Letrozol. Máte zkušenost?

verisek001
18. kvě 2022

Ahoj mám dotaz,jaký máte zkušenosti s letrozolem? Mám PCOS a podruhé užívám Letrozol. Před ovulaci si pichnu vzdy Ovitrelle. Podařilo se vám díky tomu otěhotnět? Teď naposledy mi po něm vyrostlo asi 5 folikulu, tak doufám no.

verunda18
19. kvě 2022

@verisek001 ahoj mám něco podobného co ty ,letrozol beru už tak půl roku ,a ovitrele píchám taky abych vůbec měla ovulaci a vše bez úspěchu .tím tě nechci ztrašit nebo tak ,třeba ti to pomůže ,ale u mě to nějak nepomohlo.UŽ ti nabídli IUI ?

verisek001
autor
20. kvě 2022

@verunda18 zatím to řeším u svého gynekologa a jiný postup zatím nenavrhl. Právě nevím, jak dlouho to brát, než se přistoupí k jinému řešení 😑 beru to, protože mám PCOS a ovulaci bez toho nemám. Přemýšlím, jestli třeba není problém v průchodnosti vejcovodu

verunda18
20. kvě 2022

@verisek001 ahoj to si nemyslím .
Já chodila taky k normálnímu gynekologovi ale sám my nabídl že stím až tak hodně neudělá ,že mám navstit asistovanou reprodukci že tam určitě my pomohou .
Bohužel mám problémy jako máš ty ,neprobíhá u mě ovulace ,abych nějakou ovulaci měla tak my musejí dát ovitrele a letrozol ,teď ještě zjistili že přítel má problémy se spermiogramem že má málo pohyblivých tak máme zvážit IVF.
Tak snad nebudeš mít takové problémy jako my .