Máme holku, chceme kluka. Ovplyvní pohlavie ovulácia?

kristis
7. srp 2013

Ahoj rada by som vedela ci ma niekto nejake skusenosti ako mat pohlavie ktore by sme chceli.My mame holku ale o nejake 2 roky by sme chceli kluka.Viem ze sa meni krv po 7 rokoch ale zial nam stale vychadza holka.A co ovulacia je tam sanca ked mam plodne dni ze by to mohol byt kluk?Dakujem za vsetky odpovede. 😉

anyzka
7. srp 2013

Tak tomu nějak nerozumím... Otěhotnět můžeš, jen když máš plodné dny a ne, že když máš plodné dny budeš mít kluka... Možná jsem Tvůj dotaz jen špatně pochopila.

sarkad2856
7. srp 2013

@kristis Ono jde otěhotnět většinou v plodných dnech 😉 Na netu jsou třeba různé polohy na chlapečky nebo co nejíst aby se narodil kluk,ale nemám to ve svém okolí vyzkoušené,takže nevím

kristis
autor
7. srp 2013

@anyzka Myslela som to tak ze ked mam plodne dni tak najlepsie v case ovulacie je vetsia sanca na kluka kedze su ako sa hovory spermie pomalsie muzske ako zenske.

kristis
autor
7. srp 2013

@sarkad2856 Dakujem no zhanam co sa da 🙂

sarkad2856
7. srp 2013

@kristis nz 🙂 kamarádka tomu zase moc nevěří má 3 holky a taky chcou kluka,ale říkala že už asi jen adopce.že kdyby měli svoje tak je to zase holka,ale hlavní je že je to zdravé 😉

alisek
7. srp 2013

@kristis my počali vždy v plodných dnech a narodili se kluci,poprvý plánově a podruhé to tak nějak vyšlo..

ustarana
7. srp 2013

@kristis Nositeľom X alebo Y je mužská spermia. No na interneta nájdeš spústu blbosti, tak tam pravdepodobne nájdeš aj zaručený recept ako spodiť chlapca alebo dievča. Druhá vec je, či je to nejako podložené ako fakt, alebo sú to len výmysly. Toto som teda neriešila, pre mňa bolo doležité, aby boli deti zdravé a teraz je prioritou aby boli šťastné a milované. Možno trošku rýpava otázka, ale keď sa zas podari dievča, dáš ho na adopciu? Prečo tak veľmi túžiš po synovi, že to chceš za každú cenu?

zamilovanadonej
7. srp 2013

Kdyby někdo znal metodu jak si vybrat pohlaví budoucího potomka tak si to dávno nechal patentovat a je miliardář. Žádná metoda neexistuje. 🙄 A výměna krve po sedmi letech je vážně dobrej vtip 😀

petule12
7. srp 2013

no nedávno jsem četla, že když chceš mít šanci na kluka, tak si pohlídat ovulaci a sexovat až v den ovulace, že prý mužské spermie jsou pomalejší a mají kratší životnost, takže to je prý tak nějak šance na kluka 🙂
ale myslím, že v dnešní době je štěstí mít zdravé miminko, takže holka nebo kluk, vždyť je to fuk 😉

jpetraa
7. srp 2013

@kristis je to opačně, klučičí spermie jsou rychlejší, holčičí vydrží dýl. Takže pokud chcete kluka, sexovat v den ovulace, pokud holky, tak před. ale myslím, že zaručeně to nefunguje, stejně jako nic jinýho.

cermi77
7. srp 2013

zrovna jsem četla článek, že pokud je strava bohatá, tak se rodí kluci, pokud není tak pestrá a je spíše asketická, tak holky, mohlo by být - chlapi potřebují více energie, holky si vystačí s málem a přežijí skoro všechno 🙂 ... hele kdyby jsi tu holčičku nechtěla, já ji beru všemi deseti 😅 , myslím, že ovlivnit to nemůže ani manžel, jeho vítězná spermie je buď nositelem chromozomu XX - holka nebo XY - kluk, my budeme podstupovat IVF a PGD z důvodů opakovaných potratů - tam jsou schopni už u osmibuněčných embryí říct, které embryo je holka nebo kluk, nám jde tedy o to, které má všechny chromozomy v pořádku a předešlo se dalšímu zklamání, jiným "vychytávkám" na netu bych fakt nevěřila.

lucieandrlova
7. srp 2013

A co třeba, že všechno v životě je dané a nemáme se stresovat, ale radovat, co nám život nadělí, ať už to je kluk nebo holka? Nakonec, proč kluka? Aby měl klučičí vlastnosti? A co když se potom narodí sice kluk, ale bude mít rád vaření nebo bude manekýn a bude ho zajímat móda. A u holek opačně. Jsou to přece naše děti a jsme rádi, že jsou zdravé, ať už jsou kluk nebo holka.
Jinak existuje metoda početí, jde tam údajně zjistit, kdy se podaří to či to pohlaví. Viz článek: http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/jonaso...
Na internetu se dá určitě najít firma, která vypočítá, kdy počít a jaké pohlaví. Má to fungovat až u druhého potomka. Zda to je pravda, nevím. O výměně krvi po 7 letech jsem slyšela. Také jsem slyšela, že starším tatínkům se rodí holky... Podle mě jsou to ale všechno spekulace, se kterými se nedá počítat a spíš by se rodiče měli rozhodnout, zda chtějí nebo nechtějí druhé dítě...

eimmy
8. srp 2013

nejd nereagovat,,,,tento dotaz je dost smutný zda se vám narodí hlapec nebo děvče nejde medicínsky oblivnit..možna nejaké babske povídačky

já mám k tom u jen jedno 3 roky formovální léčby IUI ICIS IVF..... clověk má děkovat bohu že má ten dar,vychovat zdravé dítě

anina32
8. srp 2013

@kristis jedině to zkoušet, zkoušet, zkoušet... Brácha s manželkou má 3 holky a až napočtvrté se "povedl" kluk. Takže neztrácet naději, jednou to vyjít musí😉😉😉 Podotýkám že u nich chtěli velkou rodinu od začátku, takže by se nezlobili ani za čtvrtou holku.

llluckaaa
8. srp 2013

@kristis Ahoj, docela tě chápu. Já zase jako druhé dítě chtěla holčičku a taky jsem se to snažila nějak ovlivnit. Nic vědecky ověřeného není, je plno babských povídaček a já ověřovala tu o rychlosti spermií - že klučičí jsou rychlejší a vydrží kratší dobu a holčičí pomalejší a vydrží déle. A povedlo se.

speedygon
8. srp 2013

@zamilovanadonej o té výměně krve mi říkal i přítel....prý díky tomu věděl, že budeme mít chlapečka už v době, kdy jsme pohlaví neznali(a já si přála holčičku)...ale neznamená to nutně, že v tu nebo onu to bude jedině holka/kluk...jen šance na dané pohlaví se tím prý zvýší.....

zamilovanadonej
8. srp 2013

@speedygon To je neskutečná kravina. Věřila bych že se krev "pročistí" s každým menzesem, ale ne takhle. To je stejné jako věřit tomu, že lidé se srostlým obočím se v noci mění ve vlkodlaky 😀

speedygon
8. srp 2013

@zamilovanadonej nevím, odkud to má on...dělal v nemocnici....ale fakt nevím, se ho na to musím zeptat

zamilovanadonej
8. srp 2013

@speedygon Mezi lidma je hodně polopravd, omylů...a zvlášť co se početí, těhotenství a dětí týká. ☹ 🙂

speedygon
8. srp 2013

@zamilovanadonej jj, tj...navíc i na tu sedmiletou teorii je více verzí, jak se to počítá...

kalo
8. srp 2013

@speedygon jo, ale nesmíš mít nějakou operaci, porod, úraz...prostě větší ztrátu krve..pak je ten 7 letý cyklus narušen a nedá se to spočítat

speedygon
8. srp 2013

@kalo aha...no, já rodila v 16ti(měsíc před 17. narozkami), ale jelikož šlo o porod mrtvého mimi ve 29.tt(byl by to kluk), tak nevím, jak to brát...no, další porod ve 27 letech-dcerka a teď bude porod ve 31 letech(opět kluk)

kalo
8. srp 2013

Taky by dvojice neměla být stejně stará nebo být o 7 let, pak je ten cyklus stejný. Dále pak, když má dvojice narozeniny blízko u sebe, je velká pravděpodobnost, že budou mít děti stejného pohlaví. Pak se to dá ovlivnit stravou před početím, spočítat podle astrologie, čínských tabulek (s vypočítáním přesného lunárního věku matky)...metod je hodně, nejlépe jich zkombinovat víc..

kristis
autor
8. srp 2013

@sarkad2856 to ano

kristis
autor
8. srp 2013

@ustarana tak na adopciu urcite nie blba otazka a preco?No lebo mam holku a rada by som mala syna.Budem rada ked deti budu zdrave a ked bude holka samozrejme budem rada ale proste tuzim mat syna.

kristis
autor
8. srp 2013

@zamilovanadonej nie to nie je vtip je to dokazane a partner s mladsou krvou tak take vide aj pohlavie.A viem ze recept neni ale len tak sa pytam ci ma niekto nejaku skusenost.

kristis
autor
8. srp 2013

@jpetraa ano citala som ze v den ovulacie lebo klucici maju vetsiu sancu sa dostat k vajicku ako holcici.

kristis
autor
8. srp 2013

@cermi77 ja chci aj holku je mi jedno co to bude ale chcela by som kluka.Nic zle na tom nie je.

kristis
autor
8. srp 2013

@lucieandrlova no to ze sa starsim rodia holky neviem ci je pravda a je mi naozaj jedno ake pohlavie len nech je zdrave ale neviem preco kazda odpoved naraza na to ako keby som nechcela holku ak sa podari.Vsak je normalne ze manzelia tuzia bud po synovi nebo dcere.

kristis
autor
8. srp 2013

@zamilovanadonej tak si to zisti u lekara ale pravda to je