Máte tip na zaručené polohy při početí chlapce/děvčátka?

karotky
12. led 2014

V žádném případě nevyzvídávám kvůli sobě(dvě děti mi bohatě stačí 😀 ),ale myslím si,že kdyby tu každá mamina,které se narodil chlapeček i holčička napsala své zkušenosti/tipy,mohlo by to pomoct párům,kteří by rádi páreček.Klidně napiště i jiné rady-nemusí být vyloženě z manželského lože apd.Třeba i nějaké zajímavosti z doslechu apd. 😉
Já jsem se kdysi dočetla,že kluci bývají hodně vytoužená děťátka a z doslechu zase vím,že nastávající tatínkové,kteří dělají v těsné blízkosti radaru,nikdy kluka nepočnou 🙂

camelinka
12. led 2014

S tím radarem je to pravda 😉

slunicqqo
12. led 2014

nám se to osvědčilo podle ovulace, dcera je počatá hned po ms, a syn v den ovulace

killi
12. led 2014

Nám bylo řečeno, že kluka v den ovulace pač klučičí spermie jsou daleko rychlejší. Ale holčičí mají větší výdrž 😉

nikollita
12. led 2014

Taky souhlasím s ovulací. Syna jsme počali přesně v den ovulace 🙂

hojda
12. led 2014

Pár tipů je v knize Dcera na přání. Třeba pro holku nejíst moc maso (vegetariánům se rodí statisticky více holek, mám kamarády ty jsou oba vegeratariání a mají dvě holky). Myslím, tak že vápník je spíše pro holku a horčík pro kluka??? ale možná si to jen špatně pamatuju. 😀 Ale kdo ví, jestli je to pravda.

katunka82
12. led 2014

Souhlasim s ovulaci...
Syn pocaty presne v den ovulace - merena BT 3 mesice predem. Dcera pocata 4 dny pred ovulaci.

Je dokazano, ze zenske spermie jsou pomalejsi, ale dele vydrzi, zato muzske spermie jsou rychlejsi, ale vydrzi kratsi dobu. Takze cim drive pred ovulaci dojde ke styku, tim vetsi sance je na holcicku ;) Styk v den ovulace nebo po, je zase sance na chlapecka ;)

At se dari!

sajuse16
12. led 2014

Já čekám chlapečka a započali jsme hned den po menstruaci, spíš je to taky v genech bych řekla. Např: u mě v rodině byla vždycky první holčička, ale můj přítel nemá jedinou sestru. Řekla bych že i na tý rychlosti záleží, ale to jen v málo případech.

ffiinnkkaa
12. led 2014

Mám páreček. Ale jak se nám to povedlo? Nevím....nepočítala jsem ani kdy mám ovulaci...prostě jsme tomu nechali volný průběh, dělali to když jsme měli chuť a chtěli jsme dítě..né konkrétní pohlaví..tak možná proto 😉

catherin89
12. led 2014

No tak mě to s tou ovulací nějak nesedí.. první dcera počata při ovulaci a druhá těsně před menstruací.Řekla bych, že se to nedá ovlivnit.

babulinkab
12. led 2014

syna přesně nevím, ale dcera je počatá v době ovulace 😲 😲 😲 😲manžel prostě poprvní dělal kluka a po druhý holku (aspoň on to tak říká) a vyšlo to 😀 😀 😀 😀 😀

dora13
13. led 2014

Dite jsme pocali v den ovulace a cekam kluka. Takze u me by to vychazelo 🙂