Kdy se Vám podařilo znovu otěhotnět po revizi dělohy?

luckag2
28. říj 2013

Kdy se Vám podařilo znovu otěhotnět po revizi dělohy (zamlklý potrat). ?

jitule77
28. říj 2013

Já prodělala v lednu zamlklý potrat v 10tt s následnou revizí, 4-6 měsíců doktor doporučoval pauzu..a v červnu jsem měla pozitivní test🙂 Držím palce, ať to jde taky tak snadno..

luckag2
autor
28. říj 2013

Aha, a ted je vše v pořádku? Já byla na revizi v září,zamlklý potrat v 9 týdnu možná kvůli RH faktoru. Bylo mi doporučeno počkat 3 měsíce od gynekoložky. Ale slyšela jsem že je možné začít po první MS,že to jde lépe.

lucifereeek
28. říj 2013

po revizi jsme se začali snažit po 2MS a otěhotněla jsem až po 4dalších měsích co jsme se snažili

jitule77
28. říj 2013

@luckag2 Jo jo, teď jevšechno jak z učebnice🙂 Rh faktor po zamlklém těhotenství vůbec nezkoumali...vlastně nezkoumali nic, jen mi potvrdili, že jsem byla opravdu těhotná a že se to prostě stává, nazdar.. Popravdě, my se taky od první MS nijak nechránili, přeci jen už nejsem mladice, nechtělo se mi ztrácet čas, ale na druhou stranu jsme na tom ani nijak intenzivně "nepracovali"...🙂 Myslím, že ty první dvě menstruace stejně nebyly ještě ty "opravdové", bylo to slabší, tipuju cyklus bez ovulace..ale v květnu už to byla síla a hned pak se povedlo..

luckag2
autor
28. říj 2013

Já mám ted první MS od revize a byla celkem silná. Tak tomu pak asi nechám volný průběh a uvidíme kdy se zadaří. To já mám asi dobrou gynekoložku a fakt se o mě starala i v nemocnici 🙂 Doufám,že se brzy zadaří a bude vše ok,nerada bych to prožila znova :(

jitule77
28. říj 2013

Vím, jak ti je... Držím palce, ať to brzy přebolí a zadaří se!🙂

makinkaaaaa
28. říj 2013

3 mesice po revizi ...ale urcite to na podruhe vyjde ! 🙂 Nam se taky zadarilo a ted uz jsem v 7 mesici 🙂

luckag2
autor
28. říj 2013

Já doufám,že ano už bych chtěla mimi,byl by to nejlepší lék na to zklamání. A co čekáte holky??

jitule77
28. říj 2013

Miminko🙂 Necháme se překvapit..doktoři na mě hledí jako na nadpřirozenej úkaz, že to nechci vědět..minule na utz mě dvakrát přesvědčoval, že mi to poví, že to vidí stoprocentně..ale odolala jsem..chci za tu dřinu na sále aspoň nějaké překvapení za odměnu..🙂
Ty první týdny jsou nekonečné..ale když to beru teď zpětně, 5 měsíců od revize je vlastně nic...určitě ti to vyjde taky..!🙂

luckag2
autor
28. říj 2013

To tě obdivují,já bych to nevydržela nevědět 🙂 Děkuju,doufám,že ano. Ted zas chodím do práce tak ten čas rychle letí.

jitule77
28. říj 2013

🙂 Radši to vydržím..🙂 Co když se doktoři seknou a budu mít pak kluka v růžové výbavičce...?🙂 Nebylo by to poprvé... Jasně, za chvíli Vánoce, to to poletí,..a než se naděješ, budeš pořizovat kočárek..😉

mili01
28. říj 2013

Já byla na revizi v září (ale údajně jsem nebyla těhotná, měla jsem menstruaci asi 3 týdny, tak mi revizi udělali)... gynekoložka mi řekla, že stačí počkat šestonedělí a pak se můžeme znovu pokoušet o mimi.... já měla strach, že budeme muset čekat dýl (končil mi rodičák s první dcerkou a chtěla jsem hned druhé)... ona mi na to řekla, že se nemusím bát, že po revizi bude "jak pohnojíno".... a bylo! v lednu jsme počali a v září se nám narodili dvojčata kluci 🙂

luckag2
autor
28. říj 2013

Tak ted pořizuješ neutrální barvičky jo? Hlavně se na to nesmí člověk moc upínat protože psychika je sviňa :D

mili01: fakt? Tak to jo a ještě k tomu dvojčata,nevím jestli bych to zvládla :D Ale právě to že je jak pohnojíno slychávám ze všech stran,tak snad to bude pravda i u mě 🙂

jitule77
28. říj 2013

@luckag2 Jo jo, neutrální...ale jí je mám stejně nejradši🙂 Bílá, krémová, zelená.... Přesně, jak píšeš - neupínat se. Já začala držet dietu, začali jsme intenzivně chystat stavbu domečku, plánovali konečně dovolenou u moře..a ejhle..😀

luckag2
autor
28. říj 2013

Já prašky neberu rok, nesnažili jsme se přímo že by to bylo intenzivní..pak jsem chystala svatbu, a na svatební cestě v červenci se podařilo,byla jsem ráda, a začala se těšit... a v září přišlo velké zklamání. Ale tedka jsme se přestěhovali,mám novou práci za chvíli vánoce,tak by to byl nejhezčí dáreček pod stromeček 🙂 Brala si nějaké vitamíny??

jitule77
28. říj 2013

Brala jsem listovku a střídala to s Mamavitem. Nasadila jsem to po zjištění toho prvního těhotenství, tak jsem to pak nevysadila a brala dál...

mili01
28. říj 2013

@luckag2 fakt 🙂 klukům je teď 6 týdnů a je to mazec... od té doby se ale řídím heslem: "když chceš pána Boha rozesmát, řekni mu o svých plánech!" neboli .. "dej si pozor, co si přeješ" 😀 no byly jsme v šoku, vlastně jistým způsobem doteď jsme, 3 děti jsme v plánu fakt neměli ... ale jsou to zlatíčka samozřejmě a nedala bych ani jedno ani za nic! 😀

luckag2
autor
28. říj 2013

jitule77: já taky začala brát kyselinu listovou a magnezium..a ted pokračují hlavně stou kyselinou listovou.

mili01: Tak tomu rozumím jsou to přece tvoje dětí. Já bych si přála to jedno 😉 Ještě máme malého pejska a to je tež někdy jak dítě je to takový mazánek :D

jitule77
28. říj 2013

@luckag2 magnézium mám až teď...a taky mi praktická doporučila jód...

luckag2
autor
28. říj 2013

Já jsem to dostala možná i kvůli migrény,jak mě to chytlo byla jsem si zvykla brát brufen,ale ten v těhu nemůžu. To je tvoje první dítě?

makiska1
28. říj 2013

ahoj holky, já byla na revizi 1.3. ve 13tt, zamlklé těhotenství... snažit jsme se začali hned po první ms, v červnu jsem měla // ale bylo to jen biochemické těhotenství, po třech dnech zpoždění přišla ms... od té doby nic, haprují mi cykly a nemám pokaždé ovulaci, za dva týdny jdeme na kliniku...

jitule77
28. říj 2013

@luckag2 jojo, první. Migrény naštěstí (ťuk ťuk) neznám...

luckag2
autor
28. říj 2013

Jak tak koukám,tak je těch případů fakt hodně :(

jitule77: to bud fakt ráda 🙂 A kolik ti je jestli se můžu zeptat? 🙂

martinakl
28. říj 2013

Ahoj, my se začali snažit po 2 MS a vyšlo to napoprvé 🙂 Držím moc pěsti!

janapavlik
28. říj 2013

Vyšlo to až po roce od revize 😉

neominka
28. říj 2013

Ja jsem po porod v 16tt (Down) je to 8 tydnu a zacali jsme pracovat na miminku uz po prvni MS-nedoporucuje se to, ale ja posloucham sve telo ...🙂

jitule77
28. říj 2013
luckag2
autor
29. říj 2013

jejda tolik toho je :(

neominka: To musí být ještě horší když už je to v 16 tt...já už se taky cítím dobře a tak budem začínat cca za 1-2 týden co by měla být ovulace 🙂

jitule77: Aha tak to nemáš moc 🙂 Nejlepší léta jak se říká :D