Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

lumcag
12. čer 2009

Poslední větu jsem nějak nezvládla. Nevšimla jsem si, že kolegyně přepla klávesnici na anglinu. 😀
Můžu se tedy ještě zeptat kolik vám je let?

lumcag
12. čer 2009

alienko24
A ty jsi po IUI ?

alienka24
12. čer 2009

ee nejsem po IUI a je mi 24 🙂 a já jsem z liberce, v mb mám maminu tak tam na ty mobilizace jen dojíždím 🙂

lumcag
12. čer 2009

Tak to jo, A kdz se do MB zase chystáš? co říkáš na to kafčo?

lumcag
12. čer 2009

To se máš. mě už je 34
☹ 😔

alienka24
12. čer 2009

no já vím no, jsem mladá 🙂 spousta lidí mi to i říká že mám na dítě čas, proto zkouším nejdřív přírodní cestu než CAR, no a na další mobilizaci jedu 30.6. takže kafíčku se nebráním 🙂

barcaldine
12. čer 2009

Ahoj lumcag 🙂 Tak ja mam 29 🙄 tiez uz ziadna mladica 😀

Jasne, kavicka by bola super, uz sme sa o tom bavili na snazilkach z Mladoboleslavska. Mam dohodu uz s alzbetou a este jedna holcina sa hlasi 🙂)) tak by bolopodla mna uplne super sa spoznat 😉
Termin este nemame ziadny ale predbezne sme dohodnute na niekedy po 22.6. takze urcite sa dohodneme.

lumcag
13. čer 2009

Ahoj Děvčata,
Já jedu na mobilku 19.6. Také Vás ráda poznám. Ten termím 30.6.09, bych uvítala.
barcaldine
Co ty na to? Pokud ovšem chceš, můžeme si dát srazík 😎 dříve a pak si jej zopakovat s alienkou.
Navrhni den, klidně i teď nějkdy po neděli? 😉

andree01
15. čer 2009

Ahoj holky.
nektera zv as tu psala, ze chodila cvicit mojzisovou do Fitlightu na Phu 5 k Jitce. Provadi i kompletni mobilizaci? byli jste s ni spokojeni? Ja u ni byla na 1 lekci a ted bych potrebovala tu mobilizaci, tak shanim, ke komu bych sla.
diky

alienka24
15. čer 2009

ahojky bohužel s prahou zkušenosti nemám tak neporadím

len
15. čer 2009

Andree, to jsem psala já. Spokojená jsem byla 100%, ale s mobilizací přes kostrč neporadím (ale tuším, že o ní mluvila, kdyžtak jí písni email), já ji totiž nikdy nepotřebovala, kostrč mám v pořádku. Ale jinak mobilizaci (žebra a tak) stopro provádí 🙂 Jednu dobu jsem si říkala, že jsem něco zanedbala, ale pak jsem po roce přešla k jiné Mojžíšce, co se učila přímo u Mojžíšové... Nejdřív na mě koukla trochu kysele, že mi nikdo za ten rok kostrč nesrovnal, ale pak na mě sáhla a řekla - nojo, ale vy ji vůbec nepotřebujete! Měla jsem kliku, ale zase teď v tomto ohledu nemohu moc radit 😉

alienka24
15. čer 2009

no mě kostrč čeká příště u té mé nové mojžíšky, první mobilizaci mám za sebou ale ted čekám furt na ms 😎 😎 tak uvidíme jestli dorazí

evak99
15. čer 2009

holky, já se pořád snažím cvičit, ale někdy je to tak těžký...a nechce se mi..už cvičím rok! ale psolední dobou trochu polevuju...buu...tak se o to musím s někým podělit 😉

alienka24
15. čer 2009

nojo já to taky občas odfláknu, začala jsem chodit hopsat na trampolínky tak se mi pak už taky nechce ale většinou se donutím

len
15. čer 2009

Evak, jak já tě chápu! Já teda po roce cvičení (poctivě, hodinu každej den, jedinkrát jsem nevynechala) šla na IVF, otěhotněla jsem, potratila, pak změnila fyzioterapeutku a začala zase znovu... Ale ten poslední půlrok byl fakt krušnej, musela jsem se hrozně překonávat, někdy cvičila jenom 4x týdně, na dovolené vůbec... Dala jsem si metu druhé IVF. Teď jsem byla na srovnání a byla jsem pochválena, asi má tělo nějakou setrvačnost... Ale jestli to teď neklapne, tak nevím, jestli an to ještě najdu sílu, v září to budou dva roky, co jsem začala 😖

alienka24
15. čer 2009

len... to mě mrzí že to poprvé nevyšlo, tak snad ted ano 😉 😉

len
15. čer 2009

Ali, díky, snad jo 🙂

alienka24
15. čer 2009

budu pak držet palečky 🙂

andree01
16. čer 2009

Holky,
chodily jste cvicit mojzisovou i na mobilizaci nektera do Gra-fitu na Narodni tridu v Praze? byly jste spokojeny? Diky

mick
16. čer 2009

Andree, já jsem byla taky u Jitky na první hodině. Naučila mě, jak správně cvičit cviky, řekla mi, že mám tu kostrč špatnou a ztuhlou a o mobilizaci mluvila. Řekla mi, že se provádí po dvou měsících, když máš odcvičenou celou sestavu s tím maximálním počtem cviků. Takže za měsíc jdu na kontrolu a pak bych měla začít tu maxi sestavu. Řekla rovnou, že kdybych byla nemocná a nemohla cvičit, tak tu mobilizaci posuneme. Chystám se na podzim na 2 IVF, tak mám dost času 🙂 .

Len, držím pěsti na IVF, ať to klapne. Už si to fakt zasloužíš 😉 .

evak99
16. čer 2009

andree ne, ja ne...

len, naprosto stejně jako ty, 1.ivf otěhotněla, neudržela, tak teď zase najíždím na režim...cvičím, ale je to někdy těžký...tak hlavu vzhůru, že? nic jiného nám nezbývá...
tu mojžíšku kombinuju zase s power jogou a to mě baví...

alienka24
16. čer 2009

ahoj holky, no já začala tenhle měsíc chodit na jumping... trampolínky a děsně mě to baví, je to taky hodně na pánevní dno, no ajinak furt čekám na ms a nemám odvahu si udělat test 😅

evak99
16. čer 2009

a kam na to chodíš aleinko? v praze? bych taky chodila....
a kdy jsi ji měla dostat? 😉

alienka24
16. čer 2009

já jsem z liberce tak chodím v liberci 🙂 ale když si dáš jumping v praze ve vyhledávači tak tam stopro něco bude 🙂 no dneska jsem 38DC

evak99
17. čer 2009

ok díky mrknu... 🙂

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

evak99
26. čer 2009

holky, a kolik opakování každýho cviku děláte?

alienka24
26. čer 2009

ahoj, já to cvičím podle rozpisu v knize od mojžíšové,

evak99
26. čer 2009

a to je alienko??? 🙂 já tu knihu mám taky, ale tam nepíšou kolik čeho...moje rhb říká, ať si postupně přidávám, ale já nevím, jak moc mám cvičit...

alienka24
26. čer 2009

🙂 no cvik v leže a pokrčené nohy a zatahování pánevního dna+ zvedání dělám po 40ti a pak vše po patnácti a poslední cviky na ruce po pěti na každou stranu, ale to děláš ve třech polohách