Kdy nastala ovulace?

nikol125
12. kvě 2022

Ahoj holky, tak nějak si nevím rady kdy nastala ovulace tak třeba to některá máte podobně a víte. Od prvního porodu mám v době ovulace jeden den kdy špiním a už je i hlen. To bylo teď v sobotu (7.5) a druhý den v neděli dopoledne byl sex. Hlen mám ještě trochu dodnes, tak si říkám kdy to mohlo být? Asi spíš už ten den co bylo špinění ovulace nastala? Vyloženě se nesnažíme v červnu letíme na dovolenou tak jsme si řekli že to necháme po tom, ale nějak se teď stalo, a já od pondělka mám strašně nafouklé břicho nonstop, občas mě to zabolí dokonce mě to v úterý večer zbudilo ta bolest. U první toto neznám tam se mi udělalo špatně až pár dní před MS a tam jsem se hodně hlídala, takže teď to vsugerované určitě nemám, ale přijde mi to jako blbost takto brzy něco cítit i když jsem toto nikdy nezažila 😃 tak třeba jste to některá měla podobně, je možný že se zadařilo nebo jsme to spíš nestihly? Když tak se podělte 😊
(Ovulaci jinak než kromě špinění a hlenu nepoznám, normálně u ní nafouklá nebývám a určitě ne několik dní)

lenatko91
12. kvě 2022

Záleží kdy byl hlen nejkvalitnější. Jinak pokud neměříš bazální teplotu, tak těžko říct. Z tvého popisu bych řekla, že pokud máš ještě teď kvalitní hlen, tak to mohl být jen nárůst estrogenu a ovulace ještě nemusela proběhnout. Jinak pak doporučuju symptotermální metodu 🙂

nikol125
autor
12. kvě 2022

@lenatko91 No teď už právě skoro není, jen trošičku
Já si myslela že to bude když je to špinění,tím že praskne ten folikul 🤔 ale asi to být tedy nemusí
Druhý den když byl sex tak mě pak večer bolel vaječník tak jestli to bylo už ono, právě vůbec nevím 🙄