Kdy jste přestaly kouřit? Snažíme se o mimi

misharuby
13. čer 2014

Chtěla bych se zeptat kuřaček, kdy jste přestali kouřit? Vím,že při snažení o mimi je nejlepší přestat kouřit už před plánovaným těhotenstvím, ale kdo kouří,ví,že to není uplně jednoduché. proto se chci zeptat, kdy vás přešla chuť na cigarety? Já v to nejvíc doufám,že to s těhu příjde a ,,nebude mi to chutnat,, 😝

terezas4
25. čer 2014

@makaronika1 To ti musím oponovat, kouřila jsem 30 až 40 denně a přestala jsem ze dne na den 😉 , a nejsem jediná, znám několik případů z okolí. Ale musí se chtít, kdo nechce hledá jen výmluvy 😉 .

artee01
25. čer 2014

Jasně že čím dřív tím líp. Ja kourila 20 denne po zjisteni sem to maximalne omezila a i doktorka mi rekla neprestavat hned uplne ale omezit, stejne to v sobe kuracka ma a to dite to do sebe dostane. telo se cisti jak dlouho 5-7 let? takze muzes prestat a pockat az se ti telo vycisti aby tady maminky nekuracky te nemohli odsuzovat... Chut mam stale, zadne nevolnosti nic jsem nemela a bohuzel me chut nepresla, byt nekde s kurakama nedam si ale voni mi to.

doko
25. čer 2014

@misharuby mě teda chuť na cigarety nepřešla.....ale přestala jsem půl roku před otěhotněním 😉 podle mě jestli čekáš, že Tě to samo přejde- myslím, že nepřejde. musíš do toho zapojit mozek a prostě si říct, že končíš. jinak kouřící těhotné neodsuzují jen nekuřačky, ale i já jako stop-kuřačka. tohle prostě vážně nepochopím 🙂

susanne88
25. čer 2014

@misharuby ahoj....já teda taky kouřila...pak jsem otěhotněla...a kouřila jsem sice jsme to omezila, ale kouřila jsem...no a pře měsícem mi to ze dne na den přestalo chutnat a začalo mi to smrdět...tak nekouřím...🙂

makaronika1
25. čer 2014

@terezas4 ale musi to byt daleko tezsi, pokud ti je dobre a nesmrdi ti ty cigarety. jen si myslim, ze me to to e cigo usnadnilo

terezas4
25. čer 2014

@makaronika1 nesmrděli mi, do ted mi voní, všechno je to v hlavě 😉