Menstruace po 50 dnech, pak po 14. Je to normální?

vodvarkova
31. bře 2013

Zdravím, před několika lety jsem vysadila hormonální antikoncepci a od té doby mám nepravidelnou menstruaci a beru na ní Proveru 5mg, 15-25den cyklu, klasicky to dostanu po dobrání tak do týdne, ale třeba i do 14 dní, takže jednou tak a jednou tak. Tedka jsem brala před měsícem ATB a dostala jsem to cca po 50 dnech. No a tedka 14 dní poté jsem to dostala znova. Je to normální takovéhle výkyvy? Jedno 50 dní a jednou 14 dní? Máte někdo podobnou zkušenost? Plánujeme miminko a s tímhle nevím nevím jak to dopadne...☹ Díky za odpovědi.. 🙂

duracell79
31. bře 2013

Já být Vámi, tak se na nějaké tabletky vykašlu. S HA jsem měla problémy a totálně mi rozházela hormony. Jednou jsem to dostala, jednou ne. Bo jsem dobrala plato, nedostala to, po 7 dnech jsem začala nové plato a dostala to za 3 dny. Tak jsem ji přestala brát... Vše co obsahuje umělé hormony, jsou len sajrajty. Na nepravidelnou MS po tom jsem "kašlala" a normálně otěhotněla - neplánovaně. Po porodu jsem MS dostala po 18ti měs. a mám ji pravidelnou jak hodinky ;)

sarkad2856
31. bře 2013

@vodvarkova Ahoj,asi bych si zkusila o tom promluvit s doktorem a třeba pomůže,jsou ruzné přípravky at už na bázi přírodní nebo i hormonální na uoravu a podporu otěhotnění.Některé jsou i volně prodejné.Ale asi bych skusila to probrat s doktorema a jak jsem již říkala třeba poradí a něco napíše.Jinak jsou i čaje na upravu menstruace 🙂 Hodně štěstí

vodvarkova
autor
31. bře 2013

@sarkad2856 No ona ta Provera není antikoncepce je na úpravu cyklu...

sarkad2856
31. bře 2013

@vodvarkova tak pokud ten cykl.není praidelný tak je třeba zkusit něco jiného,ale asi bych zkusila i ty čaje

marecek4
31. bře 2013

já takto bojovala po slepáku a teď sice se cpu tabletkama,ale zase menzes mám jak hodinky-co vyzkoušet něco jiného,a nebo pokud plánujete mimi vykašlat se na to a příroda si třeba poradí