Menstruace místo ovulace? Krvácení 13. DC

molynka
2. kvě 2014

Přeji všem krásný den🙂
Chci se zeptat, jestli máte některá zkušenost s krvácením 13DC? MUDr. mi napsala na ustálení cyklu Duphaston (15.-26.DC), mám za sebou 1.cyklus. MS se dostavila 30.den a dnes (tj. 13DC) jsem místo ovulace začala krvácet. Jsem z toho zmatená, protože se s manželem už skoro rok snažíme o miminko. Myslíte, že mám zajít k doktorce? Či co to může být??
Děkuji všem za odpovědi. 😉

ivet1987
2. kvě 2014

@molynka A hodně krvácíš? Může se jednat i o ovulační krvácení.

molynka
autor
2. kvě 2014

@ivet1987 Celkem hodně - jako při MS.

ivet1987
2. kvě 2014

@molynka jéje tak to netuším ☹ snad to přejde, držím pěsti.

zuzajda20
3. kvě 2014

@molynka To stejné se mi stalo tento cyklus, ale trvalo to asi jenom dva dny a podle hlenu bych řekla, že je to ovulační krvácení, ale docela dost mě to vyděsilo, tak snad to bude opravdu jenom ovulace. Čekám do dalšího cyklu a pokud se to bude opakovat tak se chystám k dr. :(

molynka
autor
4. kvě 2014

@zuzajda20 Mě se to stalo poprvé a vypadá to jako MS, snad ještě silnější ☹ . Zítra mám začít s Duphastonem, tak nevím, jestli i přes krvácení můžu. A nikdy jsi neměla žádný "příznak" ovulace? Až teď?

teenyel
4. kvě 2014

@molynka mam to samy. Dnes 13DC a zacala jsem nejdriv ruzove krvacet, potom jsem dokonce vycurala nejakej krvavej cucek a ted je to trochu silnejsi. Ale porad do ruzova, neni to tak tmave jako pri MS. A udelala jsem ovutest a vysel pozitivni. Tak to asi bude normalni 🙂

zuzajda20
4. kvě 2014

@molynka Já měla před těhotenstvím ovulaci normálně a vždycky jsem jí poznala podle hlenu a bolení břicha, ale od porodu jsem jí ještě neměla (2 roky), brala jsem antikoncepci v injekcích a tu už nemám půl roku a teprve od ledna jsem měla malý náznak MS a teď jsem měla MS a pak po 9 dnech tohle, tak bych to asi přisoudila ovulaci, podle bolesti břicha, ale opravdu nevím, co z toho bude. Nejdříve jsem jenom lehce špinila, tak jsme měli večer sex a ráno jasně červená krev a docela hodně, tak opravdu nevím :( A ty si někdy měla příznak ovulace? Nebo až teď poprvé?

zuzajda20
4. kvě 2014

@teenyel Tak to asi bude ovu, já se chystám, že pokud se to bude opakovat, tak zkusím v té době koupit ovu test a uvidím, jestli to je nebo ne

teenyel
5. kvě 2014

@zuzajda20 ja ho ten den vyzkousela a pozitivni 😉

molynka
autor
5. kvě 2014

@zuzajda20 Já nikdy žádný příznaky kromě hlenu nepozorovala. Taky mě napadlo, jestli to nemohlo být ovulační krvácení, ale trvalo to 4 dny, tak právě nevím. Jsem z toho zmatená ☹ podle ovu testů mívám asi ovulaci dvakrát do měsíce, tak nevím jak moc jim mám věřit 🙂

zuzajda20
5. kvě 2014

@molynka U mě to taky trvalo tak 4 dny, no vlastně 3 od úterý do čtvrtka, tak nevím, zkusím si asi udělat příští cyklus ten test a uvidím
@teenyel Tak snad to byla ovulka i u mě 🙂

teenyel
5. kvě 2014

@zuzajda20 no ja ted doufam, ze je vse ok,protoze dnes druhej pozitivni ovu test, ale hlen dnes skoro zadny.

zuzajda20
5. kvě 2014

@teenyel tak třeba je ten test divný, já nikdy netestovala, tak nevím, ale asi bych věřila spíše tomu hlenu 🙂

teenyel
5. kvě 2014

@zuzajda20 tak jestli uz treba neprobehla. Ten druhy test jsem delala dnes v poledne, tak treba je uz po vsem. Nebi nevim a neumim to poznat 😀 ale to by musely byt ty testy vadne dva.

zuzajda20
6. kvě 2014

@teenyel je to divné, ale třeba byla a je to ok, uvidíš na konci cyklu, jestli ms dorazí nebo ne 🙂

teenyel
6. kvě 2014

@zuzajda20 ja jsem uz 2 tydny objednana k dr.tak se ho tam na to zeptam 😉

zuzajda20
6. kvě 2014

@teenyel super a potom prosím písni, já se chystám na preventivku koncem května - června, tak bych se zeptala až pak, ale docela mě to zajímá, jestli je to ok nebo ne

teenyel
6. kvě 2014

@zuzajda20 jdu tam dnes, tak jestli ovu je dnes nebo prisla vcera,tak by to jeste mohl poznat. Uvidime. Sama jsem zvedava,co mi rekne.

zuzajda20
6. kvě 2014

@teenyel Tak to jsem taky zvědavá, co ti řekne, to by mohl poznat

molynka
autor
6. kvě 2014

Holky tak jsem dnes volala doktorce a ta mi řekla, že to mohlo být ovulační krvácení??? Ovu krvácení takhle silné a v délce 4 dny? No a že mám ty prášky brát dál a udělat si těhotenský test. Nevíte proč bych si ho měla dělat? To je taková věda 😒 🙂

teenyel
6. kvě 2014

@molynka no krvacet muzes i pri uhnizdovani. Tak asi proto. Jinak ja kdyz se mi to stalo, tak jsem hledala na netu a tam psali, ze krvaceni muze trvat jen par hodin,nebo i nekolik dni. (Slovo "nekolik" nespecifikovali).
@zuzajda20 ja si myslim, ze to bude vse ok 😉 protoze dnes uz test na ovu negativni. Takze si myslim, ze zitra kdyz vyleti teplota, tak by melo byt vse v poadku 🙂 uvidime.

zuzajda20
6. kvě 2014

@molynka mohlo by jít i o uhnizďování a nebo bych chvíli počkala a zkusila ten test na konci týdne a hned budeš vědět 🙂
@teenyel tak to bude ok 🙂

teenyel
6. kvě 2014

@zuzajda20 to doufam. A doufam, ze to vyslo. Mam takovy zvlastni pocit a je mi nejak divne. Ale to si muzu vsugerovavat. Tak ted 14 dni pockat, jestli mrcha prijde nebo ne.

zuzajda20
6. kvě 2014

@teenyel Tak můžeme čekat spolu 🙂 A co ti řekl dr.?

teenyel
7. kvě 2014

@zuzajda20 no nakonec nic moc :-/ ze je to normalni. A ze kdyz by se mi to zpoznilo o 10 dni tak se mam objednat a kdyz se nic dit nebude, tak preventivka v unoru 2015 😀

zuzajda20
7. kvě 2014

@teenyel Tak třeba se objednáš a budeš těhu 🙂 Tak teď jenom vydržet a kdy máš dostat MS?

teenyel
7. kvě 2014

@zuzajda20 az 20.5.

zuzajda20
7. kvě 2014

@teenyel tak to máme skoro stejné, já 17., ale vždycky mi chodila ve čtvrtek, tak počítám 15, tak uvidíme, snad nám to vyjde 🙂

teenyel
7. kvě 2014

@zuzajda20 jojo, ty to uz budes vedet, kdyz ja budu jeste na mrchu cekat. Prosim prosim at uz nechodi 😀

zuzajda20
7. kvě 2014

@teenyel taky doufám, že nepříjde 🙂 no já doufám, že mi takhle ms příjde, jsem jí teď měla po druhé asi po 2,5 letech, tak nevím, jestli bude hned tak přesná 🙂