Koření v těhotenství, může nějak ohrozit mimi?

hanpavka
13. dub 2016

Holky, asi tady někde tohle téma už bude, ale nemám čas ho hledat 🙂 Dneska jsem se rozhodla, že uvařím k obědu kuřecí na kari se smetanou a rýži. Ale když jsem četla složení na sáčku kari, hned jsem znejistěla a mám brouka v hlavě. Mimo kari, je tam kurkuma, koriandr, pískavice, zázvor, kardamon... Asi to hrotím, ale myslíte, že když sypnu pro barvu a chuť do omáčky, nějak to může ohrozit mimi? začala jsem 2.trimestr.. Díky za odpovědi!

monie2
13. dub 2016

Jestli se nechystáš spořádat ten pytlík koření, tak je to ok 😀 Vážně, několikrát jsem měla jídlo s kari a ok 😉 V tom jídle je to tak zanedbatelné množství....

hanpavka
autor
13. dub 2016

@monie2 díky, já ted právě našla diskuzi na téma koření v těhu a tam odepisovala přímo doktorka a ta taky tvrdí, že jakékoli koření pro přípravu jídla, pouze jeho ochucení, škodlívé není.. Tak já jdu teda vařit 🙂

puresin
13. dub 2016

@hanpavka Ja v obou tehotenstvi nejedla skoro nic jineho nez kari a asijske a trpaslici byli uplne v poradku. Jen hrozne zlobi, to by teoreticky mohl byt vedlejsi ucinek. 😀

frenci4442
29. dub 2016

Ahojky holky chci se zeptaat ja jsem nekužak a mohlo by skodit miminku kdyz kouzi nekdo v mem okoli...??? Trebarz doma a ja sedim.vedle neho a vdychuji to?????

puresin
30. dub 2016

@frenci4442 Tak za prve jsi se asi prekoukla - tohle je diskuze o KORENI, ne koureni. A za druhe - tomu, co popisujes se rika pasivni koureni a nekdo tvrdi, ze je dokonce jeste horsi, nez si sam zapalit. Takze ano, doma koureni urcite zatrhni, dusis se Ty i dite v Tobe.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru