Kontryhelový čaj. Kdy užívat?

dolvini
10. črc 2022

Snažíme se o miminko, užívám fertipronu, přítel folandrol a teď jsem si koupila ještě kontryhelový čaj.
Kdy začít užívat a jak dlouho? Četla jsem hodně článků a diskuzí, že by se měl začít pít od prvního dne MS až do dne ovulace, nebo i přes dny ovulace. Prosím o zkušenosti, jestli je lepší na ovu přestat pít, nebo i přes ovu pokračovat?Děkuji 😊

vikysek0987
10. črc 2022

@dolvini Pila jsem od MS do ovulace....Navíc je pěkně hnusný, déle bych ho asi pít nevydržela 😁Přeji hezký štěstí, ať se vám co nejdříve zadaří ❤

bertik20
10. črc 2022

Pije se od začátku na do ovulace, pak vysadit. Pomáhá s růstem děložní sliznice. Pije se i v těhotenství, ale až později, od pátého měsíce! Pomáhá s udržením těhotenství

janina228
10. črc 2022

@dolvini od prvního dne MS do ovulace.. myslím, že jsem pila 2x denně.. no a mě celkem čaj chutnal 😉.

levandule_k
10. črc 2022

Správně se pije od 1. dne cyklu do ovulace pak pauza. Mně chutná, já si ho občas dám i jen tak.😊

dolvini
autor
10. črc 2022

Všem moc děkuji za odpovědi😊 zítra má přijít MS, tak zrovna začnu🙂👍

dolvini
autor
10. črc 2022

@vikysek0987 děkuji, snad ano. Jsem necelé 2 měsíce po operaci, odebrání jednoho vejcovodu a druhý mi museli zprůchodnit😏pokud se nezadaří, tak příští rok umělé oplodnění...tak se snažíme dělat vše pro to, aby se zadařilo přirozeně 😊

trilien
10. črc 2022

Pila som kontryhel a brala som tiež Fertipronu, v IVF centre mi k nej v zimných mesiacoch doporučili doplňať aj vit D3, nakoľko ho obsahuje málo, tak ak by to náhodou do záŕí-října nevyšlo, tak je fajn ešte pridať aj D-čko 👍 držím palce 🌞

dolvini
autor
10. črc 2022

@trilien super, díky😊snad se do té doby zadaří 😊👍

lencaa11
10. črc 2022

@dolvini vždy začnu den před MS a piju do ovulace je dobrej kupuju od Dr max je chuťově ok piju 2 za den

levandule_k
10. črc 2022

S déčkem během léta opatrně, tělo ho umí vyrobit ze slunka, takže pokud nežiješ jak netopýr, tak bych ho asi nesuplementovala přes léto, ale až na podzim. Ale to je lepší si nechat nabrat u Dr. krev, abys věděla jak na tom jsi.

dolvini
autor
10. črc 2022

@levandule_k jo, paní psala v zimních měsících, takže zatím užívat nebudu😊

dolvini
autor
18. črc 2022

@vikysek0987
@levandule_k
@bertik20
@janina228
@trilien
myslíte, že k té fertiproně a kontryhelovému čaji, co užívám, můžu přidat ještě maliník? Ten se pije stejně jako kontryhel do ovu?😊