Kdy proběhla ovulace?

luca1311
30. zář 2016

Ahoj prosím kdy myslíte že proběhla ovulace jsem z toho blázen . Snažíme se první měsíc skousim testy a měřit přiložíme foto . Děkuji

luca1311
autor
2. říj 2016

?? Včera

luca1311
autor
2. říj 2016

@fajule dnes mi přijde silnější než včera .. dnes mám 19dc

luca1311
autor
3. říj 2016

Dnes teplota 36.3 včera pojistit nešlo tak uvidim jak to bude možné dnes .. jinak sex byl v sobotu kdyby byla ovu dnes je šance otěhotnět?? Dekuju ..

fajule
3. říj 2016

Spermie vydrží kolem tří dnů zavrtaji se jakoby do sliznice a vyčkávají na vajíčko, takže určitě je tam šance.

luca1311
autor
3. říj 2016

@fajule jee tak aspoň nějaká naděje .. nevím zda se dnes zadari tak kdyby ne aspoň trochu mužů doufat 🙂

fajule
3. říj 2016

@luca1311 když budete mít sex Ob den ( kdyby to náhodou teď nevyšlo) tak nemůžete ovulaci nikdy promeskat🙂

luca1311
autor
3. říj 2016

@fajule máme spíš ob dva .. pritel má.kratky dlouhý a je unavený .. ☹

fajule
3. říj 2016

@luca1311 Tak po určitou dobu se musí přemoct🙂 ono to přece někdy vyjít musi.

luca1311
autor
3. říj 2016

No ještě dnes zatím řekl že jo ... Tak snad a pak jen čekat 🙂 ty máš děti ?

fajule
3. říj 2016

Ano dvě, první jsem neresila, vyšlo to skoro hned, u druhého jsem byla expert 🙂na měření bazální teploty a symptotermální metodu , kdy se sleduje i hlen a poloha a otevrenost cipku, no a je z toho nás syn😍😘 Ze zkušenosti to chce vydržet, hned se někdy nepostesti.

luca1311
autor
3. říj 2016

Já taky první úplně neplánovaně a teď plánují sourozence ... A ještě se zeptam když takhle vos když je teplota 36.3 a zítra stoupne ovu proběhla dnes ? A na oplodnění je ideální sex dnes ? Nebo to vajíčko už je pryc

luca1311
autor
3. říj 2016

@fajule Já taky první úplně neplánovaně a teď plánují sourozence ... A ještě se zeptam když takhle vos když je teplota 36.3 a zítra stoupne ovu proběhla dnes ? A na oplodnění je ideální sex dnes ? Nebo to vajíčko už je pryc

fajule
3. říj 2016

Ovulace je poslední den nízké teploty, ale tobě to dost teda skáče ,ale včera si tu teplotu už měla dost vysokou dnes zas nízkou a včera ovul testy dost silné u někoho proběhne ovul do 6 hod u někoho za 12 právě že je dobré mít sex Ob den to se člověk vždy strefí pokud už proběhla ty spermie tam jsou mrsky zavrtany z předchozího sexu a čekají na vajicko, tak to zkuste ještě dnes a pak uvidíš další dva dny jakou budeš mít teplotu, ale hodně ti to skáče

luca1311
autor
3. říj 2016

No skáče sem tam nechapu jak je to možný 🙂 ale dnes byla nejnižší noo .. tak uvidím zítra no sem na to všechno zvědavá 😀

fajule
3. říj 2016

@luca1311 podívej se na předchozí cykly jestli to bylo také tak, je dobré když se to drží aspoň na 36.6 a vyse.Jo uvidíš další dva dny z toho pak vychazej kdy proběhla ovu.

luca1311
autor
3. říj 2016

Já měřím poprvé .. uviidm zítra a o kolik stupňů stoupne po ovu ?
@fajule

fajule
3. říj 2016

@luca1311 tak to musíš měřit minim 3 cykly ať víš kdy bude ovu a jaka je u tebe "normální" křivka po ovu by se měla zvýšit o 0.3 a více, taktéž musíš mít srovnany cyklus ať jednou nemáš třeba 28 dni druhy 36 dní apod.

luca1311
autor
3. říj 2016

@fajule dnes takhle a jak mám cyklus srovnat mám 33-35 dní někdy 27 ale to tak jednou za rok

fajule
3. říj 2016

@luca1311 no je to slabé já myslím že byla vcera ale šanci na otěhotnění máš i dnes

luca1311
autor
3. říj 2016

A jak to že ta teplota byla ještě dneska nízko ?? Jsem z toho jelen 🙂 ještě dnes to snad pojisime kdyby ne budu doufat ve snažení dva dny pred ovu

luj89
3. říj 2016

@fajule Podle mě ovulace proběhla cca dnes ;) Ale nikdo ti to neřekne přesně. Každopádně když máš cyklus 33 - 35 dní, tak se mi nezdá nepravidelný ;)

fajule
3. říj 2016

Někdy to tak může haprovat když se vytváří menší množství nějakého hormonu co udržuje vyšší hodnotu teplot v luteální fázi čili po ovulaci,ale přesně už nevím, jak se jmenuje, je dobré pít třeba kontryhel na urovnání cyklu, nebo tinkturu z drmku na podporu ovulace,apod.

luca1311
autor
3. říj 2016

Tak uvidim jaká teplota bude ráno .. 😉 snad vyleze doufám v to

luca1311
autor
4. říj 2016

@fajule ahoj dneska teplota 36.6 tak co si o tom myslíš ? Včera 36.3

fajule
4. říj 2016

@luca1311 no dívala sem se jaké si měla teploty před mens z grafu a tam jsi měla normálně 37.0 a 36.9 takže normálně vysoké potom se to před mens snizilo, takže normálka.Ted to máš takové rozhazene, ale meris krátce, no prostě ovu proběhla dle testu podle mě předevčírem.

luca1311
autor
4. říj 2016

V neděli ? Já myslela v pondělí že test předpoví ovu následující den ? A jak je to s tim hlenem Nevis kdy je jestli před nebo v nrvo po ovu ?
@fajule

luca1311
autor
5. říj 2016

@fajule dnes takhle co myslíš ?

luca1311
autor
13. říj 2016

Prosím vás holky vidíte ducha ? Dekuju 🙂

luca1311
autor
16. říj 2016

Tak to dopadlo takhle 🤗 ani tomu nevěřím.. 🎉

lucka167
22. únor 2021

Děvčata,Taky se přidám ohledně testu,prosím vás který ten den probíhala ta ovulace Myslíte že 12-13DC ?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru