Kdy po vysazení antikoncepce jste dostaly menstruaci?

kater96
7. srp 2017

Ahoj, minulý měsíc jsem dobrala poslední plato antikoncepce Foxinette. Následovala obvyklá mentruace po 4 dnech.
Další plato jsem už nenačala, ne proto že bych chtěla otěhotnět, jen už nechci brát antikoncepci :D
Jenže po 28 dnech jsem to nedostala, jako dřív při braní antikoncepce.
Chtěla jsem se tedy zeptat na vaše zkušenosti, za jak dlouho jste to dostali po úplném vysazení antikoncepce..🙂
Děkuji za vaše případné odpovědi a zkušenosti 🙂

milisent
7. srp 2017

Ahoj. Prvni mesice po vysazeni jsem mela cyklus 30 az 32 dnu. Pak se to zacalo zvysovat az jsem se dostala na 35 az 42 dnu. Ale to je tak nejak muj normalni cyklus, bez antiny. Z toho jsem usuzovala, ze se uz telo zbavuje hormonu a dostava se do sveho normalu. Ted se snazime o mimi, tak jsem zacala pit kontryhelovy caj a ten mi to zatim upravil na 32 dnu.

p4vl4
7. srp 2017

Ahoj, za mě taky doporučuju pít kontryhelový čaj - 2x denně, 1 lžičku 10 minut vylouhovat. A pít vždy čerstvé. Pokud nechceš otěhotnět, tak klidně celý cyklus, ale max. 3 měsíce a pak udělat pauzu, pokud si to rozmyslíš, tak jen prvních 14 dní (zkrátka do ovulace). Mně to pomohlo, měla jsem vždycky cyklus dost rozházený a co jsem nasadila kontryhel, je to mnohem lepší. Takže pokud jsi to předtím měla v pořádku, mělo by se ti to s dopomocí spravit raz dva. Snad to pomůže ;)

kater96
autor
8. srp 2017

Moc děkuji za radu, čajík určitě zkusím 🙂