Kočárek G-mini Grand, kde na prodejně? Zlínský kraj

nonfood
25. bře 2018

Dobrý večer, chci se zeptat na kočárek g mini grand, můžu ho koupit někde na prodejně ve zlínském kraji? A ještě jedna otázka, lze na něj použít vajíčko brio go? Pokud ne, prodáváte někdo vajíčko, Zlínský kraj? Děkuji moc za odpověď.

margaritta1987
25. bře 2018

Ahoj, ja jsem grand měla a byla jsem moc spokojena. Měla jsem šedý se stribrnou konstrukcí. Nechala jsem si u jedné paní na FB ušít prodloužení strisky s vetranim za 350kc, pridelava se to zipem už k tvoji střeše. Sladila jsem to ještě s kratem na madlo a vypadalo to super. Byl super, rychle se skladal a vlezl se i do mensiho auta kvuli korbicce, co sla smrsknout. Když už byl ve sportaku a usnul tak jsem ho za par sekund polozila do korby. Za mě bezva

margaritta1987
25. bře 2018

Pouzivala jsem ho i s vajickem od Cybexu. Brio go je Britax? Pasují na to vajocka cybex,concord a jeste nejake. Ale ty Britaxy myslim, ze ne.

margaritta1987
25. bře 2018

Kdyby jsi chtěla, tak nakonec budu svuj cybex prodavat. Chtela jsem ho nechat na druhé, ale bavili jsme se s chlopem a budu se vrscet do prace a druhe tak za 2-3roky. Mam cybex aton basic. Vybrala jsem ho protože je snad nejvice prostorné, takže se mi tam mládě vešlo i v 80cm a 12kg. Vetsina vajicek je sice do 13kg, ale děti se tam nevejdou. Mam ho ještě v zaruce do srpna kupovany na mall.cz Prodala bych ho tak za 1000

margaritta1987
25. bře 2018

Na ty doplnky ke Grandum se mrkni na FB šití Lenka Maňásková

nonfood
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
nonfood
autor
25. bře 2018

@margaritta1987
Zdravím, super, mohla by jste mi ho prodat? A máte i adaptér? Jestli můžete poslat foto 🙂 děkuji

margaritta1987
25. bře 2018

@nonfood poslala jsem zpravu

nelushhe
10. dub 2018

@margaritta1987 ahoj poprosím jméno te paní, děkuji

margaritta1987
11. dub 2018

@nelushhe na fb je to myslim šití lenka maňasková

katiem1
21. kvě 2018

Dobrý den mohu se zeptat někoho kdo mate Gmini grand ... chci ho koupit ale bojim se toho ze tam nejde nastavit vyska rukojeti . Já mám 163cm a přítel 197cm a pětiletá dcera se taky těší ,že bude vozit. Máte někdo zkušenost?

nelushhe
23. kvě 2018

@katiem1 u vás a u dcery problém nevidím, spíše u přítele :/

sofinkajulinka
23. kvě 2018

@katiem1 Prý je hodně nízký. Není to nic pro obry.