Máte tipy, jak otěhotnět?

sheel
21. srp 2017

Ahoj holky, máte nějaké tipy na větší pravděpodobnost otěhotnění? Výpočet přibližné ovulace hravě zvládnu, ale jak poznat ten ovulační hlen nevím? Taky by mě zajímalo, jaké jsou vaše zkušenosti s conceive gelem, popř jak dlouho dopředu má smysl pít čaje, abych si nerozházela cyklus těsně před plánovaným otěhotněním. Nebo ještě nějaké rady, čemu se vyhnout a co naopak užívat, jíst atd? Pište prosím nějaké tipy. Díky!

listopadka1
21. srp 2017

Nejlepší tip je nešílet z toho, nic neměřit, nesledovat a nepočítat, hodit se do klidu a mít se rádi. A souložit. Bez toho to nepůjde 😀

makky1310
21. srp 2017

@listopadka1 presne!!! Dneska se to moc hroti. Hned se meri ovulace, berou se doplnky stravy, sexuje se jen v plodnych dnech atd....ja nic nehrotila a za 4 mesice jsem byla v tom😉 pokud nic nenasvedcuje tomu ze bys mohla mit problemy tak fakt nic neres

novamamina
21. srp 2017

@sheel ja jsem to vubec neresila. Nic nejedla, nepila a nemerila. Ani jsem se nepozorovala. Spali jsme spolu obden. Ne kvuli otehotneni, ale protoze jsme proste chteli. A klaplo to hned prvni mesic. Hlavne klid a nic nehrotit.

jade85
21. srp 2017

Souhlasím s holkama. Děti se dělají především z lásky, ne z nějakých čajů a gelů 🙂 Já takhle otěhotněla během 3 cyklů 🙂 Držím palce 🙂

sheel
autor
22. srp 2017

Jo, asi to moc řeším. 😀

miaellen
22. srp 2017

neresit to , ba naopak a pardon za vyraz vysrat se na to !! cim vic jsem se hlidala, blbka s cajema, malem vybirala kocarek, tak 2 roky nic. jakmile jsem rekla stop, vrhla se do rekonstrukce pokojicku prvni dcery, nakup dekoraci a tak..BUM. jsem v tom.!

monik111
22. srp 2017

Presne tak....nehrotit,nemyslet,neplanovat. Je to tezky,ale je tak.
U nas to neslo snad dva roky. Porad sem pocitala plodny dny,manzel uz byl jak stroj na vyrobu detia ja mela kazdej mesic jasny priznaky tehu😀
Kdyz sem to pak vzdala,krz vek..je mi uz 37. Prestala to resit a objednala se na gyndu pro prasky...lup a bylo to.
Presne vim kdy se to stalo...po dlouhy dobe sem dostala prirozenou chut na sex(ne cilenou,ze se blizi ovu a ze musime) a manzela sem vlastne znasilnila😂😂
Takze opravdu nekdy je to o ty psychice.
Drzim pesti at se brzy zadari😉

listopadka1
22. srp 2017

je to presne tak, ja ted podruhy otehotnela jak nic, prestala jsem kojit, dostala jsem menses a rikame si s manzelem -nechame tomu volnej prubeh, kdyz se zadari, taky dobre. a zadarilo se hned 🙂 nic jsem nehlidala ani nepocitala, vcelku jsemsi uzivala, ze se mi bez toho kojeni zas vratila chut na sex a nebyla jsem tak unavena a lup, je to tu zas 😁 je fakt, ze napodruhy je snazsi byt v klidu, ale je to sakra potreba, neni vetsi opruz nez sex z povinnosti, ze je zrovna ovu,pak mas celejch 14 dni do menses priznaky, abys pak byla zklamana, kdyz to nevyslo.