"Light" snažení o druhé dítě, necháme tomu volný průběh

crawler
10. dub 2012

Ahoj maminky🙂

Už nějaký ten měsíc přemýšlím o druhém miminku, tak jsme se s manželem rozhodli nechat tomu volný průběh. Jsou tu maminky, které také plánují pořídit sourozence, ale nechtějí "se cíleně snažit" ???

iivet
14. kvě 2012

uz jsem vas nasla - uf 🙂 Diky moc

terryfox
14. kvě 2012

Ahoj holky, tak si tak přijdu na koníka a najdu v seznamu diskuzí tuhle a strašně mě zaujal název 😉 My taky chceme ještě jednoho prďouse a taky nehodlám tlačit na pilu. Rodičák mi končí příští rok v srpnu, takže ideálně by se v tuto dobu mělo narodit naše druhé děcko 😀 Ale člověk míní, život mění... takže ten "light" přístup se mi moc líbí 😵 No ale taky koukám, že jste se asi zamkly, takže nefíííím 😀 Pokud berete nové ovečky, ráda se připojím, pokud jste už sehraná parta a o nováčky nemáte zájem, pochopím to 😉 Všem přeju, ať se druhá miminka podaří a hlavně, ať jsou zdravá 😵

crawler
autor
14. kvě 2012

@terryfox ahoj🙂 jsme nová diskuze, takže se určitě zapoj 😉 napíšu Tě do seznamu do té zamknuté, tak přijď 😉

terryfox
14. kvě 2012

@crawler jůůů, tak to jsem ráda 😉 ráda si pokecám s podobně smýšlejícími babami 🙂 a v zamknuté diskuzi ještě raději, aspoň budem moc být víc otevřené, znám z diskuze, kam chodím už dlouho, případ, kdy jednu kočku sem na MK chodila šmírovat znepřátelená část rodiny 😕 😠 My tedy zatím máme se všemi vztahy ok, ale svět internetu je divočina, no... 😀

kocka5
15. kvě 2012

ženy, tak naše light snažení opět nepřineslo ovoce. Beru to sportovně....za 3 týdny chci jet na dovču...a takhle to bude bezproblémové.....za hranicemi😀.....

co tak ta dnešní Žofie😀 Též dobrý jméno😀

cabalkova
4. čer 2012

@crawler Ahoj, mohla bych se k vam pridat? Taky bychom chteli druhy kousek... az to prijde tak to prijde... tak bych rada pokecala...

crawler
autor
4. čer 2012

@cabalkova tak šup k nám do soukromé "light snažilky" - těšíme se 🙂

ladus88
13. črc 2012

Muzu se tez pridat devcata?

hanulka_86
13. črc 2012

Ahoj holky, moc se mi líbí název diskuze a ráda bych se též přidala, jestli berete nové ovečky 😉

sjussi
18. črc 2012

Ahoj muzu se pridat?Antiko sem vysadila na konci dubna a oficialni snazeni zacala od cervna.Snazime se snazime ale zadne plodne a neplodne dny nepocitame ani ovulaci nekontrolujeme,proste kdyz to vyjde tak to vyjde a kdyz ne uvidime co dal.Mam uz 19 mesicniho syna,ktery se povedl na prvni pokus 🙂 a chteli by sme mu poridit sourozence 🙂

crawler
autor
20. črc 2012

@ladus88
@hanulka_86
@sjussi

ahoj děvčata🙂 už jsme se před časem zamkli, ale ráda vás do diskuze přidám 😉 Protože jsme tam už zaběhnutá parta, tak se nám prosím krátce představte ( i když Ladušku znám 😀 ) ať ostatní o vás něco ví 😉 Jinak některým už se zadařilo a přírustek čekají, ale stále dost light snažilek zůstalo 😉 Až vás přidám, tak diskuzi objevíte vpravo ve sloupci s obrázkem klíčku a název "light snažilky" 😉

crawler
autor
20. črc 2012

@ladus88
@hanulka_86
@sjussi tak jste přidané a ještě se omlouvám za navigaci - neuvědomila jsem si, že modrý koník změnil vizáž - tož najdete nás pod kategorií soukromé diskuze 😉

sjussi
20. črc 2012

diky 🙂

ladus88
20. črc 2012

Dekuji Eviku🙂

verciiik
30. zář 2012

@crawler nemohla bych se taky přidat k light? 🙂

beru3nek
16. lis 2012

ahoj holky, můžu se taky přidat? Máme doma raubíře, kterému v létě byly dva roky a teď jsme si přestali dávat "bacha" Tak uvidíme, jak se to vyvrbí 🙂

favofrenki
4. únor 2013

Ahoj je tady ještě někdo kdo se o druhé miminko nesnaží, ale ani se nechrání? Prostě tomu nechává volný průběh...

bjoucik.15
2. zář 2014

Můžu obnovit tuto diskuzi? My se ještě nesnažíme,ale už mám povel vynechat prášky a tak nějak to necháme na přírodě 😉 😎 je tu někdo takový??

zvirka
2. zář 2014

@bjoucik.15 Zdravím, u nás je to v plánu cca od října, HA už jsem dobrala v červenci, MS zatím nic, stále čekám. Ještě beru nějaké prášky, ty chci dobrat cca do konce září a pak volný průběh 😉 Ale: máme skoro 4letého chlapečka, chodím spát skoro dřív než on 😅 Navíc po porodu pro mě sex nic moc..... Tak nevím, snad se nám brzo zadaří. 😉

bjoucik.15
2. zář 2014

@zvirka tak přeju brzké zadaření 😉 O sexu mi ani nemluv, to je pro mě pomalu cizí slovo, ale stále si myslím,že za to může HA a konizace, na které jsem byla v lednu tohoto roku. Úplně se bojím, že s tím budou problémy 😒 Tento měsíc jdu k dr. zeptat se zda se vůbec můžeme začít snažit 😖

pav_la
2. zář 2014

Ahoj holky. U nás je to podobně. Máme dvojčata a také uvažujeme o dalším dítěti. Po porodu jsem žádnou HA ani nezačala brát. Měsíc už tomu necháváme volný průběh, žádné velké snažení, ale také žádná ochrana. Tak uvidíme, kdy se zadaří 🙂.

evcanovak
16. bře 2015

Ahoj holky, jsem na MK úplně nová, tak se tu teprve rozhlížím. Ale tahle skupinka mě zaujala, taky se chceme začít snažit o druhé mimi, nebo spíš nechat tomu volný průběh, jak se říká 😀 za jak dlouho se vám podařilo tím volným průběhem otěhotnět? 🙂 🙂

smardik
16. bře 2015

@evcanovak já měla jen volné snažení u obou synů, u prvního od 1.1 vysazena HA a syn se narodil 25.10, mladší syn byl jeden pokus a ten pokus nedávno oslavil 5let

monaa89
16. bře 2015

Dobry den je tu prosim nekdo kdo ma cyklus delsi treba 32 dni a vice??

tynulkaxix
1. dub 2015

Ahojky taky se přidávám. Doufám že se někdo přidá a budeme moct vse konzultovat.

maki73
1. dub 2015

@monaa89 já měla po vysazení HA cyklus 35-40 dní jak kdy a o druhé mimčo jsme se nějak přímo nesnažili, ve smyslu počítání plodných dnů, měření teploty apod. stejně počítat se nic nedalo a nějaké ovu testy se mi nechtěly, ale antikoncepci jsem vysadila na jaře 2012 a otěhotněla jsem na podzim 2014, takže je potřeba asi počítat s delší dobou, pokud jde o toto, ono při delším cyku je těžké "trefit do černého" 😀.

somalicats
1. črc 2015

@monaa89 Já jsem měla před prvním otěhotněním cyklus 35 dnů, pak jsem po první dceři brala 7 let antikoncepci a od té doby mám 28 dnů, i když HA už 5 let neberu...

crawler
autor
1. črc 2015

Tak jsem si náhodou všimla, že je diskuze opět obnovená - to mě těší 😀 😵 Jsem tehdejší zakladatelka této diskuze - dnes má již "light" miminko 2 a 1/4roku. Všem vám přeji krásné light období a nechť si miminko ve správný čas najde cestu právě k vám 😵 Držím vám všem palce!

luca16
16. črc 2015

Ahoj, tak já se taky přidám. Uvažujeme o druhém dítěti, ale zatím tomu necháváme volný průběh... necháme se překvapit, zda to půjde nebo ne🙂