Ledňátka 2019

tsasenka
8. kvě 2018

Ahoj,
taky čekáte miminko v lednu? Pojďme ty krásné chvilky prožívat spolu 🙂

tsasenka
autor
8. kvě 2018

Ahoj holky, na testu jsem objevila 2 čárky, jsem na úplném začátku 🙂

kesinka2406
8. kvě 2018

Ahojky,jsem na tom podobně

tsasenka
autor
8. kvě 2018

@kesinka2406 Ahojky, kdy se chystáš jít k doktorovi? Já to plánuji za měsíc, aby už bylo vidět srdíčko. No, snad to dopadne 🙂

kesinka2406
9. kvě 2018

Ahojky,ja mam jit 18.5.

jollisek
12. kvě 2018

Ahoj holky,taky se mezi vas hlasim 😊 ja uz mam prvni prohlidku za sebou, ale nebylo zatim nic moc videt,jen dutinka. Pristi utz mam az 1.6.

dreana
12. kvě 2018

Ahojky holky, taky se hlasim ! Dneska 3+3, ve ctvrtek na krev ❤

horvathova3
12. kvě 2018

Ahoj přidávám se k vám 😊 podle ms 5+3 ale uvidíme co řekne doktor

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
irisv
12. kvě 2018

Já se asi taky přidám, no... včera taková středně silná čárka, dnes datum ms a zatím nic... K mudr. sem objednaná na půlku června na preventivku, přeobjednávat asi nebudu. Už máme doma dubňátko 2017, takže budou od sebe 20 měsíců. Sem vyděšená 😀

myskaq
13. kvě 2018

Ahojky ja take udelala testik minuly patek ( clearblue digital) a pozitivni 2-3 tak se budu objednavat k doktorce 🙂

kesinka2406
14. kvě 2018

Ahojky ja jsem 5+6 v patek dalsi kontrola a konecne budem vedet zda jak se vyviji nebo jestli jsou tam fakt dve nebo jedno. Drzte nam pakecky

tsasenka
autor
14. kvě 2018

Holky, já to včera večer řekla manželovi. Normálně měl slzy v očích a to je už naše třetí. Takovou radost měl.
K doktorovi nepospíchám. První jsem po 2 týdnech od vynechání (tedy asi 6-7tt) potratila. Doufám, že to bude v pořádku. K doktorovi chci jít až v 8 tt, aby už šlo vidět srdíčko a tak 🙂

irisv
15. kvě 2018

Holky, nechci tu být první negativní, ale .... v pátek sem si dělala test z večerní moči, taková středně silná čárka. Dnes sem si dělala další z ranní moči a čárka je totožná. Při prvním těhu sem v den vynechané ms měla dvě dálnice. Tady se mi ale síla čárky nemění, ať večerní nebo ranní moč. Navíc už 4 dny po vynechání ms, dle mého nesílí. Nemůže to být třeba mimoděložní? k dr. jdu až v červnu. Díky

tsasenka
autor
15. kvě 2018

@irisv Možná, že k oplodnění přišlo trochu později, proto čárka zatím nesílí. Mně pořádně zesílila až týden po vynechání.
Jinak k doktorovi se taky chystám v červnu. Určitě to bude dobré, uvidíš 🙂

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
jollisek
15. kvě 2018

@irisv me zacala carka silit az tyden po vynechani, urcite to bude ok 😉

maarkeetkaaa
15. kvě 2018

@priefi urcite bude vse v poradku, budu ti drzet palce 🙂... me je dneska teda taky fakt ouvej, poprosila jsem muze, at mi doveze colu vyhlizim ho jak smilovani bozi... dej pak vedet 🙂

jollisek
15. kvě 2018

@maarkeetkaaa taky dneska nemam dobry den, jsem na navsteve u rodicu a od rana mam nizky tlak a je mi hrozne blivno 😕

@priefi drzim pesti, aby ti to dobre dopadlo, dej pak vedet

irisv
15. kvě 2018

mně je dnes taky zle...ale u nás to vypadá na bouřku, takže nízký tlak ☹

@priefi to sem zkoušela, výsledek stejný. Uvidíme. To bude u tebe dobrý, neboj 🙂

maarkeetkaaa
15. kvě 2018

@irisv u nas se taky zmenilo pocasi a jsem dneska i desne lina a nic se mi nechce..

irisv
15. kvě 2018

a teď sem začala špinit zase já. Tak uvidím, co z toho bude.

Holky, jaké máte termíny porodu?? Já 18.1.

misakri
Autor odpověď smazal
Zobraz
jollisek
15. kvě 2018

@irisv ja bych mela podle ms byt 6+4,takze termin 4.1., ale jelikoz mam nepravidelny cyklus,tak i doktorka potvrdila,ze budu tak o tyden min,tudiz termin dele.vic bude videt az na dalsim utz

maximaty
15. kvě 2018

Ahoj, jsem po IVF, dnes 5+2, předběžný termín 13.1.2019 ... ještě nemáme vyhráno ale já doufám a věřím že za dva tydny uvidíme srdíčko.... přeji všem hodně štěstí a pohodové těhotenství

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
irisv
15. kvě 2018

@priefi díky, uvažuju o tom, uvidím co přes noc, třeba je to jen hnízdění... a tobě gratuluju!!!

misakri
Autor odpověď smazal
Zobraz
priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz