Kotryhelový čajík. Máte zkušenost?

glock
7. únor 2012

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s Kotryhelovým čajdou....chtěla bych ho pít pro podporu otěhotnění. Budu ráda i za jiné podpůrné metody, vitamíny apod. Kyselinku už baštím. Děkuji.....

eficenka
7. únor 2012

@glock ahoj... tak já jsem si koupila sypaný kontryhelový čajík - dle toho, co jsem zkoumala já by se měl pít od 1DC až do ovulky.... Já ho pila 2 měsíce snažení, pak jsem vynechala, pak občas a už jsem těhulka 🙂
Hodně štěstí!

glock
autor
7. únor 2012

@eficenka Fakt? Tak to je super, gratuluju....musím se po něm kouknout, taky raši budu pít sypaný, než sáčkový, sypaný čaje mi přijdou a jsou ty nejlepší 😉 Díky.

eficenka
7. únor 2012

@glock jj, v sypaných čajících je pouze ta sušená nať, kdežto v pytlíkovejch jsou někdy hora "sra---" ek 😀
Kupovala jsem ho v lékárně - od firmy megafyt asi za nějakých 50 kč 🙂

jabluncanka
7. únor 2012

Kontryhel se pije 1-14 den cyklu,pak se vymění za maliník,který se pije 15-28 den cyklu...po celý cyklus není špatné pít k tomu ještě nějaký ženský čaj...výborné bylinné nebo míchané čaje má Valdemar Grešík...

glock
autor
7. únor 2012

@jabluncanka Aha díky, to jsem netušila, takže koupit i maliník ju?

evulina77
7. únor 2012

já sem pila kontryhel v kuse asi tři měsíce. Upravil se mi cyklus a nakonec sem i otěhotněla. Pila sem taky sypaný, ráno sem si udělala větší hrnek a ten sem v průběhu dne vypila. Bylinky moc nemusím, ale tenhle mi nevadil.

asaka
8. únor 2012

ja pila bud kontryhel samotny nebo nejaky zenský caj (smes bylin) bezne sezenes v lekarne. Pak mi kamaradka doporucila Kotvičník (prodava ho treba V. Grešík- da se sehnat ve zdrave vyzive) u obou pohlavi zvysuje hladiny pohlavnich hormonu,rakze by mel zvysovat sance na otehotneni mimo jine, je to takovy zazracny "caj" 🙂

maybay
9. únor 2012

Ja jsem si kontryhel koupila asi pred 10 dny a piju ho 1 - 2x denne. Koupila jsem si sypany od Megafytu za 35 Kč, myslim, ze od megafytu jsou caje nejlepsi. Chutna mi a doufam, ze mi pomuze

andys
9. únor 2012

@jabluncanka Ahoj, ja jsem to cetla obrazene - nejdriv malinik (od zacatku ms az po ovu) a POTOM kontryhelovy caj. Tak nevim, co je spravne ted ??? 😉

slundo
9. únor 2012

Ahoj 🙂 tak já taky patřím k těm, co zkusily nějaké ty bylinky apod. Pila jsem kontryhelový čaj,brala jsem vitamíny ( calibrum babyplan) a měla jsem taky ženské bylinné kapičky od Grešíka. Pravidelně jsem brala jen ty vitamíny, hlavně kvůli kyselině listové a zadařilo se hned na první pokus ;) Jinak kontryhel se doporučuje pít v první půlce cyklu, způsobuje totiž drobné kontrakce dělohy, které samozřejmě necejtíš, ale v případě otěhotnění, by mohlo dojít k potratu. Tak hodně štěstí 🙂

3cacorky
8. lis 2012

@glock -já si ho také koupila,musím říct,že mi i moc chutná a je i na jiné neduhy 🙂)doporučuji