Léky na podporu otěhotnění, jaké jste braly?

elisafabri
4. říj 2013

Ahoj holky, jak se Vám podařilo otěhotnět? Brali jste nějaké léky na podporu? Jaké? Co Vám pomohlo?

espada
4. říj 2013

Ahoj, a máš nějaký problém nebo to jen chceš podpořit? Pokud nemáš zdravotní problém, tak mě zabralo, že jsem to neřešila. S manželem jsme spolu spávali, kdy jsme měli chuť, plodné dny jsem neřešila (přibližně jsem samozřejmě věděla, kdy je mám).Psychika je moc důležitá. Řekla jsem si, že až to přijde, tak to bude. No a bylo to při druhé ovulaci 🙂

neominka
4. říj 2013

Ja si vypocitala na internetu plodne dny a vim presne na den a taky kde jsme miminko pocali ( v plodnych dnech jsem mela styk jen jednou) a podarilo se na prvni pokus ( bohuzel jsem musela v 16tt na ukonceni tehu), ale preju hodne stesti ovulacni dny jsou dulezite, ale nemilovat se jen s povinnosti ...

julie89
5. říj 2013

Ahoj holky, já osobně jsem se s manželem rozhodla, že by byl čas, ale od té chvíle na to neustále myslím. Trochu mě to začíná děsit, ale nedokážu myslet na nic jiného. Jak je to u Vás?

chrisula
5. říj 2013

@elisafabri nosifol

julie89
5. říj 2013

@chrisula
Co to je?

terim
5. říj 2013

Taky beru nosifol, ale je to celkem drahé (kupovala jsem ho za nějakých365,- , v jedné krabičce je 20pytlíčků) já piju 2 pytlíčky denně a to se pak opravdu prodraží. Teď jsem četla, že je uplně nejlepší drmek, takže si zkusím koupit čaj z drmku, rovná to hladinu hormonů do latě a to potřebuji kvůli prolaktinu, kvůli kterému nemůžu otěhotnět, tak snad to zabere :/ jinak jsem ještě chvíli brala chytré miminko, to stojí 199,- a je tam 60tablet s tím, že se bere jedna denně.

elisafabri
autor
6. říj 2013

@espada no asi žádný zdr.problém nemám. Jen bych strašně chtěla mimi Snažíme se už 2roky.

elisafabri
autor
6. říj 2013

@neominka já zkouším ruzné doplnky

elisafabri
autor
6. říj 2013

@julie89 ono nejde na to nemyslet. . také stále na to myslím

elisafabri
autor
6. říj 2013

@chrisula to jsem brala 4 měsíce

elisafabri
autor
6. říj 2013

@terim a zatím ti nic nepomohlo?

espada
6. říj 2013

@elisafabri A byli jste na vyšetřeních?

elisafabri
autor
6. říj 2013

@espada Byli jsme v Centru asit.reprodukce mám zasebou 2x IUI a 1xIVF , při druhém pokusu nám nepřežili embrijka při rozmrazení. Bylo nám doporučeno na další ivf po Novém roce. Brala jsem Femibion, Nosifol, Utrogestan, ted piji kontryhelový čaj s listovkou

chrisula
6. říj 2013

@julie89 je to prasek,ktery si kazdy den rozpustis ve vode,celkem i dobre chutna.jsou to vitaminy,novinka.me to ma doktorka doporucila.pomohlo to i holkam,co jim roky neslo otehotnet.vsak si najdi na intasu nosifol,tam vse pisi..

chrisula
6. říj 2013

@elisafabri ja nemohla nekolik let otehotnet,pak jsem pila nosifol a povedlo se,ale potratila jsem.

jooola
6. říj 2013

@elisafabri Já vyzkoušela taky spoustu preparátů. Těhotná jsem byla jednou - po měsíčním braní tinktury Jeřáb ptačí, ale bohužel to odešlo na začátku 6 týdne. Teď jsme měli měsíc pauzu a začínáme nanovo. Mám bylinkovou směs od mgr. Podhorné, tak doufám, že se zadaří. Kdyby si chtěla bližší info, napiš IP.

espada
6. říj 2013

@elisafabri Aha, tak to ti bohužel neporadím. Nemám s tím zkušenosti. Přeji ti, aby to co nejdříve klaplo.

elisafabri
autor
6. říj 2013

@chrisula to mě mrzí, ale teď to určité vyjde

elisafabri
autor
6. říj 2013

@espada děkuji snad

chrisula
6. říj 2013

@elisafabri jdu za mesic na ivf,tak snad uz to vyjde... ☹

chrisula
6. říj 2013

@jooola tak ti drziim palečky

jooola
6. říj 2013

@chrisula díky moc 🙂 tobě také hodně štěstí!!!

elisafabri
autor
6. říj 2013

@chrisula přeji hodně štěstí a držím palečky 🙂

chrisula
6. říj 2013

holky tak snad se nam to splnii vsem🙂

krmv
6. říj 2013

My jsme meli problemy a byli i na IUI a pak nam zabralo,kdyz jsme oba s manzelem uzivali sirup Gynex a zabralo to. Tak vsem hodne stesti

elisset
9. říj 2013

@julie89 já dobrala prášky na konci srpna, ale s tím, že jsem už "musela", protože manžel chce miminko dlouho a už jsem neměla to srdce, znovu to posunout, vždycky jsem si našla výmluvu a termín stále posouvala 😕, ze začátku jsem měla strach jakmile se ke mě přiblížil 😀, pak nějak ten strach opadl a já celý měsíc nemyslela na nic jiného .. najednou jsem chtěla ať se to podaří, což jsem se sama divila, že takový obrat z ničeho nic 🙂, měsíčky přišly, tak jsem byla zklamaná a teď je to vlastně druhý měsíc co se "snažíme" a najednou už to zase neřeším vůbec, ale nevím čím to 🙂

julie89
9. říj 2013

@elisset
To te chapu, ja jsem na pred par lety hrozne chtela uplne jsem nedokazala myslet na nic jineho. Pak uplne opak ja jsem vubec nechtela a muj muz ano. Chapu te! Ted teda uz chci i ja. Mam momentalne 5 prasku k dobrani, ale zacala jsem spinit nechapu a nevim zda mam uz nechat nedobrane a nebo to i tak dobrat?
Je to zvlastni nektere holky maji jeden sex a jsou tehotne a u nas to trva.

elisset
9. říj 2013

julie89 a už se ti to někdy stalo, že jsi z ničeho nic špinila? já nikdy při braní antikoncepce takové problémy právě neměla, byla jsem naprosto spokojená, kdykoli jsem mohla posunula jsem si menstruaci i o dva měsíce a nikdy jsem nešpinila .. dobírat to asi nemusíš, ale já to dobrala, tak jak jsem měla .. no jo, holt někomu se poštěstí hned někomu později a někomu bohužel vůbec, tak uvidíme 🙂

julie89
9. říj 2013

@elisset
Prave, ze nestalo, tak proto jsem z toho prekvapena.ja taky vzdycky v klidu i jsem si to posouvsla.

elisset
9. říj 2013

@julie89 tak pokud stejně špiníš, tak bych to asi vysadila rovnou, na co čekat 🙂