Krvácení při ovulaci. Víte o tom něco?

kacii
2. pro 2010

ahoj snazilky, mate nekdo podobny problem jako ja? myslela jsem, ze mam menstruaci kazdych 14 dni...jednu slabou, jednu normal..ale dokrorka mi po vysetreni oznamila, ze to je ovulacni krvaceni...dost me boli podbrisek, jedna strana o poznani vic, boli prsa a slabounce krvacim...trva to tri, ctyri dny...je to dost neprijemne a to by se clovek mel snazit..vlastne ani nevim kdy pri tom krvaceni je a nebo neni plodny den, kdy se snazit, kdy muze dojit k oplodneni..kdokoliv cokoliv bude vedet, bude fajn kdyz to sem pisne...dekujiiiii 🙂

zuzajda20
5. čer 2014

@beandy @vlajka1 holky děkuji za odpověď

lukava
28. črc 2014

k tomuto tématu jsem našla zajímavý článek:
http://www.rodicka.cz/ovulacni-krvaceni/

lalinka11
26. srp 2014

No to tak procitam a moc tomu nerozumím.... je možné že bych tu ovulaci měla dvakrát za cyklus?
Od 10.-15. byla MS a 17. jsme měli nechraneny styk, no a další den se obevilo spineni a slabé krvaceni a trvalo tři dny.... a počítala jsem priblizne dny ovulace a to bylo od 20.-25. Ty dny jsem si dělala testy a každým dnem silila i druhá carka...24. byla stejná jako kontrolní takže ovu byla druhý den....no tak teď mi věra hlavou co pak to krvácení?? Že by jen tak?

pipipeta
22. lis 2014

Ahoj holky, ptřebovala bych poradit, nikdy jsem na sobě ovulační období nijak nepozorovala a tak jsem se chtěla zeptat je-li možné mít ovulku den po ms ? Den po jsme se s přítelem pousili o mimi a já po tom zakrvácela, snažíme se už skoro rok ale kromě mého prvního potr... před rokem ☹ se nám zatím nic jiné nepodařilo, krom toho jsem ještě půl roku po zákroku neměla ms, teď už jí mám zase pravidelnou a rozhodli jsme se o další pokusy. Někdo říka že opldněni hned po ms je velmi nepravděpodoné ale spousty mích kamarádek přišli do jiného stavu právě tak 🙂 Jinak náladová jsem a v podbíšku mě pobolívá což by možná nazačovalo ovulku,neboť mě ani při ms bříško moc nebolí proto se divím že po ní ano. Předem děkuji za odpověď

lucinecka28
14. dub 2015

Ahoj holky tak se pridavam k vam hledala jsem na netu co je to ovulacni krize a nasla jsem to az na konikovi.....
Vcera to bylo 14dc a ja jsem zacala krvacet ,zasla jsem k doktorce a ona mi rekla ze je to ovulacni krize ,ze na to mame s manzelem skocit ☺ ale kdyz mate bolesti a krvacite tak se vam do toho nechce. Ach jo ja se toho mimca nikdy nedockam furt mam nejake problemy. Doufam ze to nebudu mit kazdy mesic . A jak tomate vy holky myvate to kazdy mesic ?

zuza01
14. dub 2015

@lucinecka28 Taky jsem měla když jsme se pokoušeli o druhé, tak jsme snažení ten měsíc vynechali. Další měsíc byla ovulace bez krvácení a normálně jsem otěhotněla.

lucinecka28
14. dub 2015

Tak doufejme ze pristi mesic to nebude jako tento. Nebo to mam docela hodne silne a je to hodne neprijemne.

hanec24
19. dub 2015

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, minuly měsíc menstruace na den přesně v polovině asi slabé ovulačni krvácení(teplotu jsem nemerila) a teď uz mam 8 dni zpoždění...ale nevolno mi není, ani me nic nebolí...nevím jestli dělat další test, nechci dělat paniku doma😃

martulka6188
15. lis 2015

Ahoj holky, trochu to tu obnovím, chtěla bych se zeptat vás, které máte zkušenosti z krvácením při ovulaci: to krvácení (špinění) začne před ovu a uvolnění vajíčka je jakési vyvrcholení nebo začne uvolněním vajíčka nebo dokonce až po?

witchir
17. lis 2015

@martulka6188 Ahoj, krvácení se objeví, až když folikul praskne, takže vlastně už při probíhající ovulaci 🙂

nikyninasi123
19. únor 2016

ahojky jsem tu nova amam problem uz asi 4 den se spinim a dnes se mi obevilo sram cervene svetle skvrny na spodnim pradle a o te dobi nic rano se mi to obevilo a asi po 1 hodine zmizlo a jen slabe se spinim je to takova uplne svetlo bezova barva nevite co to muze bej?dekuji za radi a odpovedi 🙂

dzejnydzii
6. srp 2016

Ahoj holky, jelikož jsem tady nová, tak tuhle konverzaci obnovím. Mám nejspíš stejný problém. Pět dní před ovulací ( hned po MS) jsme s přítelem na to skočili. Poslední sex byl v sobotu. V sobotu večer se mi udělalo takže nechutně zle, že jsem musela odejít z práce( noční) . V neděli byl ovulační den. Probudila jsem se odpoledne, protože jsem celou noc nemohla usnout jak mě bolelo břicho, občas jsem letěla zvracet. V neděli jsem začala lehce spinit. V pondělí to ale změnilo obrátky a myslela jsem, že to je poslední den v mém životě, jak mě bylo blbě. Silně jsem krvácela. Šla jsem na gyndu,aby mi řekl proč se to děje. Jenže mi nic neřekl, dal mi injekci do zadku proti bolesti a další na zastavení krvácení. Po injekci jsem stejně krvácela. Už asi pátý den nekrvácím, nešpiním, jen mě bolí břicho takovým stylem,že se vůbec pohnu a dnes mám takový lehce průhledný hlen. Takže otázka na tělo... Když jsme měli sex před ovulací, je možné, že by to spermie stihly a oplodnily vajíčko? Snažíme se asi dobrej rok a půl o mimčo a jaksi to nevychází... Děkuji za odpovědi 🙂

malina92
21. led 2017

S odpovědí je asi pozdě, ale možné to je, spermie uvnitř přežívají a čekají na vajíčko i tři dny, někde jsem četla snad týden, ale to už je podle mě moc dlouho..na vzduchu nevydrží, ale uvnitř ano.

mmmura
23. led 2017

Holky, nějak jsem bezradna a nevím co to moje tělo blázni. MS mi vam +- pravidelnou a průběh cca stejný první dva dny hodně silnou a pak už ok. No a teď poslední MS byla hoodne Slaba a jen pár dní. A teď 7 dni po konci MS jsem počítala ze by mela byt ovu. Tak jsme na to vlitli a druhém den jsem začala krvácet. A teď už to mám druhý den. Tak jako nevím. Prej mam nějaký miom a tak jestli to muze byt tim. Nebo to předtím byla ovu a teď je Az MS. Ale s takovym zpožděním.

zlatickon
14. únor 2017

Dobry den,chci se optat zda je tydeni krvaceni pri ovulaci normalni.8.2.jsem zacala spinit,9.2.jsem sla k doktorovi a rekl mi ze je to dost brutalni ovulace a ze folikul na leve strane je 23mm ze az praskne tak se mi ulevi,11
2.preslo spineni v krvaceni az tedy po sexu.S pritelem jsme se tulili 11 a 12.2.Porad krvacim ale uz jen malo.Je normalni krvacet takhle dlouho?nikdy pred tim se mi to nestalo,dekuji za odpoved

absintka19
14. únor 2017

@zlatickon stava se to. Je to kvuli korm.poklesu/zmene. Nektera to ma, jina ne. Nektera jen bolest jinak nic. Folik 23mm je krasne velky takze se nedivim 🙂 a nasledne krvaceni muze byt prave ze uz praskl.

zlatickon
14. únor 2017

@absintka19 aha no ja prave myslela ze je treba krvaceni jen 3 dny,tohle uz mi prijde dlouho a tes se pridala docela i neprijemna bolest v podbrisku,od vcera

absintka19
14. únor 2017

@zlatickon jelikoz ani dr.neschledal nic spatne, u tak velkeho foliku ta bolest musi byt celkem hnusna :( za par dni bude konec, a jestli se snazite tak preju at dalsi ms uz neprijde 🌷

zlatickon
14. únor 2017

@absintka19 no uz aby to prestalo uz jsem z toho unavena,doma mam dva lumpiky 4 a 2roky tak si nemuzu dovolit ani se natahnout☹ jojo snazime se,ted to bylo docela neprijemne pri krvaceni ale nebolelo me to az ted,dnes teda uplne sileny jde mi to i do krize☹ kez by se zadarilo 🙂

absintka19
14. únor 2017

@zlatickon budu drzet palecky ! To je pekne, uz mas dve deticky. Taky planujeme tri, mame jeste 6 v mrazacku 🙂

zlatickon
14. únor 2017

@absintka19 jojo ja mam jeste jednu 11ti letou slecnu ale ta je ve skole🙂 jinak jsem ted prisla od doktora a pry to je vazne k ovulaci a folikul uz tam neni tak ze by to melo ustat.nechtel ve me moc strachat ze pry jestli se to povedlo tak aby tam neco neudelal.ze mam testnout 20-21 a ze uvidime tak jsem zvedava.Ty mas umele oplodneni?tak to je moc dobre ze se to povedlo a budes mit jedno mimi nebo dvojcatka? Pry jich je vetsinou vic kdyz je to umele 😉

absintka19
14. únor 2017

@zlatickon umele, ano, na prvni pokus. Zavadeli jsme jen jedno embryo a cekame jednu zdravou holcicku 🚼 nam primar vysvetloval proc nezavadet vic: kdyz se daji 2 a jedno bude spatne a odejde muze stahnout i to zdrave, a take jedno je mensi natlak na telo zeny a tedy vetsi sance na donosene zdrave dite a zdravou maminku 🙂 uz davno neplati ze cim vic zavedou tak je vetsi sance.

zlatickon
14. únor 2017

@absintka19 jo to je logicke,to je moc dobre a gratuluji 🙂 no ja uz se nemuzu dockat pristiho tydne 😉

absintka19
14. únor 2017

@zlatickon budu na tebe myslet. A kdyby to i nevyslo tak vyjde priste 🙂 preju vsem maminam at se podari. Darovat zivot je zazrak a dar.

niterhanka
17. únor 2017

@witchir no nejlepší odpověď, kterou hledám 😉

leontynkar
10. zář 2017

@zuzinkas cetla jsem Tvůj příběh s krvácením pri Ovu - zdařilo se Vam v tom květnu 2013? 🙂 promiň ze je to tak dávno, ale ja to taky ted zazivam, slabé krvacim 2 dny... nic příjemného. Ale na ovu testu //..

zamzulak
15. kvě 2019

Zdravím,jsem tady poprvé.Mam dotaz.Cyklus mám 28dní.Ovulaci po 14dnech.Snažíme se o miminko.Po ovulaci 8.9.den spineni.12den docela velke krvácení.Ale mam dostat ms az za 2dny.Mam to fakt pravidelně.Testy zatim negativní.Mela jste to taky tak některá?Dekuji moc.