Léky na podporu otěhotnění, jaké jste braly?

elisafabri
4. říj 2013

Ahoj holky, jak se Vám podařilo otěhotnět? Brali jste nějaké léky na podporu? Jaké? Co Vám pomohlo?

julie89
11. říj 2013

tak už jsem to dostala pořádně. Dnešní den mě ujistil, že opravdu chci. Jak to máte s prací? oznámení o těhotenství?

cibrikova
1. dub 2015

Chci moc miminko a nemůžu otěhotnět nevím proč

cibrikova
1. dub 2015

@cibrikova nevíte jak my pomocz

cibrikova
1. dub 2015

Chci moc miminko a nemůžu otěhotnět nevím proč
@julie89

kika900
12. dub 2015

Ahoj, moje máma začala pít kontryhel a otekly ji nohy. Nevíte s čím to může souviset?

weeckle
13. dub 2015

@cibrikova mala by si si zájsť najprv ku svojmu gynekológovi, nech ťa poriadne vyšetrí, je možné, že je nejaký problém zo zdravotného hľadiska...až potom by som riešila otázku nevím proč...

rfrf
20. dub 2015

@jooola Dobrý den.Moc prosím o bližší info.A co je to ten jeřáb ptačí. 🙂 Děkuji

jooola
26. dub 2015

@rfrf Je to bylinková tinktura. Kapičky se berou 3xdenně celý cyklus. Kupují se v bylinkářství, někde mají i v lékárně. Jedna lahvička je na jeden cyklus. Moc mi pomohl.

darija06
16. říj 2019

Podle mě to chce hlavně klid a trpělivost, nemyslet na to neustále a brát takové ty vitamíny s kyselinou listovou, ty se hodně doporučují. Já jsem při prvním těhu brala taky tady ty doplňky akorát teď u druhé jsem zkusila zase něco jiného, novějšího, protože to jde neustále dopředu a to složení se vylepšuje.

gabrielkkaa
9. říj 2020

Holky mate někdy zkušenosti s Mama Víta ty prášky když jste se snažili o miminko

gabrielkkaa
9. říj 2020

@darija06 jaký jste brala léky když jste se snažila o miminko

skarma007
16. črc 2021

Mela jsem nakazano od doktorky tak 6 měsíců před snažení kyselinu listovou 800 mg, ja ji brala 2 mesice pred a pak jsem brala rybi tuk, ono je dobry telo pripravit na plozeni, jako kdyby uz tehotny bylo, tak mi to i vysvětlovala doktorka, muze se pak zabranit vyvojovym vadam, jelikoz se vam budou vytvaret kvalitnejsi vajicka a pila sem jako vzdy zeleny caj z bylinkarstvi

uzsinevimrady
11. bře 2022

@skarma007 dobrý den mohla by jste mi prosím napsat přesně jakou tu kyselinu jste brala ? A jaký rybí tuk... Moc děkuji