco kolem osmi. (Ale jak píšu, neměla jsem s tím dosud žádné zkušenosti, tak proto tolik. Ale snad by stačilo tak šest.)