Kdy se vám objevil duch/dvě čárky?

evunka27
11. led 2022

Holky, jdeme do pranice 😁
Kdy (kolikátý den cyklu) se vám objevil duch?

Proč tohle vůbec píšu. Někdo má 2 dny před ms dálnice a někdo nemá ducha ani v den zpoždění.
Tak ať nejen já, ale i ostatní vidí, co je možné 😁

(Btw. Momentálně 33dc, v neděli večer negativní TT pepino)

evunka27
autor
13. led 2022

Holky, teď mě tak napadlo.
Čůráte přímo na testy, nebo do nějaké nádobky a pak namáčíte?
Může se měnit hladina hcg třeba na začátku moči a na konci?

evunka27
autor
14. led 2022

Holkyyyy, duch nebo ryska?
Test dělán teď, ráno otestuji znovu. Dnes 6 dní meškám.

esmeralda11
14. led 2022

@evunka27 podle mě duch 🙂🍀

evunka27
autor
14. led 2022

🥺🥰❤️

manssake
14. led 2022

@evunka27 za me taky duch 😉🍀

evunka27
autor
15. led 2022

Holky dnes takhle… že by falešná čárka včera?
Jsem dnes 7 dní se zpožděním, to by se už čárka ukázala ne? Nebo mám zkusit ještě odpoledne?
Tak jsem se těšila.

martulka88
15. led 2022

@evunka27 Vypadá to špatně. To bude nejspíše biochemko - prostě odešlo samo. Dnes už určitě TT nedělej. Zkus až v pondělí a popřípadě si dojdi na odběr krve na hodnotu HCG (měla by jsi jít obden), abys viděla, jak roste či neroste hormon. Na gynekologii ti UZ nic totiž neřekne.

evunka27
autor
15. led 2022

@martulka88 to já vím že mi UZ nic neřekne. Jde o to, že testuji tenhle měsíc už asi po 8. Včera jediný tak nějak pozitivní test, jinak nic. Testuji od den/ob tři dny.
Mám 7 dní zpoždění, špatně mi je, břicho mě pne a prsa mě bolí taky.
Ms nikde a asi se ani nechystá.
Ale napadlo mě - oba dva testy jsou dělané jinak.
Ten pozitivní, tak na ten jsem čurala a ten druhý jsem si odčurala do kalíšku (na začátku čurání) a pak do toho ponořila.
Může to mít na to vliv?

teress1215
15. led 2022

@evunka27 já sem si někde něco takového četla, ze se musí zachytit do kelímku moc ale nepamatuji si jestli na začátku, uprostřed nebo na konci 😀 já tam vždy vycurala tu na začátku, teda aspoň myslím 🤔 Tak ho zkus další den počurat znovu a mas jasno

martulka88
15. led 2022

@evunka27 Počkej do pondělka a uvidíš. Já vždy čůrala do kelímku, do kterého jsem to ponořila. Ale vždy jsem lehce odčůrala, pak odebrala vzorek a klasicky dočůrala a vždy, když jsem byla těhu, tak byl pozitivní TT. Hlavně nedělej opravdu odpoledne - tam už je naředěná moč a nic ti to neřekne. A pokud možno v noci co nejdéle vydrž nechodit a moc se nepřepíjet. A popřípadě si zajdi na tu krev, tam máš jistotu i proto, jak by popřípadě těhotenství prosperovalo 🙂

evunka27
autor
15. led 2022

@martulka88 no mam staromódního gynekologa a řekne mi že ať počkám. Ale právě ten duch/falešně pozitivní je z odpolední moči a čurala jsem přímo na test, bez kelímku. Včera jsem byla na záchodě naposledy asi v 8 večer a ráno šla cca v půl 8 ráno. Ale chytla jsem ranní moč.
Zkusim ještě dnes odpo a přípdně ráno zítra.

martulka88
15. led 2022

@evunka27 Odpoledne to není o ničem vypovídající. Když už, tak ráno. A tak si můžeš zajít na odběry jako samoplátce - alespoň budeš vědět, na čem jsi...

ivanapizi
26. led 2024

@mydlova dobrý den,hledám odpověď když si udělat TT...dnes mám osm dní po ovulaci...je tedy ještě brzy?💗

mydlova
26. led 2024

@ivanapizi ano je to moc brzo. Udělejte si ho nejdriv 14 den po ovulaci