Máme holku, chceme kluka. Ovplyvní pohlavie ovulácia?

kristis
7. srp 2013

Ahoj rada by som vedela ci ma niekto nejake skusenosti ako mat pohlavie ktore by sme chceli.My mame holku ale o nejake 2 roky by sme chceli kluka.Viem ze sa meni krv po 7 rokoch ale zial nam stale vychadza holka.A co ovulacia je tam sanca ked mam plodne dni ze by to mohol byt kluk?Dakujem za vsetky odpovede. 😉

kristis
autor
9. srp 2013

@cermi77 ano navaza a neviem preco ved ja nemozem za to ze niekto ma chore alebo nevie mat deti ja som uprimna a bola to uplne obycajna otazka.Nak si trhnu ja za problemi ktore maju nemozem a nikdy by som nikomu nic zle nepriala a bodaj by sa rodili zdrave deti.

kristis
autor
9. srp 2013

@kalo dakujem vidim ze ste tu aj ty co ma chapu a tie ostatne nak si najdu temu vhodnu na to.

kristis
autor
9. srp 2013

@maximaty bohu zial je to tazke pre rodinu ale nikto za to nemoze.

kristis
autor
9. srp 2013

@cabalkova ano vidis tiez by si mala radsej holku uz po synovi ale mne len zacalo vadit ze otazka je uplne ina a kazdy sa tu navaza do toho co ked bude rovnake pohlavie ci dam na adopciu a hlavne nak je zdrave.Je mi luto ze niekto si tolko preskace aby mal dieta zdrave bez toho ake pohlavie.Ale ja to zmenit neviem.

naomi6
11. srp 2013

@kristis Tak moc držím palce, ať to klapne, může pomoci třeba i ovu test, já ho zkusila poprvé jen tak při snažení o to druhé mimi a zrovan byl krásně pozitivní, tak jsme na to vlítli a je to ten kluk 😉

kristis
autor
12. srp 2013

@naomi6 Tak super hadam to vide aj nam len my este mame cas chceme to skusit ale az tak o 2 roky gratulujem vam 🙂

bajana
12. srp 2013

@kristis to, ci funguje "metoda" o 7-rocnej krvi sa da velmi lahko zistit vo svojom okoli, aj mojej maminke jej teta tvrdila, ze bude mat chlapca, ked bola 2x tehotna, a vyslo jej to, ale poznam x prikladov v okoli, kedy to skratka nesedi...a chcela by som osobne poznat lekara, ktory tuto metodu oznacuje za spolahlivu 😅
nefunguje ani metoda o ovulke, tiez mam kamaratku, ktora spolahlivo vie, ze s muzom splodila dceru v den ovulky (neviem, ci pred ci po)
skus sa obratit na doktroa Jonasa, on splodil svojich x deti, aby rozpracoval a zdokonalil svoju metodu o vypocte vhodneho dna pocatia a pohlavia...
inak suhlasim s vacsinou, ze pohlavie ti nic nezaruci a tieto veci by sa mali nechat na prirodu

kristis
autor
13. srp 2013

@bajana Ja netvrdim ze je to s tou krvou 100% ale je to vecsia sanca na to pohlavie.Je mi jedno ake pohlavie to bude len by som chcela ako druhe chlapca.Ved na tom nic zle nie je ze sa pytam.A to ovu ktovie to sa necham prekvapit.

hanisska
16. srp 2013

Ahojky
@kristis - nečetla jsem komentáře předemnou, tak se omlouvám, jestli se opakuju. Ale slyšela jsem, že když zaděláte na miminko v prvních třech plodných dnech - tak by to měla být holka a když později, tak by to měl být klučík. Ale osobní zkušenost s tím nemám, ale určitě to vyzkoušíme, protože taky chceme chlapečka.. 😎

kristis
autor
16. srp 2013

@hanisska Ahoj no neviem ci je to pravda skor opacne lebo spermie kluka su rychlejsie ale kratsie ziju a holky su pomalsie ale zas dlhsie vydrzia tak si myslim ze opacne aby sa tam dostali co najskor a holky tie sa tam prederu aj potom.Ale drzim palceky nak je kluk.A komentare ani necitaj kazdy mi len vycital preco prave kluk a ze hlavne nak je zdrave ze kolky nemozu mat deti ale nasli sa aj ty co otazke chapali. 🙂