Kdy si myslíte, že byla ovulace?

Ahoj holky, prosím řekněte mi, podle ovu testů, byla ovulace 16 DC nebo 17 DC?
nikca94
20. lis 2018
podle mě byla 16DC, ale ja bych se snažila minimalně 14,15,16 a 17DC 😃
Hodně štěstí!
hasara33autor
20. lis 2018
@nikca94 děkuji, taky si myslím, ale nevěděla jsem to jistě, protože třeba plodný hlen jsem registrovala už 14 DC, ale pak další dny jsem ho nezaregistrovala.... snažení bylo 14, 15, 16 i 17 DC tak snad se zadaří konečně 😃 😃
nikca94
20. lis 2018
Ja teď mám hlen už od soboty a dneska teprve cítím ostrou bolest. Tak poznam ovulaci já - podle bolesti. Takže jsme se snažili v neděli, včera, snad ukecám přítele dnes a ještě zítra 🤣 pak mu dám klidně týden oddech. My teď teda jedeme první měsíc snažení, ale mám tendenci chtít vše hned. Tak uvidime. ☺
Tobě přeji hodně štěstí 🍀
hasara33autor
20. lis 2018
@nikca94 já právě měla silnější bolesti v podbřišku ten 16 DC takže nejspíš určitě ta ovu proběhla v tu dobu 🙂 no tak to jsi jako já, taky jsem netrpělivá a chci vše hned 😁😁 no a už se snažíme rok 😀 ale teprve až teď jsem začala poctivě sledovat ovulaci abych alespoň věděla kdy a jestli vůbec probíhá ....taky přeji hodně štěstí a ať je to hned nepoprvé 😉🤗☺️
nikca94
20. lis 2018
@hasara33 já jsem se chtěla pořádně pročistit po HA a chtěla jsem mít srovnaný cyklus a poznat ovulaci. Abych tomu tělu rozumněla a ne de rok snažit, nemít ani srovnaný cyklus atd. Tak snad ta má "péče" bude k něčemu. Moc děkuji, třeba tu budeme za pár dni řešit zpoždění a //.
😊
hasara33autor
20. lis 2018
@nikca94 já jsem to právě spíš nechtěla řešit a nechat tomu opravdu volný průběh jenomže jsem tak nějak doufala, že to půjde hned a ono prd 😁 ....tak teď se už snad zadaří 😊
balogis
23. lis 2018
Ahoj holky,myslim ze sem fotku uz někam vložila,ale vůbec nevím kam🙈😂mám dotaz,poprvé sem si dělala ovulacni test.Vůbec se v tom nevyznam.o dítě se nyní nesnazime,nicméně od kamarádky ,která už je těhotná sem dostala 14 ovulacnich testu,tak chci zjistit,zda moje tělo po operaci cysty na vaječníku funguje-do budoucna by sme totiž další případně chtěli.
Cyklus mám cca 29-31 dní,poslední ms po 29dnech.dle aplikace by měla být ovulace cca 1.12. ale me tělo mi říká,ze bývá většinou dřív než říkají tabulky,obě děti se tak povedly na první dobrou.Fotka je 10dc.
Dotaz zní,čárka se bude s blížící ovulaci zbarvovat více postupně a nebo bude zničehonic prostě dalnice?teda pokud moje tělo funguje jak má samozřejmě.Prosím nezlobte se za případně debilni dotaz ,ale jak mám s tehu testy bohaté zkušenosti,tak v ovulacnich sem úplná prvnicka.Moc dekuji
hasara33autor
23. lis 2018
@balogis ahojky, pamatuj, že není hloupých dotazů jde-li o plodnost 😃 😃 nicméně koukni na můj první příspěvek kde mám foto - celou škálu testů ...takhle to má vypadat 😉
balogis
23. lis 2018
@hasara33 moc děkuji.Jsem zvědavá,zda to co každý měsíc považuji za ovulaci opravdu ovulace je,protože po te operaci to cítím az jako bolest podobné te při ms.
hasara33autor
23. lis 2018
@balogis já kdyz jsem měla teď ovulaci tak mě bolelo podbřišek jako kdybych měla první den MS, takže určitě to tak můžeš mít 😉 jinak doporučí opravdu poctivě testovat plus mínus od toho 10 DC každý den abys viděla kdy přesně ta ovulace bude 😉
monikazubtech
25. lis 2018
Ahoj holky , já se k vám vetřu s mým dotazem,kdy byla ovulace? Měla jsem za to že moje ovulace byla 17.11 podle ovu testu .19.11 jsem byla u doktora a ten mi řekl, že ovulace proběhla, již dva dny mi pobolívá břicho jako před MS ,včera mi napadlo si udělat ovu test a dnes mi přijde opět pozitivní. Co myslíte vy? Stalo se to už některé z vás? Děkuji za odpověď
hasara33autor
25. lis 2018
@monikazubtech ahoj, podle ovu testů u tebe ovulace zatím neproběhla, protože nemáš ani u jednoho čárku stejně silnou jako kontrolní. Pokud je druhá čárka slabá, je to bráno jako negativní test, zkus otestovat ještě zítra a uvidíš, třeba bude stejně silná a v tom případě proběhne ovulace do 24-48 hodin.
monikazubtech
25. lis 2018
@hasara33 dekuju za odpověď, brala jsem to že opravdu toho 17 .11 proběhla ovulace nikdy jsem více silnou čárku neměla. A podle doktora, u kterého jsem byla 19.11 říkal že ovu proběhla 🤔🤔 tak teď už opravdu nevím. Ale děkuji ti za názor 😊
moly001
25. lis 2018
@monikazubtech anebo je možné, že jsi těhotná? Některým holkám ukázal ovulační test jasnou pozitivu dříve než těhotenský test a byly těhotné. Možné je úplně vše🙂. Pokud ti dr.rekl, že ovulace proběhla, proč by ne....i když je ale pravda, že u ovulacniho testu by měla být druhá čárka stejně silná, ale každá jsme jiná....možné je vše🙂. Držím pesti!
moly001
25. lis 2018
@monikazubtech a do MS máš 5 dní? Nebo jak dlouhé máš cykly? Já teď naposledy jsem měla cca 4 dny před termínem MS bolest podbřišku jako před MS, udělala jsem test a již byl dusík...teď jsem v 16 tt. Každá jsme jiná, ale možné je všechno, třeba jsi už tehu, kdo ví🙂
monikazubtech
25. lis 2018
@moly001 do ms mám 6 dni ,test jsem si dělala dnes a byl negativní 😒.tohle z předchozích cyklů,kdy jsem si dělala ovu testy neznám, tak mě to zarazilo. Ale moc děkuji za tvůj názor. A gratuluju k miminku
moly001
25. lis 2018
@monikazubtech já bych těhotenský test (nebo i klidně ten ovulační) zkusila za 2,3 dny...pokud bude ovulační test jasně pozitivní jako máš teď, myslím, že by si opravdu mohla být těhotná. Zkus tu pohledat nějaké diskuze, určitě to tu bylo, kdy měly holky pozitivní ovulační testy téměř ke konci cyklu a byly opravdu těhotné. Možné je cokoliv! . Držím pěsti, dej vědět, jak jsi dopadla!
monikazubtech
25. lis 2018
@moly001 koukala jsem na nějaké diskuze, a odnesla jsem si z toho že je to 50 na 50😂😁 .Tak ja počkám,jak říkáš 2-3 dny a udělám tt. A ovulacni budu dělat každý den😊.Dekuju ti moc ,určitě ti dám vědět.
leymea
25. lis 2018
@monikazubtech dneska mas peknou carku, ale pokud Ti doktor potvrdil, ze ovulace uz probehla tak je to divny. Nekdy test ukaze i tehotenstvi, ale to mi i tak prijde docela brzo. Jsem zvedava jak to dopadne 😉 drzim palce 🍀
monikazubtech
25. lis 2018
@leymea četla jsem , že může být i ovulace 2x v cyklu. Raději jsem si to dnes ještě pojistila....aby nic nepřišlo na zmar 😁 jakmile budu neco vedet a nebo nevědět napíšu 😉😊
moly001
26. lis 2018
@monikazubtech ovulace být může 2x v cyklu, to je také pravda, ale právě mi přijde divné, že ti doktor potvrdil, že již probehla...inu, možné je opravdu všechno...a je dobře to pojistit😃 a jsem zvědavá, jak to dopadne!
moly001
Autor odpověď smazal
Zobraz
leymea
26. lis 2018
@monikazubtech muzou byt dve ovulace, ale pochybuju, ze by byla takhle dlouho od prvni. No, mozny je vsechno 😃 tak uvidis.
monikazubtech
26. lis 2018
Taky o tom pochybuju ,z3 by byla takhle dlouho od té první. Dnes jsem si dělala opět ovu test a zda se že trochu slábne.
leymea
26. lis 2018
@monikazubtech tezko rict 😃
monikazubtech
26. lis 2018
@leymea 😂🤣 asi jsem jinej druh 🤣
monikazubtech
27. lis 2018
Ahoj holky ,tak ovu testy mám pořád stejné ...zítra zkusím tt.a dám vám vědět.
moly001
27. lis 2018
@monikazubtech to vypadá nadějně! Určitě dej vědět, moc bych ti prala najít na TT dušička👍. To je taak napínavé😁
monikazubtech
27. lis 2018
@moly001 pro mě je hrozné tohle čekání. Už bych ho nejraději udělat teď, ale vím, že by to bylo zbytečné. Ráno napíšu.
moly001
27. lis 2018
@monikazubtech to já znám moc dobře...to čekání je šílené..tak se těším na další zprávy, ale vypadá to nadějně😉

Začni psát odpověď...

Odešli