"Light" snažení o druhé dítě, necháme tomu volný průběh

crawler
10. dub 2012

Ahoj maminky🙂

Už nějaký ten měsíc přemýšlím o druhém miminku, tak jsme se s manželem rozhodli nechat tomu volný průběh. Jsou tu maminky, které také plánují pořídit sourozence, ale nechtějí "se cíleně snažit" ???

kristi
10. kvě 2012

@andelka Danikovi vse nej 🙂

andelka
10. kvě 2012

@kristi děkuju🙂 Čekám až mimi usne a jdu dělat dort 🙂

keila
10. kvě 2012

Ahoj holky, uviděla jsem ten název ve fórech a řekla jsem si, že to je něco pro mě! Začínáme se snažit o druhého prcka a volný průběh je u nás opravdu víc než volný. Často mi přijde, že se za oním volným průběhem skrývají spíš holky, kterým to nejde, ale u nás to opravdu není o zoufalé touze po miminku. Dceři bude teprve 14 měsíců, takže jednou je to spíš tak, že když vidím, jak zlobí, že ještě počkáme a v zápětí si zase říkám, že není na co čekat. Takže chránit se nebudeme, ale ani sledovat plodné dny apod. Prostě jen sexovat podle chuti a ono to přijde. Můžu se k vám tedy přidat?

catherin89
10. kvě 2012

@keila Ahoj, koukám, že máme stejné smýšlení 🙂 I když už mám dceru (skoro) dvouletou tak když zlobí říkám si: ne další dítě ne! a když je hodná tak: jéé ta je úžasná, pořídíme si další 😀 Ale snažíme se taky tak něja volně, občas se tomu snad ani nedá říkat snažení. Já jsem si díky jednomu příspěvku tady zjistila kdy mám plodné dny, ale trefili jsme se do nich asi jednou 😅 , takže že bychom to dělali jen kvůli tomu to ne. 😉 A za mě tedy vítej 🙂
@andelka Taky přeji Danielkovi vše nejlepší k narozeninám 🙂

crawler
autor
10. kvě 2012

Holky, přišlo Vám upozornění, že jsme se zamkly?
@zazulka přidám Tě k nám, ju? 😉

crawler
autor
10. kvě 2012

@keila ahojky🙂 přidám Tě do zamčené diskuze, ju? 😉 do IP Ti přijde upozornění 😉

rena1410
10. kvě 2012

Me nic neprislo ☹

crawler
autor
10. kvě 2012

@rena1410 jak to? 😕 napsaná v členech jsi...fakt v IP nic nemáš? 😲

keila
10. kvě 2012

@catherin89 jojo, máme to tedy dost podobně. I když teď dopoledne jsme byly s malou u doktorky a to, co tam prováděla jiná holčička, jen jsem zírala a svou zlobivou holčičku jsem pojala zase za hodnou. 😀

@crawler děkuji za přivítání

Jinak myslím, že upozornění chodit nebude, ale když si otevřete fórum, vlevo uvidíte uzamčené diskuze, ve kterých jste členem. 😉

crawler
autor
10. kvě 2012

@keila tak nevím - při zakládání diskuze mi to psalo, že každému uvedenému členu přijde upozornění do IP 😅
tak šup holky do uzamčené 😉

catherin89
10. kvě 2012

@crawler mě taky nic nepřišlo
@keila tak ta moje taky nezlobí pořád ale někdy jí to chytne, ale naštěstí to není zas tak často.Je pravda, že když vidím některé jiné děti jaké umí udělat scény tak si taky říkám jaká je ta moje holčička zlatá 😉

crawler
autor
10. kvě 2012

@catherin89 tak v tom mají bordel 😝 nicméně, jak píše keila - jukni se do levého sloupce a diskuze s logo klíčkem a názvem light snažilky tě čeká 😉

catherin89
10. kvě 2012

@crawler Děkuji 🙂

zazulka
10. kvě 2012

@catherin89 já to taky tak vidím a s tou holčičkou nebo chlapečkem...dřív jsem toužila po holčičce, teď se mi nějak do hlavy vkrádá víc ten kluk, uvidíme, je mi to fakt jedno. U prvního nebylo, ale teď je, Max mě přesvědčil, že i ten kluk stojí za to 😉
@kristi ne, proč? 😀 Jako fakt, jsme rozhodnutý 🙂 Chápu dobře, že se Ti nelíbí? Nebo?
@madlisek holky, já jsem otěhotněla s Maxem v srpnu, od Novýho roku do toho srpna jsem menstruovala 4x a MUDr mi řekl, že to na to vůbec nemá vliv... takže i s takovým cyklem to určitě jde...
@andelka mám taky mamku v důchodu jako zálohu 😀 Jé, no tak to ráda slyším, že to jde. Že to je záhul si umím představit a přesně, taky jsem ráda, když se mnou někdo je, já jsem dost hyperaktivec, nejsem ráda sama, ráda se družím a obíhám pořád někde 🙂 Jé, fakt, jo? Stela je krásný jméno 😵

zazulka
10. kvě 2012

@keila já jsem tady taky nová, ahoj 😵
@crawler ha, tak já si vás jdu najít 🙂

kristi
10. kvě 2012

@zazulka prave,ze libi, a strasne moc. Jenze se tak jmenoval jeden muj hodne vaznej ex, kdyz jsem zila ve Spanelsku a muj muz to proste nevydycha....a me to tak mrzi, pac je to neuveritelne pekny jmeno

zazulka
10. kvě 2012

@kristi no tak to jsem hodně ráda 😵 Maxim a Bruno, líbí se mi to dohromady 😀 A s tím jménem u vás to chápu, já bych nejraději Viktora, ale je to jméno mýho otce a to manžel taky nevydýchá ☹

kristi
10. kvě 2012

@zazulka shodou okolnosti muj otec i muz jsou Robertove....mozna nakonec bude tohle jmeno 🙂

zazulka
10. kvě 2012

@kristi no tak vida, to bych měla po problému 🙂

kristi
10. kvě 2012

@zazulka no vzhledem k tomu, ze to proste BUDE holka, tak je to jedno 😀 😀 😀 jine varianty nepripoustim

catherin89
10. kvě 2012

@zazulka Tak to si napsala hezky a uplně přesně, holka nebo kluk obojí prostě stojí za to: 🙂

zazulka
10. kvě 2012

@kristi a jméno?
@catherin89 to jo, já bych ráda nakoukla i do holčičího světa, ale ono si nás najde to miminko, který bude chtít 🙂

catherin89
10. kvě 2012

@zazulka Jo taky si říkám, že si k nám mimi cestu najde 🙂 Já opravdu vůbec nevím, ke ketrému bych se přiklonila prostě ať to je co chce hlavně, že bude v pořádku 🙂

zazulka
10. kvě 2012

@catherin89 no kdybych si měla objednat, tak sama teď nevím, co zakliknout 😀

kocka5
10. kvě 2012

Hojte,
@zazulka.....já chci holku....dnes jsem byla v obchodě s botama a měli tam krásné disko tenisky.....štříbrná + žůžová.....kýč jak bič....... když oni pro kluky tak krásný věci nemaj. 😉 Na druhé straně bych využila věci po J.....

@andelka ...... kdysi dávno jsem tě viděla na diskuzi....že se pokoušíte o první.....pak že už těhu......a teď.....už dvě......do kelu to letí.....😀
@crawler...... co s tou zamčenou diskuzí.....jsem zvaná?

Když jsem byla těhu do do naší těhu diskuze napsal ze srandy jeden opilý manžel...... nic sprostého jen tak pod nickem své ženy......druhý den se omlouvala......pak že zamčená je lepší.....pak že facebook je lepší....a najednou kouknu.....všichni odtud na facebooku a tak se talo naše téma mrtvým 😒 . Ještě že tady se to nestane 😀

crawler
autor
10. kvě 2012

@kocka5 to víš, že jsi - jsi v seznamu, tak jen dál 😉

kristi
10. kvě 2012

@zazulka Olivie, Lea a Zoe 😉

zazulka
11. kvě 2012

@kocka5 přesně, pro holky toho maj fakt hodně! Pro kluky jen "prďácký", ale pro holčičky toho maj fakt hodně 😵 Je fakt, že my všechno dědíme, holčičí věcičky zůstaly nevypraný, tak uvidíme, jakej bude jejich osud tentokrát 😉
@kristi Olivie!!!! Překrásný jméno!

iivet
14. kvě 2012

@crawler me tez nic neprislo ☹

crawler
autor
14. kvě 2012

@iivet vypadá to, že to nepřišlo nikomu - nevadí - jukni do levého sloupce seznamu diskuzí a tam jsou s logem klíčku ty zamčená a ta, co se jmenuje light snažilky, Tě čeká 😉 tak přijd 😉