Lázně na neplodnost - kam jet?

semik_iii
17. říj 2018

Ahoj holky,
Byla jste ted nekdy nektera v laznich? A kde se s timhle da vsude jet? Ja mam po dvou neuspesnych Ket a nevim jestli me na klinice neposlou na vyskrab delohy. Tak prave pokukuju po nejakych laznich a zda na ne mam narok. Dekuji ☺️

pavca1982
17. říj 2018

@semik_iii Františkovy lázně😉

frufrunka
17. říj 2018

@semik_iii Nevím, jestli v tomto případě je nárok, já jsem byla po neúspěšném IVF, po kterém následovala chemoterapie a sekce. Ale lázně každopádně moc doporučuji. Ve Františkových jsme se sešly u stolu tři - já s jedním dítětem, jedna kamarádka bez dítěte, třetí také. Dneska je skóre takové, že mně díky lázním přibily dvě děti, další kamarádce dokonce tři (jednou dvojčátka) a té poslední jedno (další už nechce). 100% to pomáhá - a myslím, že v tom má prsty i Frantík, kterého jsme chodily denně leštit... 🙂

semik_iii
autor
18. říj 2018

@frufrunka tak to je super 😍, ze to bylo k něčemu. Ja to zkusim nadhodit v CAR a uvidime. Jeste teda mame 2 mrazacky ale tenhle druhej nevydarenej Ket me docela srazil 😢 a do tretiho mam strach jit

katkatomaskova
18. říj 2018

Lázně mají přísné indikace... Resp. pojišťovna má přísné indikace k tomu, aby lázeňskou léčbu proplatily v plné výši... Musí tam proběhnout nějaké výkony - třeba laparoskopie, nevydařená IVF, potraty, revize, operace... Doporučuji Františkovy Lázně - mají nejširší portfolio léčby neplodnosti ze všech lázní v ČR (mají přímo zdroje, jako je ta jejich minerálka, co tam vyvěrá, nebo rašeliniště, které využívají na slatinné procedury apod.), největší zkušenosti, a největší úspěšnost. Já tam byla loni v dubnu a teď mám doma tříměsíční holčičku 🙂 Jo a dámy, nenechte se splést... Pravý a jediný František je v muzeu v parku... :D Mě to řekli až po příjezdu domů, taky jsem chodila osahávat toho u kolonády... :D

u1d1g1
11. led 2023

Zdravím všechny snažilky, nabízím k odkupu poukaz na pobyt do Františkových Lázní - síť hotelů Aquaforum ( léčba neplodnosti ) ale lze využít i pro jiný druh léčby.
Já jsem ho bohužel a nebo spíš bohů dík nevyužila 😇 protože týden před odjezdem jsem zjistila že jsem těhotná 🤰
Poukaz je v hodnotě 13650 Kč já ho přenechám za 10000.-
Jeho platnost je do 30.6.2023 na minimální délku pobytu 14 dní.
Poukaz lze využít na pobyt hrazený pojišťovnou.
Odkaz na stránky, pro více informací je frantiskovilazne.cz
Doufám že Vás lázně dovedou k vysněnému miminku ❤️🤱🧑‍🍼