Maca. Komu pomohla k miminku?

veruncik
28. dub 2010

Ahojky, pátrám po Vašich zkušenosti s Macou? Je tu někdo komu pomohla k mimískovi? Jak dlouho jste ji brali? Já teď končím 2. měsíc, zatím vím, že srovnala můj cyklus...Budu ráda za jakoukoliv Vaši zkušenost.

estrozinka
29. dub 2010

Ahoj Veruncik, kdo ti poradil MACU? Jaké obsahuje bylinky a je určená právě pro zdárnou plodnost?

veruncik
autor
29. dub 2010

estrozinka - Macu jsem našla na internetu a dokonce jsem článek o ní našla v gynekologickém časopise , http://www.praktickagynekologie.cz/pdf/pg_09_04...
a taky moje doktorka z CARu mi ji doporučila a pak jsem se sešla i s autorkou tohoto článku
http://www.mojemedunka.cz/clanek.aspx/zaujalo-n...
Něco málo, co je možné i najít na internetu:Maca je prastará bylina peruánských And. Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především má významný vliv na reprodukční zdraví. Pomáhá při sexuální impotenci mužů, frigiditě žen a neplodnosti. Maca stimuluje jak mozková centra, tak reprodukční orgány prostřednictvím normalizace hormonální hladiny.

Zatím ji beru krátkou dobu na to, abych prokázala všechny pozivní účinky, ale je všude hodně chválena, tak uvidíme...Četla jsem, že pár holčinám opravdu pomohla 🙂 Uvidíme, jestli někomu taky z koníka pomohla....

iva.4
29. dub 2010

Ahoj my jsme brali taky Macu vlastne jsem ji koupila pro sveho pritele je syce drazzsi ale pro nas ucinna, bral ji dva mesice a hned se nam po trech letech radarilo. Syce to nedopadlo dobre skoncilo to revizi ale nemejte strach bude tam jiny problem. No tak pokud jde o Macu urcite bych ji vyskousela. Drzim palce at se zadari. Mejte se.

petrala
24. lis 2010

Ahoj vsem,Objednala jsem si take Macu snazime se uz 3 roky....Ale muze se uzivat i v tehotenstvi?

sophie1
24. lis 2010

@petrala V těhotenství se brát nemá.....

petrala
24. lis 2010

no..ale co kdyz otehotnim a hned to nezjistim a budu barat Macu? 😒

lucija
24. lis 2010

Nikde není psané, že se v těhotenství nemá brát. Aspoň já to nikde nenašla. Taky baštíme 😉

lucija
24. lis 2010

MACA – doporučené dávkování
1-2 malé lžičky rozmíchat v mléce, šťávě či jídle. Většina firem, prodávajících macu, dávkuje asi 500 mg základní sušené macy v jedné kapsli. Většinou se doporučují 3 kapsle denně, krátkodobě i 6 a maximální přípustné množství je 10 kapslí denně. Efekt se dostavuje po srovnání orgasnimsu = většinou po 14 dnech užívání.
Macu mohou užívat i těhotné a kojící ženy a děti od tří let (dětem do šesti let stačí třetinová dávka).

petrala
24. lis 2010

@lucija tak super.... 🙂

lucija
24. lis 2010

@petrala 😉 Držím palečky ať brzy zabere tak jak má 🙂

adelaslaba
10. pro 2014

Za nás mohu jen doporučit, ani jsem takovou rychlost nečekala. Otěhotněla jsem po 2 měsících.

sonisek
11. lis 2017

Ahojky,manžel začal brat Macu a k tomu pije kotvicnik. Od té doby chodí hrozně na malou,na to s tím nějakou souvislost? Že by to bylo až tak mocopudne? Hlavně,když by mu to pomohlo se spermijkama...někdo se zkušenostmi? ;)