Kniha o těhotenství a mateřství

kulihrasekzeleny
19. črc 2016

Ahoj holky 🙂 našla jsem tu sice podobné téma, ale žádné nové příspěvky. Poraďte nějakou knihu o těhotenství a miminkách, která teď frčí :D

andreaandrejka
19. črc 2016

Zvláště tady na tom portálu je takových informací, že pro mě netřeba kupovat knížku 😀 Dostala jsem knihu Budeme mít miminko, je docela dobrá.

kulihrasekzeleny
autor
19. črc 2016

no mě se právě nechce celé dny hrbit u notebooku. Raděj bych zapadla do gauče s knížkou :D ale děkuji 🙂

andreaandrejka
19. črc 2016

@kulihrasekzeleny Mrkni na bux.cz, tam je spousta knih i těch, které právě frčí 🙂

konekokira
19. črc 2016

Já si zamilovala Koncept kontinua a pak mám ještě velikou knihu Výživa v těhotenství

petma112
19. črc 2016

Já si koupila knihu Kniha o těhotenství a dítěti..

mazlik1
19. črc 2016

Já mám knihu vše o matce a dítěti a skoro jsem ji neotevřela 😀 za mě vyhození peněz 😠

kulihrasekzeleny
autor
19. črc 2016

a co tahle? máte někdo? nějaká novinka a je k tomu i CD s melodiemi pro nejmenší

adaisy
27. bře 2017

Máte někdo knihu Zdravé těhotenství? Jak jste s ní byly spokojeni?

damae
27. bře 2017

@kulihrasekzeleny Já jí mám. Dostala jsem jí až po porodu, takže jsem nečetla info o těhotenství... Co se týká dítěte, je to takové so-so. Snaží se to o co nejširší záběr, nevnucuje to moc ani ty moc moderní styly, ani ty úplně staré/klasické, je tam popsán vývoj dítěte měsíc po měsíci (ale podle mě je to posunuté - jejich děti mi přijdou o dost napřed, než děti z mého okolí - např. ve 4. měsíci - nedokončeném - se podle nich otáčí trochu na obě strany, což podle mě dokáže málokteré dítě).
Ale je tam od všeho trochu - je tam manipulace s dítětem, očividně inspirovaná knížkou Něžná náruč (tu doporučuji velmi určitě), je tam něco o spaní, koupání, oblékání, plavání miminek, časté nemoci), stravy, ...
Je to hodně komplexní, takže v tomto ohledu je to prima. Zběžně jsem přečetla i kapitolu o porodu a ta se mi líbila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru