Kdy u vás byla nidace?

annoonniimm
23. lis 2021

Ahoj, jaký dpo se u vás objevila nidace? A projevuje se jen špiněním a nebo má i nějaké jiné příznaky? Díky

izzylka
23. lis 2021

@annoonniimm já vůbec nevím, kdy nidace byla a myslím, že to tak má většina 🤣 ale pár holek co ji zaznamenaly se určitě najde

michaelarousova
23. lis 2021

@annoonniimm no ja si myslim ze to bylo 7dpo..bylo mi tem den divne..unava,zvysena teplota a strasne me bolel v podbrisku …deuhej den uz mi bylo fajn..takze si myslim ze to bylo ono protoze dva dny na to, jsem mela uz ducha na testu ☺️ Mozna jsem si to jen vsugerovala😂kdo vi

zrzeckas
23. lis 2021

Asi 7dpo.... Sla jsem jsem spat a zniceho nic mega bolest. Sla jsem na zachod a na toaletnim papire lehce krve, furt me bolel podbrisek, tal jsem sla na wc znovu a na papire opet krev, ale zasemin jak pred tim. Sla jsem si lehnout a stale bolel podbrisek, pak to trochu ustoupilo a v klidu jsem usnula..... Za dalsi dva dny slaby duch na testu, ale hodne slaby......... Takze jsem si rekla, ze to byla nidace a uz jen doufala aby to tak bylo a vse dopadlo... Clearblue asi dva dny pred MS pozitivni a dnes uz ma syn 2,5 roku 🙂

izz76
24. lis 2021

@annoonniimm Nevím, nijak se to neprojevilo, přestože jsem se snažila otehotnet cíleně, tak tohle jsem fakt nezkoumala.

andelka
24. lis 2021

No, byla jsem 5x těhotná, u všech vím kdy byla ovulace,a čehokoli nidačního jsem si nikdy nevšimla. Neřeš to.

europa00
24. lis 2021

ahojky večer po transferu jako takova lehke dloubaní, a 9 DPO žaludek na vode a zimnice. u syna (přirozené početí) taky 7-9 dpo tam to nevím přesně pocit na zvracení a pak už jen silná zimnice. špinení nikdy. celý proces nidace trva asi od 6-10 dne po oplození.

lendot
24. lis 2021

Trochu podobně jako u zrzeckas. Vzbudilo mě v hluboké noci poměrně silné zapíchání v podbřišku a takový zvláštní pocit v tom místě... po chvíli cca 30 min. to pak přešlo. Nevím jestli to bylo ono, ale byl to jediný takový zvláštní projev a proces, který jsem na sobě zpozorovala 🙂 a ráno jsem měla na toaleťáku mini proužek krve.

twins_sovovi
26. lis 2021

@annoonniimm já jsem Teda dnes 11.den po ET a od 9 teho dne spinim řízený klidový režim jen ležet žďuchani mám pořád na pravé straně spinim min někdy víc, ale bez prismes krve. Taky přemýšlím co to může být

worena
26. lis 2021

@twins_sovovi No tohle mám já teď pár dní... Pravá strana jak když mě bere slepák 🙈🙈 Nepříjemné bolesti takové tupé hned po odchodu z kliniky... Chvíli jsem seděla v autě než jsem odjela..Pak dobrý nic se nedělo...Cca 3 dny mě bolí břicho jako vaječníky až do kříže + ta pravá strana a prsa teda.. Tentokrát to jsou velmi citlivé bradavky..🙈🙈 špinění žádné... Jsem 8 den po ET.

twins_sovovi
27. lis 2021

@worena mě Teda ty prsa přešly cca 5ty den zítra si udělám test jestly sili nebo ne 🙃

worena
27. lis 2021

@twins_sovovi
Já dělala včera právě kvůli těm nepříjemným pocitům.No 9 den odpolední moč... Negativní...Dnes mám bojovnou a dělám všechno možné.. Dokonce mám chuť se na to vy...t pardón a dát si víno... Ještě zítra zkusím to už bude 11 den.. Ale nevěřím v úspěch.

iris92
27. lis 2021

Ja jsem si skoro 100% jista kdy nidace byla, ale netusim kolikaty den to bylo 🙈 ten den jsem nebyla schopna se pohnout, silena unava a celkove pocit na nic, nedokazala jsem ani sedet na koberci se synem a hrat si s nim, jen lezet. A k veceru me trosku bolelo v podbrisku. Za 3 dny byl pozitivni test.

twins_sovovi
27. lis 2021

@worena jsou holky co mají vidět až třeba fakt 14 den. Já Teda tenkrát při prvním IVF jsem byla pozitivní už 5ty den a každý den to šlo nahoru jako blázen. Při Ketu jsem měla nárůst a pak pokles bylo biochemko a teď Teda jsem pozitivní, ale neviděla jsem rozdíl a to jsem test udělala od prvního po 3 dnech. Zítra jsem 13.den tak jsem zvědavá zda se ukáže víc nebo min jsem na to zvědavá 🙃Snad doufám a věřím že už nám to je přáno😍Jinak si tu flašku otevřu taky.... 😏A to nepiju..

worena
27. lis 2021

@twins_sovovi No to ti ze srdce přeji aby to bylo vše v pořádku 🍀🙏. Já věřím každý ten transfer že už nám prostě musí být přáno...Asi mě tam nahoře nemají rádi 🙈 nebo nevím co nebo kdo mě to pořád zkouší... Toliko pokusů a žádný výsledek..9 pokus je už teda něco...

twins_sovovi
27. lis 2021

@worena 9vaty🥺😮 to je mazec říkám si úplně to samé co jsem komu udělala že nám není prano a že si musíme projít vsema chodbama pekla... Minulý rok v 17tt potrat porod mi vyvolával okamžitě malá ve mě byla mrtvá 3 týdny takže už šlo o mě po porodu okamžitě urgentní na sál masivní krvácení následná kyretaz... To se stalo v listopadu 2020 v únoru 2021 5tt biochemické... Teď v červenci všechny embrijka odpadaly v kultivaci... Teď z 8mi vajíček jen 6 oplozenych a jen jeden bojovník 4denni 12cti buněčný. Tak doufám že už to je výhra protože jsem do dnešního dne emočně nebouchla myslím si že teď by se to navalilo všechno z5tně a moc dobrý by to nebylo... 😏

worena
27. lis 2021

@twins_sovovi No ano...Já ti rozumím velmi dobře...Je to strašný.. Prošla jsi peklem😢..Je mi to líto a všech těch snažilek co se jim nedaří.. Raději vůbec nebudu popisovat co vše se událo u mě..A taky si říkám že už si po tom všem zasloužíme už mít štěstí... Zatím to nevypadá...Tak napiš jak to dopadlo 🙏🍀🍀 přeji ti štěstí ❤️🍀🍀🙏

twins_sovovi
27. lis 2021

@worena Už by se to mělo všechno urovnat a všechno se dařit já tobě a samozřejmě i všem snazilkam kterým není prano posílám hodně síly a štěstí, aby se to podařilo konečně... Vždyť v té čekací listině nemůžeme být napořád 🥺❤️🍀🍀 Napíšu jak budeme vědět více ❤️🍀🍀moc děkuji za podporu ❤️❤️❤️❤️

worena
28. lis 2021

@twins_sovovi Ahoj,tak já negativní test tentokrát digitální.. Už si dnes vysadím léky a už na to letos kašlu...Ale držím palce Tobě ať se podaří 🍀🍀✊✊

twins_sovovi
28. lis 2021

@worena To mě moc mrzí 🥺😞😞😩

twins_sovovi
28. lis 2021

@worena Já rano chvilka a nevěděla co mám dělat takový dálnice jsem necekala😮❤️🍀🍀

worena
28. lis 2021

@twins_sovovi Krásný, ať sílí..🍀🍀✊❤️ mám radost..

twins_sovovi
28. lis 2021

@worena dekujeme❤️❤️❤️❤️