Koupání v chlorovaném bazénu při snažení o miminko

pafca4
8. únor 2014

Dobrý den,
tenhle měsíc jsme se začali snažit o miminko. V neděli jedeme na třídení pobyt, kde je v ceně pobytu vnitřní bazén a perličková koupel. V pondělí mám ovulaci, a tak se během pobytu určitě chceme snažit 🙂 Ted mě ale napadlo, zda je dobré, abych se během pobytu koupala v chlorované vodě. Těsně po styku bych se určitě koupat nešla, milovali bychom se třeba k večeru a pak už bych koupání vynechala, ale co zbytek pobytu? Nemůže mi chlorovaná voda udělat nevhodné prostředí pro spermie? Mám hotelový bazén a perličku vynechat úplně?

pajamo
8. únor 2014

Prosimte neres a uzij si vse co hrdlo raci. Jinak se z toho brzy zblaznis..

kvakuska
8. únor 2014

@pafca4 jako ženská která se snažila víc jak 10 let ti můžu poradit jediné: dejte si na snažení třeba půl roku a během té doby nic neřešte, jen si to užívejte ... ještě jste ani nezačali a ty už řešíš kdy máš ovulaci apod. ... je ti 25 let, užívej si snažení, když budete mít styk každý druhý den, tak zatím žádnou ovulaci řešit nemusíš ... protože s tímto přístupem, pokud bys třeba do tří měsíců nebyla těhotná, by ses z toho musela zbláznit ... snažení se o miminko může být i radost ... neřeš problémy, které tady na koníkovi řeší dlouhodobé snažilky, když jste se ještě ani snažit nezačali
... a mimochodem, ani pochva ani děloha nejsou duté, samo od sebe ti do nich nic nenateče, ani voda z bazénu, to bys ji tam musela vstříknout pod tlakem ... kdyby se do pochvy mohla jen tak při koupání dostat voda, ženské by nedělaly nic jiného, než že by řešily infekce a záněty ... neboj se, příroda to má dobře zařízené ... tak přeji pěknou dovču, hodně radosti ze snažení a neděs se, když se vám hned napoprve nezadaří 🙂

pafca4
autor
8. únor 2014

děkuju za reakce 😉 já jsem od přírody obecně nervák, a všechno moc řeším, což určitě nebude při snažení to pravé ořechové, no jo, ale změntě povahu,že.....
Ono na to má určitě také vliv, že jsem už měla mimoděložní těhotenství, brali mi jeden vejcovod. Ted mám proto strach, abych mohla otěhotnět, protože přeci jen trochu problematičtější to po prodělaném mimoděložním těhot. je, alespon co jsem tak slyšela..

pidisek
8. únor 2014

Souhlasím s tím nic neřešit - ale za me - do bazénu - jakéhokoli - bych po různých historkách a absolvování tréninku potápěčského kurzu nesla ani za nic...nechtěj vědet proc, ale za me neeee, ale je to z jiných důvodu nez ze by to melo vadit pri snažení 🙂